Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idősek gondozása fórum

Idősek gondozása (beszélgetős fórum)


6. 673567bc24 (válaszként erre: 5. - A3cc40bdfe)
2009. máj. 19. 16:08
Igazából,szépen megtanultam a szakmát,semmi bajom vele,csak rohadt nagy felelősség,valakit ápolni...mondjuk attól függ,milyen az egyén,milyen igényei vannak,milyen betegsége,stb stb...bele lehet szépen fásulni az egészbe!A legrohadtabb érzés,ha még meg is szereted az illetőt valamilyen szinten,nehéz elengedni,ha eljön az ideje!Hidd el,nem fizetik olyan jól meg ezt a "szolgáltatást",mivel nyugdíjas emberekről szól a történet(ha csak nem fogsz ki egy olyat,akinek,a családtagja fizeti,vagy jó nyugdíjat kap)!Nekem az egyetlen kizáró ok,hogy a nagymamámmal élek,és rettenetes természete van!Bocs ha nem voltam valami összeszedett,de éjszakás voltam,most keltem fel!:-)
5. a3cc40bdfe (válaszként erre: 4. - 673567bc24)
2009. máj. 19. 15:57
A hirdetéseken már túl vagyok,semmi eredmény.Te miért nem vállalnád be? Én is gondozok most is házhoz járok ellátom aszukségeiket rendszeresen :kaja,mosogatás takarítás,tisztálkodás,bevásárlás.Úgy gondolom ez nálam is így működne,csak ott minden az én koltségem lenne amit a térítésből gazdálkodnák ki amit ő fizet.Te mit tekintesz részedről kizáró oknak?
4. 673567bc24 (válaszként erre: 3. - A3cc40bdfe)
2009. máj. 19. 15:29
Szia!Adjál fel egy hirdetést!Én a helyedben meggondolnám...nekem ez a szakmám,de nem vállalnám be!
3. a3cc40bdfe (válaszként erre: 2. - Herika40)
2009. máj. 19. 15:26
Az én esetemben ő lakna nálam én látnám el őt igény szerint gondoznám,csak azt nem tudom mi lehet ezért a havi bér,szerinted? SZERINTETEK?HOL KERESSEK ILYEN IGÉNYŰ IDŐS EMBEREKET? KÖSZI
2009. máj. 19. 10:33
Hát nem tudom, én nagyon meggondolnám a helyedben. Igaz annak idején nekem a lakás fejében volt ilyen és nekem kellett ott laknom nála, és mégsem lett a lakás az enyém, s emellett még magánéletem sem lehetett.
2009. máj. 19. 10:11
Idős embereket szeretnék gondozni a saját házamban ,mi a véleményetek,ötletetek a mikéntjéről,buktatóiról,díjazásáról.köszönöm,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook