Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz barátokra találtam a Hoxán: Cikicakk, Öregnéne, Démon és Bettyg.:) fórum

Igaz barátokra találtam a Hoxán: Cikicakk, Öregnéne, Démon és Bettyg.:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
95. fbb53e1d99 (válaszként erre: 92. - 099c0bed40)
2009. dec. 4. 18:19

Hát az uradat meg el tudom képzelni:) Most újra beleszerettél, mi?-DDDD


Most vasalsz beszélgetési időben?:) Mi a fenét csinálsz egész nap?-DDDDD

Puszika..

94. fbb53e1d99 (válaszként erre: 92. - 099c0bed40)
2009. dec. 4. 18:04

Na, hát akkor én is megírjam, hogy Te voltál az, aki a lelket öntötted belém, mikor nem tudtam, mit csináljak? És te is ugrottál akkorát,mint egy bakkecske?-DDDDD

Nélküled nem itt tartanék...és ezt Te is tudod!!

Na....erről meg ennyit...


Tudod, imádlak, és nagyon hasonlít a mentalításotok cikicakkal....Örülök, hogy rátok találtam:)

93. fbb53e1d99 (válaszként erre: 91. - 673567bc24)
2009. dec. 4. 18:02

szia, démonom:)már jó a kedvem...tegnap leengedtem kissé az anyám miatt de ma már minden okés:)


gondolom, Te a fellegekben még mindig:)

92. 099c0bed40 (válaszként erre: 89. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 4. 17:59

De fényezlek, mert annyira jólesett hogy azonnal ugrottál és segítettél----én nem vagyok ehhez hozzászokva, no, ez van, és ezért extra örömmel veszem ha valaki meg ilyen velem.

Gyerekek, olyan édi volt a férjem ,most jött meg a mikulás buliról, volt igazi menő uhája, és a saját szakálla is akkora és olyan ősz mint egy igazi télapónak.

Előbb elment az anyás csecsemős gyerekekhez, aztán egy oviba, csak úgy , önszorgalomból, mert szereti a gyerekeket, és Ő is olyan hogy imád másoknak örömet okozni. .)

Büszke vagyok Rá nagyon.

Kár hogy nem tudok ide képet linkelni, készült pedig fotó, be béna vagyok ahhoz hogy betegyem. :(


puszi, most megyek vasalni, sajnos a hülye ruhák nem vasalódtak ki hiába sorakoztattam őket már vasárnap óta...:(((((

2009. dec. 4. 17:56
sziasztok!
90. fbb53e1d99 (válaszként erre: 87. - Cikicakk)
2009. dec. 4. 17:55

Istenem...de jó Neked:) Annyira unokáznék már én is:):)Azt mondta a lányom, hogy legyünk türelmesek, majd 3 év múlva talán......:) A fiam nem nyilatkozik:)


Szóval, cikicakk, jó unokázást Neked, és meg kell mondjam, irigyellek...-DDDDD

89. fbb53e1d99 (válaszként erre: 86. - 099c0bed40)
2009. dec. 4. 17:53
Te Őzike....ne fényezzél már, mert még zavarba jövök!-DDDDD Örülök, hogy örömet okozhattam:) Élvezd a "szabadságot", aztán majd lesz valami. Még sosem volt úgy, hogy ne lett volna sehogy!-:):)
2009. dec. 4. 16:26
Most indítottam útnak a férjemet mint "mikulás bátyót", olyan aranyos a jelmezében, megy az ovisokat "ijesztgetni"...:))))
2009. dec. 4. 16:07

Sziasztok!

Elnézéseteket kérem, hogy ma nem tudok itt lenni, de hozzák az unokámat, és itt alszik ma nálunk.Ha ő itt van, akkor nincs számítógépezés, csak játék a csöppségemmel.3 éves lesz Január 2-án, és imádom.Mindenkinek további szép estét, és kellemes, tartalmas beszélgetést.Puszi,cikicakk!

2009. dec. 4. 16:02

Sziasztok "batáti kör", én értem ide elsőnek???:)

na ja, könnyen vagyok, mint "hivatásos munkakerülő", egész napom itt van.

Ma regisztráltam a munkaügyi hivatalban, ápr. 15-ig adnak némi haladékot és alamizsnát, aztán kész.

Drága BJ, a legjobbkor ért ide a csomag, ma már nagy hasznát is vettem a "bolondbogyónak", ha nem veszem be, biztosan nem tudom végigcsinálni ezt a tortúrát ami ott a hivatalban megy.

:(

Au Isten áldjon meg a jóságodért, komolyan mondom. ♥ PUSZI és még ezer puszi....:)))))

2009. dec. 3. 20:20
Jó éjt, sziasztok!
84. fbb53e1d99 (válaszként erre: 83. - Cikicakk)
2009. dec. 3. 20:17
Holnap jövök, most mennem kell. Jó éjt Neked!:)
83. cikicakk (válaszként erre: 82. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 20:04
Meddig leszel itt,mert jött a Keresztlányom?
82. fbb53e1d99 (válaszként erre: 81. - Cikicakk)
2009. dec. 3. 19:52
Tudod, nem is én számítok igazán. A gyerekeknek jött volna jól az anyai nagymama, ami nem adatott meg nekik. Nekem sem...mert az anyai nagymamám is ivott, és az apai nagymamám volt a mindenem. Imádtam!!! 79-ben elütötte egy autó, azonnal meghalt. 71 éves volt.
81. cikicakk (válaszként erre: 80. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 19:39
Érdekes, pont erről írtam neked priviben.Akkor még nem láttam ide mit írsz.Szerintem bár mit teszel,nem nyugszol meg.Ha nem adsz azért, ha adsz azért,mert úgy fogod érezni, hogy megveszed a szeretetét.Vedd úgy, hogy segítesz egy emberen,mert rá van szorulva.Persze ezt így nekem könnyű leírni.Mást mond az agyad, és mást a szíved.Várod, hogy egyszer csak kibújik belőle az Édesanya.Ha így is lenne,már késő,bár még most is biztos jól esne.
80. fbb53e1d99 (válaszként erre: 79. - Cikicakk)
2009. dec. 3. 19:23

cikicakk...én már nem érem az egészet. Valahol mélyen sajnálom, mint embert, hiszen csak az anyám..de nem tudom, mit kellene csinálnom.

Tudod, attól félek, ha egyszer meghal, akkor már semmi nem lesz helyrehozható. Olyan vegyes érzelmek vannak bennem:(

Mindig megfogadom, h nem adok neki pénzt...azt sem tudom betartani. pedig az kellene...de mikor előttem áll, akkor meg sajnálom, közben meg dühös is vagyok rá.

79. cikicakk (válaszként erre: 78. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 19:19
Ha meg nem akar tőletek semmit,akkor miért nem hagy békén?.Nagyon kegyetlen dolog tőle a sebeket állandóan feltépni.Te éled az életed, ő is élje az övét.Vagy szeretetet nem akar adni, csak pénzt kérni?
78. fbb53e1d99 (válaszként erre: 77. - Cikicakk)
2009. dec. 3. 18:48

Köszi, már lehiggadtam...hidd el, hogy nincs leépülve. Ez számomra is nagyon érdekes. 39 éves kora óta nem dolgozik, csak a saját életét éli.

Ő ilyen..már úgysem tudok rajta változtatni.

A Karácsony neki nem ünnep, ne is menjünk hozzá, és ő sem megy sehová mér jó néhány éve.Könyv legyen, mert olvasni nagyon szeret, gyógyszer legyen, mert az kell, és még a tévé az élete. Ő így érzi jól magát. Egyedül.Van egy alkoholista férfi már 20 éve, akivel hol elvan, hol nem engedi be. Ez az ő élete.

77. cikicakk (válaszként erre: 74. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 18:42
Na visszaértem.Ha most 64 éves az Édesanyád, és csak 7 éve nem iszik, akkor bizony alaposan le lehet épülve agyilag.Gondolom egyébként is egy számító,mindig másoktól megoldást váró ember volt.Eddig mindig te húztad ki a slamasztikából, és gondoltam,majd most is úgy lesz.Közeleg a karácsony, és ő bele gondolt, hogy talán egyedül kell töltenie.Nem is tudok erre neked jó tanácsot adni,mert mint embert sajnálom, de mint anyát nem tudom sajnálni.Volt lehetősége, hogy jóvá tegye amit ellened,(nem tudom van-e testvéred,akkor ellenetek) elkövetett.Gondolom nyugdíja van?Talán ha már segítesz rajta, esetleg a nyugdíját segítsd beosztani neki.Csuda tudja,mit is tudnál ilyen helyzetben tenni, de nem irigyellek.
76. fbb53e1d99 (válaszként erre: 75. - 099c0bed40)
2009. dec. 3. 17:03

De nem leépült, és nem beteg. Mert ha így lenne, akkor még gondját is viselném..persze, ami késik, nem múlik. Csak egyszerűen öntő, mindig is az volt. Fiatal korában is. Még jó, hogy csak én vagyok az egyedüli gyereke!

Ha meglátnád élőben, elakadna a szavad, hidd el! A mai napig nagyon csinos, és ad magára. hajfestés, smink, ruházat...ilyen az én anyám.

75. 099c0bed40 (válaszként erre: 74. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 16:59

Ezt hátborzongató még olvasni is Zs., és nem is lehet mit mondani rá.....nem tudsz mást tenni, mint hogy hagyod, menthetetlen, csak arra apellál, hogy felkeltse benned a bűntudatot, de kérlek próbáld nem így felfogni, hanem úgy hogy egy leépült , beteg ember, aki azt sem tudja mi történik körülötte----és aki évekig nem érdeklődik az unokái meg a lányai felől, az nem anya és nagymama, hanem egy idegen--- ezt kell mondjam, bármilyen brutálul is hangzik ilyent mondani.

Csak azt tudod tenni, hogy elkárolod, azaz úgy teszel mintha a világon sem lenne, és nem csinálsz belőle magadnak lelkifurdalást.

Ígérd meg hogy így lesz, jó?

74. fbb53e1d99 (válaszként erre: 72. - Cikicakk)
2009. dec. 3. 16:37

Köszönöm, cikicakk:)

Igen, tudom, hogy az alkohol hogy rombol...anyám alkoholista volt. 7 éve, hogy nem iszik.Most 64 éves.

El fogod tudni indítani a fiadat az életbe..tudod...a pozitív gondolkodás:)


Az előbb felhívtam anyámat...hát ez kész!!!!!!

Mondtam neki, hogy nem kell ajándék a férjemnek, ne költsön...erre azt mondja..jó, akkor puszilgassam meg helyette! Mondom, jó.


Kérdezi: Gyerekek? Jól vannak? mondom ige, jól. R.jól tanul? (Ő a lányom)

Kérdezem, hogyhogy jól tanul-e. Azt mondja, hát Németországba..mondom, hol??????? Anyuuuuuuu, már 3 éve hazajött!!!!!!!!! Igen, jól tanult,német nyelvvizsgát tett!!! 1 évig volt kinn, de már rég itthon van. Azt mondja: "Jóvanna..mindent én se tarthatok észbe!!!" Itt kiborult a bili. Azt mondtam neki: Ba....dmeg...ezt nem hiszem el!!!Hogy lehetsz ilyen önző, és csak magaddal foglalkozó ember???? Erre ő: Most is beteg vagyok, lázas vagyok, még a gyógyszereket se tudom kiváltani. Mondtam..ahha innen fú a szél ismét. Elegem van belőled, éld az életed, én meg élem az enyémet!!!


Ideges lett ő is, hogy mit képzelek, hogy beszélek vele.Mondtam neki, felejtsen el, mert ezt már nem bírom!!!!! Évek óta nem látta az unokáit, azt sem tudná meg, ha én feldobnám a bakancsom...hánynom kell!!!!!!

2009. dec. 3. 16:20
Most mennem kell, mert a gyerek kéri a gépet, de jövök vissza.
72. cikicakk (válaszként erre: 71. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 16:19

Tudod az alkohol piszkosul roncsolja a gyomrot.Az alkoholtól a bélfal elvékonyodik, és az aorta szabad prédává válik a gyomorsavnak.Az én sógorom is így halt meg.Elvérzett.Befele vérzett, és egy kolléganőm is.Én sajnos dohányzom, így negyven évem már aligha van, de azért szeretném ha legalább a 13 éves fiunkat eltudnám indítani az életbe.

gyönyörűek a gyerekeid,a lányodért meg direkt irigyellek,mert én is lányt szerettem volna már az elsőnél is, de még az unokám is fiú lett.

71. fbb53e1d99 (válaszként erre: 70. - Cikicakk)
2009. dec. 3. 16:07

Szia:)

Igen, én is így gondolom, h valami bűzlik..de most mi a fenét csináljak? Egyszerűen nem tudom felhívni:(

A részvétet köszönöm, aranyos vagy..Igyekszünk élni, túlélni:(

Bizony, ha ő nem lett volna, nem lenne a két gyerek...akiket neki köszönhetek:)

A lelkem nagyon fáj miattuk, hogy ilyen korán át kellett élniük ezt a traumát.

A lányom aznap este sírva borult hozzám, és azt kérdezte: Anya, ugye ti nem fogtok meghalni, azt nem élném túl"

Csak annyit tudtam mondani neki, hogy mi még itt leszünk 40 évig mellette:)

2009. dec. 3. 16:02

Sziasztok!

Gratulálok a fórumhoz.Örülök,hogy ha itt barátokat találok.Vigyázz baromijókedv, mert -e mögött valami rejlik.Ha eddig sosem jutott eszébe venni a gyerekeidnek, és a családodnak ajándékot, akkor valamit kiakar csikarni tőletek.Vesz egy 300ft értékű ajándékot, de amit kér,lehet, hogy sokkal többe fog kerülni neked.Utána néztél? Nem lehetséges, hogy a nővérszállóról is mennie kell?Őszinte részvétem az ex férjed halála miatt.Attól, hogy elváltatok, jogos a gyászod, elvégre még is a gyermekeid apja.

2009. dec. 3. 15:52
Megjöttem..:) nincs bajszom:) Remélem, így már tökéletes lettem:)
68. 673567bc24 (válaszként erre: 67. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 12:04
:))) jaa,igazad van!viszont a cipőd nem jó rám,minilábú! :DDD
67. fbb53e1d99 (válaszként erre: 66. - 673567bc24)
2009. dec. 3. 11:47
óó, sminkkészletem van, ruha is van..úgyhogy nyugiba hozhatsz piát..:)
66. 673567bc24 (válaszként erre: 65. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 3. 11:42

azt nem szoktam vinni!lepakolás után,elszoktunk menni vásárolni! :))


óóó,akkor hogy férnek el benne a ruháim,meg a sminktáskám? :DD

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook