Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idős bácsi gondozásba vétele fórum

Idős bácsi gondozásba vétele (beszélgetős fórum)

8. d0b7178f40 (válaszként erre: 7. - Murva)
2009. nov. 26. 21:29

aha.mert eltartásiról már hallottam, de ott nincsen nyugdíly.De beleszámít.Tehát Te nem kapsz érte lóvét de az éveidhez az ápolási mitt beszámolják.

Köszi az infót

7. murva (válaszként erre: 6. - D0b7178f40)
2009. nov. 26. 17:13
Részemről ez nem olyan munka én már nyugdíjas vagyok,de vannak gondozók akiket az önkormányzat foglalkoztat nekik rendes munkaviszony.
2009. nov. 26. 12:17
A gondozás beleszámít egyáltalán a nyugdílyba?
5. murva (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2009. nov. 25. 21:33
Nekem is lenne egy idős néni akit gondozni kellene nekem a gyermekei fizetnék de tőlem várják hogy mondjam meg mennyiért,de nem igazán tudom,/írtam neked privit/.Esetleg ha valakinek van tapasztalata a gondozási díjjal kapcsolatban és megosztaná.Kösz.
2009. nov. 23. 15:51
Anyósom magához vett egy cukorbeteg, vak, féllábú 80 éves bácsikát, én úgy tudom, hogy kap vmi támogatást az önkormányzattól, meg a bácsi neki adja a nyugdíja nagy részét a gondozásért. Sajnos pontosan nem tudom, hogy van ez, érdeklődj az önkormányzatnál.
2009. nov. 23. 15:45
A nyugdíjából levonják azt a bizonyos összeget. It a környéken van mind a kettőre példám.
2009. nov. 23. 15:45
Ha bejelented, hogy gondozod, akkor vagy a nyugdíjából vagy az önkormányzat fizet ki.
2009. nov. 23. 13:52

Megkértek,hogy vegyek gondozásba egy idős bácsit.Nem kellene ide költöztetnem,csak ennivalót kellene vinnem,mosni,mosogatni,takarítani,bevásárolni,stb...

A egyik fia még él,tehát nem is eltartási lenne.Állítólag az önkormányzat támogatja az ilyet pénzel.Hogy megy ez pontosan??,Valaki aki tud segítsen légyszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook