Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz szerelem? fórum

Igaz szerelem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Igaz szerelem?

1 2
14. dogiz (válaszként erre: 13. - Herengtimea)
2008. máj. 22. 14:37
Azért ezzel nem értek teljesen egyet, 6 év v. 27 év az nem mindegy. Hidd el, hogy a szomszéddal is jól vagyunk, a maga módján "szeretem" is, de azért nem cserélem le a férjemre, meg nem is úgy szeretem mint a férjem. Azért szeretet és szeretet közt is van különbség. Majd 20 év mulva jusson eszedbe, ha addig kibirod a párod mellett vagy ő melletted. A mai fiataloknak, /tisztelet a kivételnek/ a tűrőképességük a padlószint alatt van. Itt nem kell a nagy családi tragédiákra veszekedésre gondolni, csupán a mindennapi apró cseprő probléma megoldásokra.
2008. máj. 22. 13:13

énis ezeket érzem,imádom a páromat

már 6 éve eggyutt vagyunk és csak erosebb lett a kapcsolatunk,az érzések nem változtak,már olyan értelemben gondolom sokan azt mondják a szerelem elmúlik és helyette szeretet jon

hát sajnálom azokat az illetoket akiknél elmúlt,ebbol egy szo sem igaz,ahol elmúlt ott meg kár folytatni,akkor a szomszéddal is élhetek azt is szeretem

12. dogiz (válaszként erre: 10. - Cafemano)
2008. máj. 20. 12:31
Fogadd részvétem és sok boldogságod és örömed teljen a gyerekeidbe.
11. Piroo (válaszként erre: 7. - 852308703c)
2008. máj. 20. 11:24
Hm, hát szerintem is fontos lenne éreztetnie, hogy szeret. Persze maga a szeretlek szó is fontos, de csak akkor, ha őszinte. Vannak emberek, akik nem tudják, vagy nem akarják kimutatni az érzéseiket. Ennek sok minden lehet a hátterében. Nálam, pl. hónapok teltek el, mire ki tudtam mondani azt, hogy „szeretlek”. Ennek ellenére már a kapcsolat elejétől odáig voltam érte. De, ha te őszintének érzed, amikor ezt mondja neked és amikor együtt vagytok minden jó és azért fordít időt rád, akkor annyira nagy baj nem lehet. Mondjuk, ha a számítógépes játékok miatt szorít háttérbe téged, az nem túl jó. Beszéld meg vele, hogy érzel és ha tényleg szeret, akkor megért téged és talán a kedvedért inkább a gépezést szorítja háttérbe, mint téged.
10. cafemano (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2008. máj. 20. 10:29
Szó szerint leírtad azt, amit érzek!!! 17 év után - most 4 hónapja - meghalt a férjem, és azokat az érzéseket, amik bennem vannak, soha senki nem fogja megérteni, mert kimondva nincs akkora súlyuk. Talán sokan el sem hinnék, hogy az elsőtől az utolsó napig mennyire mély volt a szerelmünk. És ez valóban szerelem volt mindvégig. Sokan biztosan azt gondolják, hogy csak így utólag érzem így, de én tudom,hogy míg élt, akkor is ezt éreztem.... Ezért inkább megőrzöm magamban. Elég, ha én tudom...
2008. máj. 20. 00:42
Mindig az aktuális szerelem az igazi. Nálunk ez most már 3 év 3 hónap. :)
8. 852308703c (válaszként erre: 6. - Mazsola1971)
2008. máj. 19. 21:56
20 eves vagyok:)
7. 852308703c (válaszként erre: 3. - Piroo)
2008. máj. 19. 21:51
Hat....nalam kicsit fura a helyzet....a baratom nagyon fura termeszetu...nem nagyon tudok rajta eligazodoni. Ritkan erezteti hogy szeret...es olyasmit hogy jo velem es jol erzi magat velem nem mond...de azt hogy szeret igen..de nem tul gyakran...nagyon szereti a szamitogepes jatekokat es en ugy erzem hogy hatterbe szorit engem...fel eve jarunk...o mondja hogy velem orokre tervezi...de sokszor nem ugy tunik...szerinte a szavak es a kimondott dolgok nem ernek semmit...mert az ember annyi mindent mond ami nem is igaz...szerinte ha egyutt vagyunk csak velem akar lenni akkor is ha nem mondja ki...
2008. máj. 19. 21:06
A kérdéseidre az én válaszom mindre igen igen.Bár nem tudom hogy hány éves vagy de szerintem nem a kortol függenek ezek az érzések én már nem vagyok fiatal mégis most is ezeket érzem.Közbe tudom senki se értené meg miért van ez pedig biztos ök is megfogják majd érteni ha az igazi szerelem az a méj fájo szerelem utol éri öket.Ezt öszintén kivánom nekik hisz amennyire fáj ez annyira boldogito is.Szerintem.
2008. máj. 19. 16:44

Szinte minden kérdésre, 1-2 kivétellel igen a válaszom... és a végén levő kijelentésre is: a szerelem fáj! mégha tökéletes is, bár olyan szerelem nincsen, mintahogy ember se, nem szabad tehát elvárni a szerelemtől, hogy tökéletes lesz, ahogy a személytől se szabad. vannak dolgok, amikkel együtt kell élni, és nem szabad az első akadálynál feladni, elmenni a dolgok mellett. Én elég sokmindent birtam ki, de a szerelmem is tőlem. mondhatnám magunkra: zsák a foltját, ezért imádjuk egymást, és tudom, még sokáig igy lesz, pedig sirtam miatta, talán ő is miattam, sok kis hülyeség miatt is :)

de gondolm ez nem egyedi, hisz ez a szerelem :)

2008. máj. 19. 15:27

nagyon tetszik a cikk....számomra nagyon-nagyon elgondolkoztató....és eléggé aktuális is.

De azt gondolom h ez nem csak a szerelemre vonatkozik hanem a nagyon mély barátságra is...de lehet csak én látom így.

üdv:)

2008. máj. 19. 11:51

Szia! Én a mai napig szerelmes vagyok, bár a kérdéseidre a válaszom nem minden esetben igen. Mivel az idő múlásával már változnak az érzéseink, szeretjük a másikat, de már az eltelt évek biztosítottak arról, hogy félnünk nem kell. Ha másként is éljük meg a szerelmet, attól még ugyan úgy szeretjük egymást. Az biztos, hogy én bármit megtennék érte, de számára nem a szerelem a legfontosabb dolog. Megtörtént már néhányszor, hogy sírtam miatta, mert nagyon hiányzott és nem mindig értettem meg, hogy miért nem lehetünk együtt.

Nem tudom nálad mi a helyzet, de szívesen beszélgetnék a témáról!

2008. máj. 19. 11:12

Igen elgondolkodtató ha egy fiatal lány ilyeneket ír. A cikkről egy idézet jutott eszembe [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}]- től az Állj ki mellettem! című művéből. Szeretném megosztani veletek:

"A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. Ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen."

2008. máj. 19. 11:03
Gondolataim a szerelemről... Kérdések, amikre nem ismerem a választ... Jól gondolom vagy nem is szabadna ilyesmi eszembe jusson?
A cikk a szerelemről szól...

Ugrás a teljes írásra: Igaz szerelem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook