Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ifjúsági filmek fórum

Ifjúsági filmek (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 16. 09:49
Az a szép zöld gyep, az az égig érő fű volt. A szeleburdi család is jó volt.
5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Shigatsu)
2008. dec. 22. 07:50
Köszi, bepötyögöm mindjárt :)
4. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - Évi75)
2008. dec. 22. 07:49

Érdekes, hogy csak ilyenkor, ünnepekkor szokták őket adni, vagy már ilyenkor sem :(


Várnám az Anne-t... de nem látom műsoron. Magyarországon pedig még nem lehet kapni.

3. évi75 (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2008. dec. 20. 12:57
sajna nem tudok segíteni, de én is nagyon szerettem a régi ifjusági filmeket!nagyon imádtam a füre lépni szabad, vagy tilos, valami ilyesmi volt a címe (az a szép zöld gyep!). annyira jó lenne ha vetítenék ezelet a régi filmeket megint!
2008. dec. 20. 12:45

[link]


én csak ezt találtam

2008. dec. 20. 12:26

Én szeretem azokat a régi jó "magyar" ifjúsági filmeket, mint pl.: a Tüskevár, a Pál utcai fiúk. Könyvben is megvan és amikor rámtör az ihlet, újra és újra elolvasom :)


A kislányom 3,5 éves, neki DVD-n vettük meg Tutajost és Bütyköt. Hát, mondhatom, őt is megfogta a sorozat!


A múltkor a M....-ban találtam rá - sajna csak egy részére - egy japán ifjúsági filmsorozatnak, ami szintén a kedvencem volt annakidején. Ismeritek Sandybell történetét? Ha valaki tudna segíteni, hogy hol lehet interneten is megrendelni a DVD-sorozatot, azt nagyon megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook