Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Idén nem nyaralunk. Ami tetszene, olyan drága, hogy annyit... fórum

Idén nem nyaralunk. Ami tetszene, olyan drága, hogy annyit... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. Babi11
2023. jún. 1. 14:21
Nem megyünk nyaralni, a balatoni házunkban töltjük a nyarat, onnan megyünk fürödni,kirándulni.
2023. jún. 1. 11:20

van ilyen. Idén lehet mi se megyünk sehova. majd telelünk valamerre :)

illetve van két három teerv talonban, amiket a covid mosott el, lehet inkább azokra teeszünk majd félre, hogy jövőre mehessünk nagyobbat.


amúgy meg piciket lehet kirándulni :) szeerncsére nálunk a közvtlen környékeen is van kirándulóhely, meg van kert.


de annó lakótelepen is volt évünk hogy nem nyaraltunk. így külön. mentünk kicsiket ide oda, de az ottalvós nagy nyaralás kimaradt, nem költöttünk rá. Ami tök érdekes, a ygerekek a kis menéseket is nyaralásnak élték meg, úgy emlékeznek :)

2023. máj. 31. 20:34

Mi sem megyünk, úgy néz ki.


Örülök hogy befejezzuk idén az újítást, ez már a vége. Nagyon nagyon fáradt vagyok, elsősorban lelkileg.

Tény, hogy viszont szép lett, lesz.

Itthon szeretnék a kertben ülni 😆 egy hét szabadságunk lesz, szerencsére ugyanakkor, ennek is nagyon örülök.


A gyerkőc megy majd a nagyszülőkkel. Mi meg valamikor 🙃

2023. máj. 31. 18:39
Mi tesómmal mamámnál nyaraltunk gyerekkorunkba,2x2 heteket a nyári szünetbe egy másik faluban. de jó is volt. meg egyszer vittek minket az iskolából 2 hétre a Balatonhoz sátor-táborozni 6.-os korunkban. ennyi. azóta nyaranta 1x2x egy nap strandolás. ennyi. sajnos többre nem futja. idén oda se megyek mert nagyműtétem volt,és szövődménye lett. nem kockáztatok... remélem jövő nyáron el jutok.
17. libikóka (válaszként erre: 16. - Cilabogyó)
2023. máj. 31. 11:08

Akkor neked már a szabiért is drukkolok,remélem lesz.

Bár akkor meg az ember hajlamos mindenféle elmaradásait pótolni,,vagy az épp aktuális dolgokat csinálni otthon,,ez benne a gáz.Ha otthon maradsz ott nem mindíg pihensz eleget.

16. cilabogyó (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. máj. 31. 11:04
Az idén mi sem nyaralunk, nem is nagoyn szoktunk, de tavaly néhány napra elmentünk Hajdúszoboszlóra. Tényleg jót tett, nincs messze, nem sokat utaztunk, nem volt gondom a főzésre semmire sem. De most nem vágyom még ilyenre sem. Ha otthon tudnék pihenni pár napot, annak is örülnék. Egyenlőre még a szabadságom is bizonytalan, mert a kolléganőm januártól táppénzen van, és nyárra se jön vissza.
15. libikóka (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. máj. 31. 10:59

Na épp ezért, külföld kicsukva,,a belföldi nem olyan zűrös.Már több éve megy nálunk a,,na majd jövőre,,,:DD

Jó itthon is,,ha megunjuk megyünk.

14. globus (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. máj. 31. 10:56
Ugyanígy vagyok vele én is. Bárhol jól tudom magam érezni, de ha arra a felhajtásra gondolok, ami egy utazással jár, kiráz a hideg... gyűlölök átgondolni, ügyintézni, megrendelni, valutázni, csomagolni, járművek indulását összehangolni stb. stb. Számomra ez minden, csak nem pihenés. Számomra egy hét elutazás után két hét kiheverés kell, hiába, introvertált vagyok.... Akkor inkább a hűvös szoba, könyv.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Alessandro)
2023. máj. 31. 10:51

Már rég nem voltam én sem,van nekem is hol pihenni .


Mostanában mégis azt gondolom hogy egy kis környezet változás néha nem árt.Néha kell hogy kicsit mást láss.

Elméletben,,gyakorlatilag lusta vagyok felcihelődni:DD

12. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 10:46
Nyaralni én már az idejét sem tudom, hogy mikor voltam. És egész jól megvagyok nyaralás nélkül is. Igaz, hogy itt vidéken szinte minden megvan, ami városon nem volt, a jó levegő, a csend, a nyugalom, saját füvesített terület, saját zöldségek, saját gyümölcsök. Hála az égnek, hogy ezek miatt nem kell több száz kilométert utazni 1-2 hétre egy kisebb vagyonért cserébe.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - _Berry_)
2023. máj. 31. 07:45

Egyre inkább így gondolom, megérdemeljük, még ha többe is kerül, mint terveztem.

Nekünk csak belföld jön számításba, általában új és bevált helyet is szoktunk választani. Eddig 3-4 alkalommal jártunk néhány napokra. Tavasz végén, nyáron, kora ősszel és decemberben, két ünnep közt. A tavaszi idén is megvolt, még "visszafogott" áron.

Hát, legfeljebb kevesebbszer megyünk ezután.

10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 03:52

Fel a fejjel....

Majd jönnek jobb idők..-)

9. Myra
2023. máj. 30. 22:53
Eljön az idő amikor csak az emlékeid lesznek, hát gyűjtsd őket!
2023. máj. 30. 22:45
Az én "nyaralásom" egy napos szervezet buszos kirándulás lesz.
7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 21:59
Szerintem a drágaság nézőpont kérdése. Ha az embernek van megfelelő összegű tartaléka, akkor nem szabad sajnálni arra, amit szeretne, mert idővel egyébként is még drágább lesz minden, ill. a kellemes élmények csak hozzátesznek az élethez. Az is megoldás, ha az ember nem ragaszkodik ahhoz, amit már ismer és azért a pénzért inkább új helyeket fedez fel. Van, hogy külföld olcsóbb, vagy legalábbis annyi, mint a belföldi nyaralás.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 30. 20:50

Vannak kedvenc helyeink belföldön.

Olyan szinten emelkedtek az áraik, hogy annyit már nem vagyok hajlandó fizetni érte.

Nincs ezzel gond, csak jólesett leírni.

5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 30. 20:21
De mi az ami tetszene egyáltalán??
4. globus (válaszként erre: 3. - Tumbo2)
2023. máj. 30. 18:17
Akkor te már voltál :))
3. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
2023. máj. 30. 15:48
én is.bár rendületlenül szavazok,de csak egyszer volt Budán kutyavásár.már,hogy nyertem egy wellnesst.
2023. máj. 30. 15:31
Igazad lehet ! Veledtartok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook