Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Időgazdálkodás, halogatás leküzdésére fórum

Időgazdálkodás, halogatás leküzdésére (beszélgetős fórum)


2016. szept. 7. 18:19
nem tudom ha már valamit el kell végeznem akk arra hagyok időt
8. Agnes3 (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 19. 09:55

Kedves KeA!

Köszönöm szépen a könyv adatait! Megnézem! :)

7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Agnes3)
2008. nov. 5. 20:42
Elég sokat elolvastam. Számomra a legjobb Brian Tracy: személyes hatékonyság c. könyve. De sokat tanultam egy tréner barátnőmtől is.
6. Agnes3 (válaszként erre: 5. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 5. 18:31

Sajnos valóban rengeteg könyv íródott ebben a témában, viszont kevés a valóban igényes.


Milyen konkrét tanácsok vannak abban a könyvben, amit te olvastál? 1-2 példa erejéig... :)

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - A26b2a1b7e)
2008. nov. 4. 09:21

Tanulható, de sajnos áldozatokkal jár. Én vettem egy időgazdálkodásról szóló menedzserkönyvet és fogcsikorgatva végigcsináltam amit ott tanácsoltak.

Ezen kívül korán kelek, hogy tornázni, futni is legyen időm, nem nézek tévét, ezzel rengeteg időt spórolok.

Nem lesz egyszerű, de ha igazán akarod, meg tudod csinálni.

4. a26b2a1b7e (válaszként erre: 3. - A26b2a1b7e)
2008. nov. 4. 09:14
Senki sem tudja beosztani az idejét, hogy ennyire nem ír ide senki????
2008. nov. 3. 21:49

Ezzel nekem is gondom van.

Én most kezdem igazán tudatosan beosztani az időmet.

Azért kíváncsi lennék én is azokra, akiknek ez jól megy, hogy hogyan csinálják.

2008. nov. 2. 00:19
Én mindig azzal kezdem amit nem nagyon szeretek csinálni,mert ha a könyebbel kezdem,akkor belém jön a kisördög,és tovább tologatom.De mivel nem tologatom,igy lelkifurdalásom sincs.))))
2008. nov. 2. 00:10

Ti milyen időgazdálkodási formát használtok? Én már próbáltam, hogy összegyűjtöm a teendőket, rangsorolom, majd egyenként oldom meg. Elméleti szinten ez megy is. DE sajnos ezután, éppen amikor már tenni kellene, nem teszem. Így egyre jobban felhalmozódnak a teendők, végül éppen a még több elvégzetlen teendők elől máshová "menekülök", pl. Internet /ez is egy nagy probléma :(/, telefonálás, vagy időhúzásként elvégzett teendők végzése...

Hogyan tudnám ezt leküzdeni? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook