Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz a történet fórum

Igaz a történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Igaz a történet

2012. okt. 30. 19:42
mindehhez csak gratulálni tudok!
14. Nelyca (válaszként erre: 4. - Noarashi)
2012. aug. 22. 21:09
Egyet értek veled, bár én az olyan csajokat sem értem akik minden buli után képesek más pasi mellett ébredni az ágyban. Bár én biztos befásult vagyok..:)
13. d1eb7dd316 (válaszként erre: 1. - F46e7b0013)
2012. aug. 13. 12:20
Csodaszép élmény lehetett. Mindenből tanulunk, erősödünk, szépülünk és érünk.
2012. aug. 13. 10:00
A lényeg, hogy tanultál belőle. Minden okkal történik, én ebben hiszek. :)
2012. aug. 12. 08:05
Hát nem semmi, amibe belementél, élvezted az életet két jó nagy kanállal. Tetszett a cikked, éreztem benne, amit érezhettél. Már csak azért is mert hasonlón én is keresztül mentem, bár bulik nélkül. :) Sokat tanultál, ez biztos. Fogod tudni használni az életedben. A tapasztalatok, leckék nagyon fontosak az életünkben. Ha a megfelelő tanulságot levontad belőle, sokat segít a későbbiekben. :) S persze egy szép emlék marad, mert az érzések, amiket ott megéltél, azok sosem vesznek el. :)
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - 3851da2c62)
2012. aug. 12. 07:23

Cím: Igaz a történet


Akkor szerinted?

2012. aug. 12. 07:17
Ez igaz történet vagy kitalált?
2012. aug. 11. 19:42
a hideg ráz az ilyen E/2-es fogalmazásoktól, mert hogy írásnak nem nevezném, az biztos:(
2012. aug. 11. 16:55

szep tortenet.....

meg kell probalni tovab lepni,s meg elegedni a szep emlekekel...;)

2012. aug. 11. 16:16

hat irasnak szep szerintem, de nem mentel nagyon melyre az erzelmekben. Az irasnak egy fontos resze.

nem tudom, hany eves vagy....

2012. aug. 11. 12:17
Szerintem egyrészt nagyon jól írsz, másrészt pedig remélem, úgy is érzel, ahogy leírtad. Mert akkor ez a tapasztalat sokat fog segíteni neked a későbbiekben.
2012. aug. 11. 10:49

Én is már az óvatos duhaj híve vagyok :)

De most komolyan...szeretem a jó piákat, és jó is az barátokkal iszogatni, táncolni.

De mire jó tudatvesztésig inni magunkat? Plusz nem hinném, hogy dugáson kívül mást is akar egy pasi attól a csajtól aki mattrészegen szédül a karjaiba egy diszkó közepén.

Szerintem itt szó szerint vehetjük az eszméletlen kifejezést :)

2012. aug. 11. 10:43

Nekem csak a vedelés szó tetszett,nem tudom megérteni,felfogni,hogy miért isznak a nők!?

A férfiak még hagyján,az is szánalmas,de amikor egy nő,az egyenesen förtelmes.

2012. aug. 11. 10:03
Akkor jöhet megint a szabadság, a férfiak, a bulik, a mámoros éjszakák, lehet megint rengeteget nevetni, táncolni, pasizni, és ami a legfontosabb, vedelni. :DD
2012. aug. 11. 09:08
Eszméletlen nyaram volt. Forróság, szabadság, férfiak, bulik, mámoros éjszakák. Az egyik legkedvesebb barátnőmmel végig tomboltuk az egész nyarat. Rengeteget nevettünk, táncoltunk, vedeltük a szeszt, na és persze pasiztunk. Minden egyes jó partiban ott voltunk, legtöbbször a középpontban, na és persze minden másnap ott voltunk délutánig az ágyban, megtárgyaltuk az estét és józanodtunk több liter víz társaságában. Amíg én meg nem ismerkedtem egy számomra nagyon szimpatikus úriemberrel és bimbózó kapcsolatomat ápolgattam. Ami persze szerelem híján elég hamar véget is ért. Így hát folytattam, amit elkezdtem; buli, pia, haverok, éjszakák, másnapok.

Ugrás a teljes írásra: Igaz a történet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook