Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igénytelenség, hogy mondjuk meg neki? fórum

Igénytelenség, hogy mondjuk meg neki? (beszélgetős fórum)


28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Af86a99684)
2019. dec. 25. 16:59
Ez engem is érdekelne
27. af86a99684 (válaszként erre: 26. - Solar-Tochter)
2019. dec. 21. 21:07
Jesszus! Milyen vallás?
2019. dec. 21. 20:48
Nekem is volt osztálytárs, és volt munkatárs, főnök is.Mindnek a vallása miatt, csak szombaton volt fürdés, és tiszta ruhaváltás. De hétfőre már újra élveztük jelenlétüket.
2019. dec. 21. 13:49

En egyszer a kisfiammal amikor befekudtunk a korhazba jartam így.3 àgyas szoba.Először egy rendes,tiszta anyukával kerültünk össze de aztán jött a 3.anyuka.Bezárt ablakok,ajtó és így aludtunk..olyan izzadság szaga volt,hogy borzalom és amíg mi elmentünk zuhanyozni ő már a 2. este se ment el.

Eddig bírtam,aztán szóltam.

Szépen amennyire lehet,megmondtam neki h neharagudj de nagyon erős izzadsag szagod van ez zavar minket..

Erre a valasz:

Neharagudjatok anyukamnal voltam akik dohanyoznak es befogta a ruham.😂

Hát nyilvan megtudom különböztetni.

Na mindegy is a lenyeg,hogy onnantol erdekes modon volt zuhanyzas es megszunt a szag is.

Szoval igenis megkell neki mondani.En mar reg megmondtam volna.

24. l.luiselotte (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2019. dec. 21. 06:06
gyerekkoromban imádtam a férfiak szagát a borotvaszesz illata miatt. Ezt a mai férfiakon nem érzem.
2019. dec. 21. 00:09

Ahol én dolgozom van ott egy idősebb férfi,aki nagyon büdi, viszont nála betegség okozza!

Nem feltétlenül a tisztálkodás hiánya okozhatja ezt!

2019. dec. 20. 23:31

Nekünk is volt egy büdös kollégánk, aki ritkán jött az irodánkba, de ha tudtuk előre, akkor huzatot csináltunk, illetve volt egy szék, amit csak neki tartottunk fenn, és sorsot húztunk, hogy kinek a gépéhez fog leülni:DDD


A testvére is nálunk dolgozott és neki szóltunk, hogy szóljon neki. Nem tudjuk megtette e, de a szaga nem változott.


Ezután gyakoroltuk, hogy hogyan mondanánk el egymásnak, hogy büdös vagy. A gyakorláskor jól ment, de élesben nem tudtuk megtenni.:DDD

21. af86a99684 (válaszként erre: 20. - 7337f01f98)
2019. dec. 20. 21:54
Egyetértek.
2019. dec. 20. 21:45
Egy ember, tapintatosan.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 21:28

Legrövidebb út, az egyenes.

Szóljatok neki. Lehet beteg is, akár naponta többször fürödhet is valaki, izzadhat, mint egy ló.

Jobb, ha őszintén tisztázzátok. Azt írod, jólelkű, kedves ember. Akkor megérdemli az őszinteséget, hogy tudjon változtatni. Ha bunkóságból ilyen, akkor tökmindegy, ha betegség, akkor meg megérdemli a tapintatot.

18. Lávli (válaszként erre: 15. - Dd41cc22f1)
2019. dec. 20. 21:19
Lehet. Az is lehet, hogy napokig járt egy pólóban. A részletek nem érdekeltek.
17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2019. dec. 20. 21:09
Gyerekkoromban a nők sem. Olyan kellemes volt, amikor nyáron a buszon kapaszkodtak fölöttem. 🤮😁
16. andi6020 (válaszként erre: 12. - Lávli)
2019. dec. 20. 21:07
Xpár éve divat meg szokás, hogy a pasik is szőrtelenítik a hónaljukat. Amikor gyerek voltam, ilyen nem volt. De nem emlékszem, hogy apámék bűzlöttek volna.
15. dd41cc22f1 (válaszként erre: 14. - Lávli)
2019. dec. 20. 21:01
Valószínű ennek a kollégádnak nem kellett attól tartania, hogy vízköves lesz a háta a sok fürdéstől.
14. Lávli (válaszként erre: 13. - Dd41cc22f1)
2019. dec. 20. 20:56

Akkor te vagy a kivétel.

Nekem volt olyan kollégám, akinek kinyílt a világ a jó szó után.

Vagy ... Mindenki érzi, csak te nem? 😳😀 (- vicc volt na 😀)

13. dd41cc22f1 (válaszként erre: 12. - Lávli)
2019. dec. 20. 20:53
Én sem borotválom a hónaljamat, sőt a hónom tetejét sem, mégsem hervadnak a virágaink az ablakban.
12. Lávli
2019. dec. 20. 20:48

Nem kellene megalázni, de illene beszélni vele valami normálisabb kollégának.

Lehet, hogy mosakszik rendesen, csak azt nem tudja, hogy a hónaljszőrét is le kellene vágni, mert az ha magába issza az izzadtságot, azt hiába mossa.

El lehetne ezt is mondani neki normálisan.

2019. dec. 20. 20:42
meg kellene neki mondani, lehet hogy ő már nem is érzi, annyira megszokta a szagát.
2019. dec. 20. 20:41

Engem többször összehozott a sors büdöskékkel. Szakközép, kollégium munkahely..

Volt srác osztálytársam aki nagyon ritkán fürdőtt nem használt semmit (deo spray) a ruháit nem hogy nem váltotta de2 hetente mosta csak. Gusztustan volt hiába jeleztük neki. Odáig fajult a dolog hogy télen megfürdettük majd jó befújtuk sprayvel. Csak az hozott némi változást, hogy az igazgató jelenlétében elmondtuk hogy tényleg elviselhetetlen már a szaga és nem magávalenne gondunk csak a szagávam. Volt mikor a kis tetőtéri tanteremben dög melegben 20 ültünk leghátul míg ő egyedül elől.. De igaz a mondás zsák a foltját.. Megtalálta a hasonló kaliberű csajt aki szintén nem volt jóban a tisztálkodással. Azóta van 3 gyerekük akiket sajnálok mert ugyan ez fog várni rájuk.

2 csaj akik minden igyekezett ellenére iszonyat izzadtak (hormonális) gyakorlatilag nem volt deo ami használt volna.

Munkatársak körében volt csaj és férfi is. Mindkettőnek elmondtuk kerek perec hogy legyenek szívesek többet tisztálkodni és átadtuk a csomagot nekik. A csaj heti 1x váltott zoknit..

2019. dec. 20. 20:27

Nem biztos, hogy a tisztálkodás hiánya okozza, lehet valami baja is. És valószínűleg ő nem érzi. Az idős embereknek is eltompul a szaglása, de pl. orrpolip miatt is megtörténhet.


Neki is, nektek is sokkal jobb lenne, ha valaki közületek négyszemközt szépen elmondaná neki, mit éreztek.

8. Lau_Ra (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 20:10

Ha a helyében lennék, akkor nekem az ilyen sunnyogás rosszabbul esne mint az, hogy a szemembe megmondják mi a bajuk.

Lehet, hogy nem a tisztálkodás hiányával van a baj, vagy esetleg nem teheti meg, hogy rendszeresen tisztálkodjon. Ha meg mégis, akkor az ajándék nem sokat ér.

2019. dec. 20. 20:07
Volt ilyen munkatársunk, nehéz dió, nem irigyellek benneteket. Az mondja meg akivel a legjobb a kapcsolata.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 20:03

Ennyi erővel becibálhatnátok a zuhanyzóba is, pont olyan megalázó lenne.

Meg kell mondani kerek perec de nem csapatban.

Lehet hogy vize sincs otthon, ne alázzátok meg!

2019. dec. 20. 20:01
Gondoltuj hétfőn egy kis ajándékot veszünk /tusfürdő, spray/neki ürügyként hogy karácsony lesz. Csak az a kérdés használja e majd
2019. dec. 20. 19:50
Nem kell köntörfalazni, a végeredménye úgyis az lesz a mondanivalónak, hogy büdös vagy
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 19:49
Nem lehet egy valakinek félrehívni és közölni vele hogy ezt mindenki érzi, mindenkit zavar tegyen ellene valamit?!
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 19:49
Büdös vagy tesó.
2019. dec. 20. 19:44

Van egy kolléga aki szó szerint izzadt, több napos, savanyú romlott sajtszagú és még sorolhatnám illata vagy inkább szaga van.

Kedves, jó lelkű de már nem merünk a közelébe menni mert hányinger kerülget minket. Az a szerencse nem olyan a munkánk hogy konkrétan egymás mellett kelljen dolgoznunk de akkor is sokszor rakenyszerülünk hogy oda kelljen mennünk de már nem megy.

Nem tudom ő nem érzi saját magát vagy nem érdekli vagy nem szeret fürdeni de már tényleg borzalmas a szaga.

Hogyan mondjuk meg neki az igazságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook