Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igényelték már valakinek a járandóságait Bérgarancia alapból? Mennyi időn belül kapta meg a pénzét? fórum

Igényelték már valakinek a járandóságait Bérgarancia alapból? Mennyi időn belül kapta meg a pénzét? (tudásbázis kérdés)

11. christine81 (válaszként erre: 10. - Vicuska013)
2010. júl. 13. 13:23

Egy kicsit elkeserítettél!:((

Nagyon remélem,hogy nem húzódik el nagyon,mert már nagyon kellene a lóvé!

Megpróbálok türelmes lenni,mást úgysem tudok!

Köszi a segítséget!:)))

10. vicuska013 (válaszként erre: 9. - Christine81)
2010. júl. 13. 12:41

Nekünk első körben (szeptemberben) azt mondta az ügyvéd, hogy "óh, már márciusra meg lesz a pénz", most ott tartunk, hogy azt mondták néhány(1-3)hónap, már ebből is eltelt 1.


Szóval konkrétat nem mondanak! Csak kb. időpontokat!


Legyetek szerencsésebbek, mint mi!!!

9. christine81 (válaszként erre: 8. - Vicuska013)
2010. júl. 12. 23:11

Szia!Remélem,hogy gyorsan intézkednek!

Nektek nem mondták kb.mennyi idö?

Nekem a felszámoló biztos azt mondta,hogy igényléstől számítva kb.2 hónap!

Azért gondoltam megkérdezem,hátha esetleg valaki már kapott a Bérgarancia alapból pénzt és tud információt adni!

Örülök,hogy Nektek is halad az ügyetek!

Szia!

8. vicuska013 (válaszként erre: 7. - Christine81)
2010. júl. 12. 22:15

Ez nagyon változó, attól függ milyen gyorsan dolgozik az ügyvéd, és a felszámoló biztos!


DE 3-6 hónap körül mozog az ideje!


Nekünk most június végén nyújtották be az igényt, azt mondták remélik minnél előbb megjön!

2010. júl. 12. 14:07
Esetleg van valaki,aki megtudja írni Nekem,hogy miután megigényelte a felszámoló cég a Bérgarancia alapból a pénzét,mennyi időre kapta meg?
6. vicuska013 (válaszként erre: 5. - Christine81)
2010. jún. 29. 15:09

Mi is várjuk!


Én már nem is nagyon reménykedek benne. Aztán maximum jó irányba csalódok. De sajnos már annyi idő eltelt, hogy nem merek bízni, már belenyugodtam, hogy annak a pénznek annyi...

5. christine81 (válaszként erre: 4. - Vicuska013)
2010. jún. 29. 13:00
Szia!Nem irigyellek titeket!!!Remélem,hogy nekem nem fog olyan sokáig elhúzódni,mert már nagyon várom a pénzt!
2010. jún. 28. 13:11

Szia!

Nekem párom még mindig nem kapta meg. 2009 szeptemberben fogadtak ügyvédet, december óta megvan a felszámoló biztos, de még nincs semmi hír. Mondjuk nálunk nemcsak végkielégítés, és szabi pénz van, hanem 3,5 havi elmaradt bér, felmondási idő, végkielégítés, szabadság pénz, étkezési utalványok összege. Szóval egész nagy pénz, talán épp fedezi a bérgarancia. Kb. 30 emberről van egyébként szó összesen.


De legyen szerencsétek, hogy ti előbb megkapjátok. Mi közel vagyunk már az 1 év várakozáshoz! :(

3. christine81 (válaszként erre: 2. - Lizabella)
2010. jún. 28. 08:37
Én is a végkielégítésemre és a szabadság pénzemre várok!Nekem azt mondta a felszámoló cég kb.2 hónap,csak hallottam olyanról,aki 7 hónapra kapta meg!Ezért gondoltam megkérdezem,hogy ki mennyi időre kapta meg!
2010. jún. 28. 05:57
Én a bérgarancia alapból kaptam meg a végkielégítésemet és a szabadság pénzt.Pár hónap alatt lezajlott.Szerintem a felszámoló biztoson múlik,hogy ő milyen gyorsan intézkedik.
2010. jún. 27. 23:52
Igényelték már valakinek a járandóságait Bérgarancia alapból?Mennyi időn belül kapta meg a pénzét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook