Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Igazságügyi igazgatás gyakorlati helyet hol lehet találni? fórum

Igazságügyi igazgatás gyakorlati helyet hol lehet találni? (tudásbázis kérdés)


8. Csillagszem38 (válaszként erre: 7. - Ori90)
2022. febr. 21. 13:58
Biztos, hogy nem egyenértékű. Nekem van jogi asszisztensim, ami OKJ-s végzettség volt, ez pedig alapképzés fősulin. (BA alapszak) Érdeklődj a suliban a profoknál, sokaknak van más állásuk is ilyen intézményeknél. (sokak bírák, ügyészek stb)
7. Ori90 (válaszként erre: 6. - Csillagszem38)
2022. febr. 21. 13:21
Nálam magasabb évfolyam már nincs :) Diplomáztak és elmentek,levelezőn csinálom,nincs nagyon érintkezés.Érdekes egy szak ez.Állítólag a jogi asszisztenssel egyenértékű csak mégis egy kicsit más,de mindenki elzárkózik....
6. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Ori90)
2022. febr. 21. 11:04
Elég sokrétű a lehetőség, érdeklődj magasabb évfolyamokon, ki hol csinálta. ;)
2022. febr. 21. 09:31
Ügyvédi,közigazgatási,bírói,ügyészi feladatok ellátásához kapcsolódó szervezeteknél,intézményekben tölthető le a gyakorlat.
4. Csillagszem38 (válaszként erre: 3. - Ori90)
2022. febr. 21. 09:17
és milyen intézményekhez mehetsz?
3. Ori90 (válaszként erre: 2. - Csillagszem38)
2022. febr. 21. 09:14
Már utánanéztem,és hívtam fel pár helyet,de azt mondták,hogy nem jogi asszisztens vagy jogász szakon tanulok,így ők nem adnak helyet... ezért gondoltam,hogy attól kérdezek,aki ezen már túl van vagy tudja.
2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2022. febr. 21. 08:57
Sztem TVSZ-ben benne van, hogy ezen a szakon milyen gyakorlati helyeket fogadnak el, nézz utána!
2022. febr. 21. 08:55

Kedves Tagok!


Tudom,elég kevés esély van rá,de ha valaki ilyen szakot végzett,vagy tud erről valamit,meg tudná mondani,hol kereshetek vagy hol kaphatok gyakorlati helyet?Jelenleg 40 órát várnak el,úgyhogy nagy dolgokat ezidő alatt nem lehet végrehajtani...De nekünk magunknak kell helyet szereznünk.Hol kellene érdeklődnöm?


Köszi szépen a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook