Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegen nyelvben segítséget....... fórum

Idegen nyelvben segítséget....... (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Német-magyar / magyar-német fordításban segítene valaki?

2011. dec. 8. 23:48

Németre kellene forditani le.

- Az egyetlen személy akivel én,sok mindent meg tudok őszintén beszélni,még ha problémám is van az az anyám.Ő az én lelki barátom, aki mindég meg hallgat és segit,ha gondom van.Olyan barátom nem igazán van akivel meg beszélhetem problémáimat.Azért az anyám egyetlen személy mert őbenne teljesen meg bizom és megért engem.Küllömbözik néha a véleményünk,és nem mindég értünk mindenben egyet, de vannak dolgok amiben igen.Néha szokott köztünk kisebb veszekedés lenni , aminek általában én vagyok a hibása,de utána mindég bocsánatot kérek a rossz viselkedésem miatt vagy ha valamit nem úgy csináltam ahogy kellet volna.Ő a bocsánat kérésemet el szokta fogadni.

Ettől el tekintve ő még is az anyám és szeretném,ha lenne egy ilyen igazi barátom is,mert anya az mégis csak anya.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook