Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idősek otthonát keresek. Valakinek valami tapasztalat? Hogyan induljak neki a keresésnek? fórum

Idősek otthonát keresek. Valakinek valami tapasztalat? Hogyan induljak neki a keresésnek? (tudásbázis kérdés)

13. Peppi
2012. jún. 23. 12:03

Ballószögön van a mi dédink, isteni hely tüneményes nővérkékkel, csak ajánlani tudom.

Neten megtalálod, a képek magáért beszélnek.

Mi nagyon elégedettek vagyunk, gyönyörű hely kedves személyzettel, az árat nem tudom pontosan, nagynéni fizeti, plusz a dédi nyugdíja.

Asszem akkor kell letenni fix. összeget (talán 1 millió körül) ha ragaszkodsz az 1 ágyashoz, ha jól tudom (de inkább telefonon érdeklődj náluk) 120 körül fizet nagynéni havonta, de csodálatos tele 3-4 méteres virágokkal, nagy szökőkúttal az aula, ott harapod az oxigént, a hatalmas udvaron (park) nagy tó tele halakkal, vadkacsákkal, az "udvarszomszéd" a termálfürdő, ahová átviszik őket asszem heti 2*, és szeretik az időseket, dédi csak jót mond a személyzetről.

Ha nagyon muszáj valahová "betenni" az idős rokont, hát itt jószívvel hagyjuk szegényt.

12. bc8bec3b9b (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. szept. 3. 10:57
Igen, igazad van,csak sajnos azok a helyek megfizethetetlenek,nem nagy igény lenne,csak max ketten egy szobába....:(
2011. szept. 3. 09:38
Több éves keresésen vagyunk túl. Édesapámnak kerestünk, indulva az önkormányzati intézményektől a magánotthonokig. A szép magánotthonok nagyon drágák, egész Pest megyét végignéztük. Végül Gödöllőn (Segítőkéz Alapítvány) egy kis (20 fős) ápolóházat találtunk, semmi különös luxus nincs, emberséges nővérek, személyes törődés...4-en vannak egy szobában,de megfizethető (3300 Ft/nap).
2010. márc. 17. 09:53
Köszi mindenkinek a segítséget! :)
2010. márc. 15. 15:07
Pl a google segítségével, én egyből azzal kezdek minden keresést.
8. 1d8dcba2c0 (válaszként erre: 7. - Mmacus)
2010. márc. 14. 20:00
Neked is köszönöm az infót
2010. márc. 14. 17:38
Területi meghatározás nem hiszem, hogy van. Az viszont 2008 január 1-től feltétele az idősotthonba kerülésnek, hogy a napi gondozási szükséglet meghaladja a 4 órát.
2010. márc. 14. 16:47
Köszönöm
5. 62cc0f78ae (válaszként erre: 3. - 1d8dcba2c0)
2010. márc. 14. 16:43
Az adott kerület önkormányzatát kérdezd meg! Ha önkormányzati tulajdonú, akkor ők fognak tudni bővebb felvilágosítást adni, hogy megoldható-e, s milyen feltételekkel!
2010. márc. 14. 16:38
Ha keresel, akkor olyat, amilyenbe majd te is szívesen élnél.
2010. márc. 14. 16:38
Köszönöm, nézegettem. Igazából a fő kérdésem ha tudna esetleg ebben segíteni, hogy vidéken élő nyugdíjas házaspár budapesten vagy pest megyében kaphat e pl önkormányzati "lakást" vagy csak a magán "lakások" elérhetőek számára. Erről nagyon nem találtam semmit... :(
2010. márc. 14. 16:36
Szerintem az internet itt is nagyon sokat segíthet. Üsd be akármelyik keresőbe, biztos lesz jó sok találat rá...
2010. márc. 14. 16:35
Idősek otthonát keresek. Vkinek vmi tapasztalat? Hogyan induljak neki a keresésnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook