Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegenforgalmi szakmenedzser - hol érdemes? fórum

Idegenforgalmi szakmenedzser - hol érdemes? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 11. 18:29

Én is az idegenforgalmi szakmenedzseren gondolkoztam, meg hát előtte valami olyan szakmán, amit munka mellett is tudnék csinálni, vagy ami akkor is hasznos, ha nem tudok benne dolgozni.

Ti mit tudtok, mit is csinál egy idegenforgalmi szakmenedzser?

6. lliinnddaa (válaszként erre: 5. - Little Miss Sunshine)
2011. júl. 13. 21:18
Az igaz, hogy nem jó semmire... Miért nem csinálsz valami olyat, amivel akár tudnál másodállást vállalni? Pl: manikűrös, masszőr, vagy mittudomén, ami érdekel.
5. Little Miss Sunshine (válaszként erre: 3. - Fisica)
2011. júl. 13. 18:57
Sajnos tudom, a legtöbb csak jól hangzó alig semmi... de szerencsére nem erre alapozok, csak mivel még épp ingyen lenne és szerintem beférne az életembe, gondoltam, megpróbálom :)
4. Little Miss Sunshine (válaszként erre: 2. - Lliinnddaa)
2011. júl. 13. 18:56
Ahogy a weboldalakat nézegettem, kettő tetszett meg igazán, az Athéné az egyik :) Persze, hogy mit írnak magukról, az egy dolog, ezért lenne jó többet tudni, úgyhogy köszi a válaszodat! :)
2011. júl. 13. 16:08
OKJ-vel sajnos nem sokra menni..nekem 2 is van..
2011. júl. 13. 13:46

Szia!

Én az Athénébe jártam nappalin idegenforgalmi szakmenedzserre, de ennek már 10 éve. Állítólag azóta sokat fejlődött. Én anno nagyon szerettem, jó suli volt. Lazának éreztem a rendszert, bár gimi után mentem, lehet csak emiatt.

2011. júl. 13. 12:32

Sziasztok!


Egyetemre járok, jövőre fogok végezni alapszakon, de mivel csúszom, úgy gondoltam, beleférne, hogy elvégezzek közben egy OKJ-s képzést. Megtetszett az idegenforgalmi szakmenedzser szak, már csak azon dilemmázok, melyik intézményt válasszam (pl. Athéné, Atalanta, Európa 2000, BKF, MUA, stb.)

Bármelyikről van infótok (pozitív-negatív), kérlek osszátok meg velem! Bármire kíváncsi vagyok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook