Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Igényes, erős és stramm esernyő fórum

Igényes, erős és stramm esernyő (beszélgetős fórum)


13. Bri*
2010. szept. 30. 14:42
A merev nyelű ernyők általában elég masszívak. Összecsukhatóból (még adrágából se) láttam már jó ideje normálisat. Én is használtam évekig egy összecsukhatót. Még anno a Nagymamamé volt, tőle örököltem. Szóval nem volt egy fiatal darab. De akkoriban még tudtak esernyőt csinálni.
12. Wenta (válaszként erre: 1. - 1e98c8d130)
2010. szept. 29. 18:15
A samsonite esernyők tuti jók összecsukhatók kicsire csak nem automata a kinyitása, tehát ha esik 2 db kéz kell a kinyitáshoz ez a hátránya.
11. f758a7200f (válaszként erre: 10. - 1e98c8d130)
2010. szept. 29. 18:08
pr.da nem összecsukható, de nagyon masszív, fanyeles, nehezebb textilből készül, nem műszál, esetleg vízállóspray-vel időnként fújogatni, de a széltől nem törik, kb mint mary poppins esernyője:)
2010. szept. 29. 18:05
Nekem nem kell, hogy összecsukható legyen, csak masszív. Megnézem az eddig ajánlottakat.:)
2010. szept. 29. 18:04
Most jut eszembe, s.msonite is
8. f758a7200f (válaszként erre: 1. - 1e98c8d130)
2010. szept. 29. 18:04
pr.da, burb.rry jó masszív esernyőket csinálnak, de elég drágák
2010. szept. 29. 18:02

Hello!


Én a kínaiban kaptam 2éve. Fa nyelű a fogója, és fém a nyele. Fekete, masszív, és kb 1500ft volt.

2010. szept. 29. 17:56
Biztos van valahol, de gondolom én, az ára vetekszik egy autóéval:)
2010. szept. 29. 17:42

Ez engem is érdekelne. A múltkor amikor otthonról indultam, kb 5 háznyira értem, és dobhattam kukába az esernyőmet.


Én csak az összecsukhatót szeretem, mert elfér a táskában.

2010. szept. 29. 17:40
Én a vásárban cigány nénikétől. Olcsón adta, de ennek kb. 5 éve. Azóta a kisfiam gyűri tépi, de semmi baja. Szerintem a vásári vagy piaci dolgok néha sokkal jobbak, mint a neves, drága butikokban vásárolt motyók.
2010. szept. 29. 17:37

Esernyő gondjaink nekünk is vannak :)

A Lányomnak nem találok megfelelőt,már kidobtam vagy 5-öt!Mert ugye neki összecsúsztatható,táskába bele-rakós kell.

A sajátom nagyon jó minőségű s.oliver ernyő,már 10 éve hordom,igaz autóban van mindig a kalaptartón és nem összecsukható.De mindig kéznél van.

2010. szept. 29. 17:35

Én Angliában.:)

A reptéri rakodók alig bírták eltörni, pedig nagyon igyekeztek.:D

2010. szept. 29. 17:33

Volt egy régi esernyőm, az bírta évekig, egyszerű fekete, de stramm volt, sosem fordult ki, masszív volt. Én 4 évig, előtte a testvérem vagy 5 évig használta. Egyszer ott hagytam a buszon, így vesztettem el.

Ennek már olyan 6-7 éve és azóta sincs egy rendes esernyőm! Vacak mind, akárhogy néznek ki, akármilyen drágák.

Múltkor láttam egy nőnél egy szép, erősen íves, fekete, fémnyelű esernyőt, meg sem rezzent a szélviharban, míg az én új esernyőm ismét darabokra hullott és megkérdeztem volna, hogy hol vette, ha nem áztam volna éppen ronggyá.:-)

Az a kérdésem, hogy milyen üzletekben lehet venni teljesen normális, fekete esernyőt, ami stramm, igényes? Konkrét üzletek, márkák jöhetnek.

Legjobb lenne olyan ami Pécsen is megtalálható.

Ti hol vettétek a jó és erős esernyőtöket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook