Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idősebb vagyok a páromnál.. fórum

Idősebb vagyok a páromnál.. (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 14. 10:45
Én nem de nem hinném hogy pár év nagy dolog lenne.10-15 vagy több már majdnem generációs különbség , de csak szerintem.
36. carpe
2009. dec. 18. 08:46
hihii...2év?? az semmi:DDD
2009. dec. 17. 23:55
Az én párom is fiatalabb,majd 2évell!
2009. dec. 17. 23:15
A korkülönbség nem számít ha két ember tiszta szívből szereti egymást.
2009. dec. 17. 19:38
vagyunk ezzel igy itt egy páran
32. carpe
2009. dec. 14. 08:22
jah...csak annyit h anyósom:))4 évvel idősebb mint én:)
31. carpe (válaszként erre: 3. - Mariann05)
2009. dec. 14. 08:20

szia!

..ha ezen kattogsz...kikészited a párod!!

hidd el h ugy a legjobb ha annak örülsz ameddig tart.

ha azon agyalsz h mi lesz pár év múlva..akkor már megette a fene...és ráadásul...egy veled egykorúval sem tervezheted meg a jövőt!!!semmi garancia nincs arra h mondjuk egy 35éves pasi..még 5év múlva is veled lesz...akkor miért akarsz garanciát egy 22évestől??...amugy meg sztem a fiatal fiúk...főleg amelyik kicsit konzervativabb gondolkodású...mármint az érzelmi részében...az sokkal hűségesebb..és még nincsenek az álmai összetörve...mint mondjuk egy idősebb pasinak!!

sztem élvezd az életet vele addig mig tart...ne akarj a jövőbe látni..és akkor tuti h a mindennapok boldogan telnek majd:)))és lehet h sokkal tovább...mint ahogy még álmaidban sem remélted volna:))

2009. dec. 3. 11:51
Szerintem se aggódj semmit,ha minden rendben köztetek akkor a kor nem számít. A barátnőm 36 éves a párja 23 volt, pont mint ti, a srác megcsalta egy másik csajjal, de ami érdekes, szintén egy 35-36 évessel, tehát nem a kor miatt, lehet a Te párod is imádja az érett nőket.
29. Mariann05 (válaszként erre: 28. - Reni79)
2009. dec. 3. 08:19
A párom nekem mindig azt mondja:olyan vagyok,mint egy csitri..csak a komoly dolgokban vagyok érett nő..és ezt is szereti bennem.Rólunk azt hiszik,egy korúak vagyunk-mindketten 25:D
28. reni79 (válaszként erre: 13. - Mariann05)
2009. dec. 2. 21:08
A barátnőm nevelőapja is kb. 13-14 évvel fiatalabb a barátnőm anyukájánál és nagyon jól elvannak!Már vagy 15 éve.Olyanok mint két tini!:-)
27. reni79 (válaszként erre: 21. - Demeeri)
2009. dec. 2. 21:05
Hát ez tényleg nem látszik rajtatok!Mármint a korkülömbség!:-) Összeilletek!
2009. dec. 2. 20:45
Örülök,hogy ennyien vagytok,és hozzászóltok a témához.Hát nem vagyunk egyedül,és senki sem bánta meg a döntését.
25. Mariann05 (válaszként erre: 24. - Rinike)
2009. dec. 2. 20:35
Én sem agyaltam-eddig:)és remélem hamar tova is száll ez a hülyeség a fejemből-csak volt tegnap egy rossz álmom és emiatt kattantam rá:(
24. rinike (válaszként erre: 1. - Mariann05)
2009. dec. 2. 20:13

Nagynéném 25 éve 35 évesen, 3 gyerekkel (az édesapjuk meghalt) jött össze egy 23 éves férfival. Azóta is együtt vannak, a közös gyermekük már elmúlt 20 éves. A nagynéném ma is fiatalos asszony, a férfi pedig nemcsak "hozzáöregedett", hanem túlöregedte, mert a férfi néz ki idősebbnek. :-)

Én magam is félnék a korkülönbségtől, és lehet, hogy nem jönnék össze ilyen sokkal fiatalabb férfival, de ha már összejöttem vele, akkor utólag nem agyalnék rajta, hogy mi lesz később.

23. demeeri (válaszként erre: 22. - Gabriellka)
2009. dec. 2. 20:12

Gratulálok nektek!

Igazad van.Szintén így érzek.

Imádjuk egymást és minden pillanatban érzem,hogy mennyire szeret.

A vágyunk egy baba,vagyis kettő,mert ikreket akarunk.

32 évesen találtam meg az igazi szerelmet,azt ,amit egész életemben vártam.Benne találtam meg és soha nem tudnám feladni.Semmiért.

2009. dec. 2. 18:52
Én 4 évvel vagyok idosebb -testileg :) lelkileg soxor én érzem magamat a fiatalabbnak a Páromnál. Nálam az elso napokban okozott csak fejtorést,milyen fura helyzet is ez.De aztán rájottem hulyeség ezen agyalni! Nagyon szeret ,ezt érzem és ez a lényeg!Én is imádom ,és most babát várunk:) Tartom magamat annyira csininek és vonzónak,hogy bízom benne hogy meg fogom tartani 54 évesen is mikor O csak 50 lesz :)))Sok boldogságot mindenkinek! A lényeg a szerelem!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 2. 18:37

Nyolc év nálunk a korkülönbség.Imádjuk egymást.Nem látni a korkülönbséget,teljesen egyformák vagyunk,minden gondolatunk megegyezik.Hihetetlen,sokszor magam sem hiszem,de így van!

Bennem is megfordult,bevallom,mi lesz,ha idősebb leszek és Ő még csak harminc.Nem tehetek ez ellen semmit?

Ilyenkor meglepetésemre Ő is azon parázik,mi lesz,ha valaki mást szeretek meg.

Nem,nálunk ez szóba sem jöhet.

Nélküle félember vagyok.

2009. dec. 2. 18:07
Tapasztalatbol mondom:)Volt ferjem es o idosebb volt mint en,megcsalt sorozatosan. A mostani parom imad,a tenyeren,hordoz mindent megkapok tole.Pedig mar 39eves vagyok O csak 25. Mindenki ellenunk volt,de a szerelmunk legyozte az askalodasokat.
2009. dec. 2. 18:05
Én is idősebb vagyok a páromnál 8 évvel...:)
2009. dec. 2. 18:02
Ezt jó volt olvasni:)
2009. dec. 2. 18:00
Ne parazz ezen! Egy idosebb pali sokkal hamarabb fog pipihusi utan vagyni mint a parod. Nala nem lesz par ev mulva kapuzarasi panik,te pedig most vagy a legszebb,most mar ismered a tested es tudod mi kell neked es a parodnak. Figyelj magadra,figyelj a parodra,tiszteljetek egymast es semmi gond nem lesz. A parom imadja a rancaim, a pocakom es nem cserelne el egy fiatalert se.
2009. dec. 2. 17:58
Ne adj isten-friss hús után néz:(
15. Mariann05 (válaszként erre: 14. - Babica70)
2009. dec. 2. 17:51
Azon én sem parázom,mások mit szólnak majd..csak attól,mi lesz ha a testem már nem lesz olyan "friss" és esetleg Őt zavarja majd:(
2009. dec. 2. 17:49
Es ha latjak rajtatok? Egymasnak eltek! Akinek nem tetszetek nezzen mashova! Huuuu, de finom voltam,egeszen mas jart a fejemben!
2009. dec. 2. 17:46
5 évvel én sem paráznék.Nálunk a 13 különbséget nem lehet észre venni-csak később mi lesz-akkor majd tuti látszódni fog
12. reni79
2009. dec. 2. 17:44
Én is idősebb vagyok a páromnál 5 évvel.Nem lehet külsőre észrevenni.Az első 1-2 évben problémáztam rajta,de már nem érdekel!Nagyon szeret és én is őt!ez a lényeg!
2009. dec. 2. 17:40
Hát igen-felsoroltad a testem dolgot...attól parázom.Mindemellett,már a következő babáról beszélünk:)
2009. dec. 2. 17:33
Nem hiszem,hogy a korkulonbseg valamit is jelentene. En 14evvel vagyok idosebb a paromnal. Tobb mint negy eve vagyunk egyutt,a szulinapomon megkerte a kezem,jovo aprilisra tervezzuk az eskuvot. Addigra mar a pocakomban lesz a kozos babank remeljuk. Ne parazz a korod miatt. Ha szeret nem a korod,hanem teged a tested es a lelked szereti.
2009. dec. 2. 17:30

Nem kor kérdése-PERSZE!!!


Eddig nem is paráztam ezen-de tegnap valahogy bekattant..

8. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Mariann05)
2009. dec. 2. 17:29
a boldogság nem kor kérdése...talán nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook