Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz szerelem egy örök idegennel? fórum

Igaz szerelem egy örök idegennel? (beszélgetős fórum)


1 2
14. val88
2013. jan. 5. 19:42
Jézus ereje...
13. barbi84 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. jan. 5. 19:41
A levélre újságos üzenőn keresztül válaszoltam,hogy keressen meg.
12. bd55e3f068 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. jan. 5. 19:39
Vagy csak erősebben gondolot rá, mint szokott.
11. andi6020 (válaszként erre: 8. - Barbi84)
2013. jan. 5. 19:37

Az, hogy levelet írt, nem számít konkrét lépésnek?

Miért nem válaszoltál rá, és mik azok a rejtett üzenetek? Kettővel többet pislantottál, leejtetted a zsepidet, megnyaltad a szád szélét, vagy meglebbentetted a szoknyád amikor legközelebb véletlenül összefutottatok?

2013. jan. 5. 19:34
Hiszel a szerelem elsô látásra elméletben, vagy sétáljak el elôtted még egyszer???
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Barbi84)
2013. jan. 5. 19:32
Mikor lépett, akkor meg nem válaszoltál.
2013. jan. 5. 19:31

Közvetlen kapcsolat alatt azt értem,hogy mivel közel lakunk egymáshoz sokszor futottunk véletlenül össze,vagyis csak láttuk egymást.

Tudom hogy fura dolog,és nem mertem lépni sem,vártam rá,és még mindig várok,ő lépjen,hisz ő a férfi.

7. anianiko. (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. jan. 5. 19:28
Lehet a facebookos bökdösés is közvetlen kapcsolatnak számít :D
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Barbi84)
2013. jan. 5. 19:28
Ha csak a gyanú felmerül, hogy tényleg '84-es vagy, akkor kinegyek a tükörhöz, és életemben először megnézem magam rendesen. Talán én vagyok a Mikulás.
5. anianiko. (válaszként erre: 1. - Barbi84)
2013. jan. 5. 19:26

Tehetetlen voltál, amikor zöld utat kaptál a srácnál? Így jártál. Ez erős, de most mit vársz? Szerintem nem maga a srác hiányzik Neked ennyi idő után, hanem magát a tettet sajnálod, hogy nem léptél felé, és most rágódsz. Hiányzik valami? Lépj ki a langyos vízból és tisztábban fogsz látni.


Miért sodródsz csak, miért nem teszel a saját boldogságodért? Mint aki kívülről szemléli a saját életét.. durva.

4. Kata7555 (válaszként erre: 1. - Barbi84)
2013. jan. 5. 19:23
Lépj te, ha ő nem mer :)
2013. jan. 5. 19:23
Fura egy dolog ez igy..
2013. jan. 5. 19:22

"A suli kijártával is megmaradt egy közvetlen kapcsolat köztünk"


Úgy, hogy sosem beszéltetek egymással?

2013. jan. 5. 19:18

Van egy srác,akibe első látásra egymásba szerettünk.Ez évekkel ezelőtt történt még iskolás időben.De az ég világon semmi nem történt köztünk,még csak beszélni sem beszéltünk egy szót sem,csak folyton egymás tekintetét kerestük.De valamiért nem mert megszólítani és persze én se őt.A suli kijártával is megmaradt egy közvetlen kapcsolat köztünk,mivel közel lakunk egymáshoz,de továbbra sem történt semmi,voltak amolyan rejtett üzengetések,valamint konkrét levelet is írt a címemre,amiben leírta hogy mennyire sajnálja és valami egészen különlegeset érez irántam.Én konkrétan levéllel nem válaszoltam neki,de amolyan rejtett üzenetek formájában a tudtára adtam hogy én is úgy érzek,és keressen meg.De nem történt semmi.Hosszú évek teltek el,közben voltak párkapcsolataim amelyek nem múködtek,jelenleg is van,nincs vele különösebb probléma,jól érzem magam vele,de mégis hiányérzetem van.Nem az igazi,hiányzik az a hihetetlen érzés amit annál a srácnál éreztem/érzek.A szívem azt súgja hogy várjak a csodára,vagy tegyek valamit hogy beteljesüljön ez a szerelem.Az eszem viszont azt mondja nem fog semmi sem történni és változni.

Nem tudom mit tegyek?Vélemények,ötletek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook