Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igénytelenség vagy megalázás? fórum

Igénytelenség vagy megalázás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
75. Channa* (válaszként erre: 74. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 18:21

Miért? Zavar, hogy rájöttél, hogy nem kötekedtem?

Te vagy a kötekedős. Ezt csinálod mindig. Azt hiszed, hogy te vagy a legokosabb a világon, pedig .....

Nem kell ikszelgetned, főleg ne engem. Keress mást, aki vevő az ostobaságaidra.


Megírod, hogy mi volt kötekedés a hozzászólásomba? Hátha nem vette észre senki rajtad kívül. Mond már el! Miért hagysz itt a bizonytalanságba?

Ja, nem tudod megírni, mert nem volt.....

74. túrógombócka (válaszként erre: 73. - Channa*)
2016. ápr. 15. 18:03
na jó, most tettem ki rád a képzeletbeli piros X-et. hanyagolj a butaságaiddal, köszi.
73. Channa* (válaszként erre: 71. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 17:54

"Szerintem meg puszta igénytelenség.

Nálunk sok cukorbeteg van a családban, a bátyám idén lesz 50 és 48 évesen lett I-es típusú cukorbeteg, de sosem volt gombás a körme, sosem büdös a lába. Ok, nem vékony, sőt!, de ettől függetlenül a higiéniás szokásai megmaradtak."


Ezzel beléd kötöttem? Még is, hogyan? Hogy leírtam, hogy a családomban lévő cukorbetegek nem lettek igénytelenek?

Ez szerinted kötekedés? Szerintem meg az a kötekedés, amit te csináltál.

Nem értek a táplálkozáshoz? Ezt honnan veszed? Velem élsz? Vagy te vagy az az igénytelen szomszédom, és itt okoskodsz?

Na, szállj le rólam és ha nem tudsz megérteni valamit, akkor inkább maradj csöndbe. És bár lehet, hogy te is cukorbeteg vagy és azért vagy ilyen nagyon okos ekapcsán, de akkor abban is biztos vagyok, hogy a lábad büdös és repedt a sarkad is. Mert szerinted ez tök normális....

72. túrógombócka (válaszként erre: 71. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 17:48
jav: az "először" szó rossz helyre került, az olvass utána elé kellett volna.
71. túrógombócka (válaszként erre: 70. - Channa*)
2016. ápr. 15. 17:46

OFF:

te kötöttél belém, kezdjük ott.

olvastam a másik fórumban, mennyire nem értesz a táplálkozáshoz, de azért csak írod, írod, és ezzel támogatod valakinek a butaságát, amit nayon nem kellene.


ON:

olvass utána a kezdődő cukorbetegségnek. és nem én írtam először, hogy lehet ilyesmi is. a cukorbetegek büdösek is lehetnek.

70. Channa* (válaszként erre: 52. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 17:44

Te meg lehet, hogy nem értesz a betegségekhez.


Egyébként most te jól érzed magad, hogy megpróbáltál belőlem hülyét csinálni?

Ez jó érzéssel tölt el? Remélem igen, mert ezentúl én is szeretném majd jól érezni magam és ha ez neked beválik, akkor követlek és majd téged rugdoslak, jó? Csak, hogy észrevedd próbálok tőled a nagyon okostól tanulni. OK?

Ha már nem értek szerinted semmihez, bár szerettem volna egy okos embertől tanulni, de ha csak ilyen van mint te, na legyen:DDDD

Az ostobákat sokkal egyszerűbb követni:DDDD Mert ahhoz nem kell agy:DDDD

69. túrógombócka (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2016. ápr. 15. 17:27
nekem az az érzésem, h a pasi ezt otthonról hozta. ideig-óráig le tudta vetkőzni a rossz beidegződést, de ahogy öregedett, egyre puhányodott. fiatalabb korában az ember könnyebben megtesz ezt-azt szerelemből, később már nem.
68. gribedli*** (válaszként erre: 51. - 04424e865e)
2016. ápr. 15. 17:18

Hát épp ez az, hogy náluk a szennyest nem lehet otthon kiteregetni, mert nonstop a férjén van és nem akarja levetni!:)


Szerintem meg ott van a kutya elásva, amikor kórházban volt, vagy előtte, de ezt nekik kell tudniuk, mert ők élnek benne. Sok dolog lehet, nem akarok kombinálni, de pölö ilyenek:

-a férj nem akart második gyereket

-a férj nagyon akart második gyereket és örült, hogy ezzel magához láncolta a nőt (nem mintha lehetne gyerekkel láncolni), és most már mosakodni se kell, úgyis a nő marad

-frusztráció, hogy hogy a francba fog eltartani 2 gyereket

-frusztráció, hogy nincs szex, és ha nincs stex, akkor bánatában bezabál, mosakodni meg minek, úgysincs szex, különben sem szeretett előtte sem mosakodni. De most már annyira sem fog, lévén nincs mire.

-esetleg volt előtte szeretője, és nem gondolta, hogy lesz még egy gyerek.

-esetleg a feleségnek volt előtte szeretője

-esetleg ezek közül egyik sem. Minden lehet.

67. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 17:06

Én még soha nem hallottam, hogy egy férfi emiatt cseszegette volna a barátnőjét, hogy nem tetetett műkörmöt vagy nem szolizik eleget:D


Szerintem sok nő fejében van az, hogy valaki "kényszeríti" a plázacicákat vagy a külsejükre más módon nagyon odafigyelő nőket, de ez cseppet sincs így. Ezek mindenkiben belülről fakadnak, a túlzások is. Lehet, hogy egyszer azt akarja mondani egy nőnek a pasija, hogy "tetszik, amikor ilyen finom, enyhe smink van rajtad", de ezt úgy mondja véletlenül, hogy "tetszik, amikor sminkelsz", erre a nő úgy érezheti, hogy akkor mindent bele, kell a vakolat. És eltúlozza. De kötve hiszem, hogy ezt a férfiak követelnék ki.

2016. ápr. 15. 17:00

Lehet h a gyerekek most még imádják az apjukat, de kamaszkorban jó eséllyel szégyellni fogják. Még rosszabb esetben ő lesz a követendő példa...

Egyébként sokszor hallani h egyik vagy másik fél a kapcsolat alatt igénytelenebbé válik. De ha ebben szocializálódott, még nehezebb észhez téríteni...

Mit gondoltál 12 éve amikor láttad h a szülei sem jeleskednek tisztálkodásban?

65. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 16:59

Mi az, hogy kh? Kórház?


Ez a terhesség miatt volt?

64. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 16:53
Megkérdezhetem, hogy történt-e valami köztetek akkor? Mert írod, hogy 3-4 éve vetted észre ezt, hogy fokozottabban igénytelen, és a kisebbik gyereked 3 éves. Van valami összefüggés, amire emlékszel, hogy pont akkor történt mikor terhes voltál vagy teherbe estél, vagy közvetlenül előtte? Szerintem ott kell keresni az okot, de attól még, hogy megtalálod az okot, sajnos nem orvosolható, ha ő nem és nem hajlandó változtatni. Csak legalább jobban rájönnél, hogy mitől ilyen és hogy esetleg mivel lehetne kiváltani azt, hogy reagáljon.
63. michelle.r (válaszként erre: 51. - 04424e865e)
2016. ápr. 15. 16:49
Igen, és rettenetesen megsértette a személyiségi jogait. Most már mindenki tudja, hogy Mr. Kártyavárnak büdös a lába, és gombás a körme. Micsoda rettenet, hívd gyorsan az ombudsmant, és kérj jogorvoslatot!
62. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 16:45
Erre a hszre írtam: 5.
2016. ápr. 15. 16:44
Zebracsikó, nem neked írtam, bocsi!!!:)))
60. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2016. ápr. 15. 16:43
Úristen, még te vagy a hibás, hogy túl magasak a követelményeid?! Bakker, ha ez nekik túl magas, el sem tudom képzelni, hogy mi az, ami alacsony. Komolyan, nekem is forgott a gyomrom. Ilyen nincs. Szexelne vele a halál, igazad van, de másrészt meg ugye kell neked is az, hogy valaki normális legyen veled, úgyhogy én sem maradnék vele. Beszélgetés nem használ, ennyi. Ő nem akar változtatni ergo arra is baxik, hogy te válni akarsz vagy sem. Basszus, ennyire nehezére esik mosakodni, hogy inkább vállalja, hogy ott hagyod.
59. globus (válaszként erre: 1. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 16:39
Ez bizony kellemetlen. Mit mondanak az ismerőseitek? Azért ők is láthatják, hogy mennyire eltérő életviteletek van. Adódik vele közös program, amit szívesen csinál? Esetleg hobbi, amin keresztül lehetne hatni rá.
58. 871383ddcb (válaszként erre: 50. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 16:31
Én azért kérdeztem szereted-e még, mert nem hiszem, hogy nem gondolnál akkor bele, hogy hogyan fogjàk minősíteni a férjed. Nekem, még ha ez lenne is a helyzet, rossz lenne azt olvasnom, hogy egy bűzölgő hájpacni a férjem. A környezeted biztos látja, most még sokan itt is. Orvost azért mondtam, mert a gombát jobb ha látja.
2016. ápr. 15. 16:30

Mit nem akarsz feladni? Egy olyan versenyt nem lehet feladni ahol el sem indultál...

Teljesen külön világban léteztek, ez pedig sokat hallott rossz kifogás hogy a "gyerekek miatt".

56. ina87 (válaszként erre: 55. - Ina87)
2016. ápr. 15. 16:27
nyialvan aki
55. ina87
2016. ápr. 15. 16:22
nyi
2016. ápr. 15. 16:21

Talán ha azt mondanád neki, elválsz az igénytelensége miatt, összeszedné magát... vagy nem?

Ez tényleg szörnyű, visszataszító lehet ez az ember.

Szépen belekényelmesedett a házasságba :(

Nagyon fiatal vagy még, hogy a hátralévő sok évedet így éld le!

A gyerekek szerethetik úgy is, ha nem éltek egy fedél alatt!

53. túrógombócka (válaszként erre: 41. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 16:15
ez csak szöveg, mentegetés. ne dőlj be neki.
52. túrógombócka (válaszként erre: 34. - Channa*)
2016. ápr. 15. 16:14
nézd, értem, h nem értesz a helyes táplálkozáshoz sem, meg úgy egyáltalán, de ennek a pasinak van 40+ feleslege és ilyen a lába, azért én nem lennék meggyőződve, h nem kezdődik valami komolyabb betegség. persze az is lehet, hogy nem, de egy kivizsgálás nem ártana.
2016. ápr. 15. 15:57

Nem tudom lehet, hogy anno Yoda rossz tanító mesterem volt, de azt tanította, hogy a szennyest nem nem illik kiteregetni.

Most azt hiszem sokkal előrébb az ügy nem jutott, de a fél világ legalább megtudta, hogy a férjed büdös lábú, büdös szájuk, akinek a lábkörmén itt ott megjelent az Ásóka, és ráadásul még egy hájpacni is.

50. kártyaváár (válaszként erre: 49. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 15:52
még így ezek után is
49. kártyaváár (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
2016. ápr. 15. 15:52
tudom.... lehet csak én akarom :(
48. michelle.r (válaszként erre: 46. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 15:42

Ez a legkevésbé sem arra utal, hogy számítasz neki, hogy ő bármit is meg akarna oldani.


Először egy normális kommunikációnak kellene köztetek létrejönni, onnan már egyszerűbb. De ha ő nem partner, akkor tényleg két dolgot tehetsz, minden így marad, vagy legalább magadnak és a gyerekeidnek teremtesz egy minőségi életet. Mert egy büdöslábú, büdös szájú emberrel együtt élni, az nem az.

2016. ápr. 15. 15:31
Mindkettô.
46. kártyaváár (válaszként erre: 45. - 408020f45e)
2016. ápr. 15. 15:19
nem szerteném feladni, mert nem vagyok az a tipus...még így sem, hogy semmi pozitívumot nem kapok a házasságban....de amikor 3 hétig nem lakott itthon a feltett kérdésemre volt az a válasza, hogy elment, mondván én ne támasszak neki feltételeket.......
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook