Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz-e, ha süt a nap, akkor az ember kedve is jobb? fórum

Igaz-e, ha süt a nap, akkor az ember kedve is jobb? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 17:29
Van aki az esős, borongós hideg időt szereti...pl. én is inkább azt :D:D (hideg nélkül)
2010. aug. 4. 20:39
igaz
2010. febr. 14. 09:07
Ezt mindenki maga tudja,-nálam igaz !!!-A napfény-derű.....:):):)
2009. dec. 19. 00:02
igazigaz!!! :-))))
6. Emma* (válaszként erre: 1. - Kavicska)
2009. aug. 21. 07:19

Szia!


Nálam igaz. Ha süt a nap, a kedvem is jobb, még többet mosolygok. Ahogy elmegy, elborul az idő, én is megváltozom bele együtt. Azt szoktam mondani: melengeti a lelkem.☺

2009. aug. 21. 07:16

a magyar nap más mint a "külföldi" nap....:)

a külföldit én is szeretem....

4. kavicska (válaszként erre: 3. - E3ff77490b)
2009. aug. 21. 07:15

Nekem is nap alergaiam van! :-))

De itt most nem is erre gondolok,,hanem az energiajra amit ebbeol nyerhetunk es esetleg jobb kedve lesz az embernek!

2009. aug. 21. 07:13
Én rám a napsütés néha pont hogy rosszúl hat ! De legtöbbször jó lesz a kevem !
2009. aug. 21. 06:18
Ez igaz, a napsütés sokszor megoldás mindenre, de néha jó az a kis eső, ha be lehet húzódni a kis kuckómba és onnan nézni kifelé! Aztán megint a napsütés! Ez jól ki van találva!
2009. aug. 21. 06:05

Sziasztok! Az jutott eszembe, hogy megkerdezlek Titeket arrol, hogy mit gondoltok, igaz-e, ha sut a nap akkor az ember kedve is jobb?

En ezt tapasztalom! 3 eve egy olyan orszagban elek, ahol szinte (az otthonihoz kepest) egesz evben sut a nap! Itt az emberek kedvesek, es nem idegesek egymassal, segitokeszek! De en azt gondolom ez azert is van, mert nincs hideg, sotet! Igy egesz evben fel vannak toltodve pozitiv napenergiaval ami sgiti a mindennapjaikat! (most nem a szocolis es politaki nezopontokra gondolok)

CSak egyszeruen a nap poztiv erejere! Erdekes nem?? Ti mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook