Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Idegbecsípődés - 6 hetes baba mellett. Kitől kérhetek segítséget? fórum

Idegbecsípődés - 6 hetes baba mellett. Kitől kérhetek segítséget? (tudásbázis kérdés)


10. yda
2011. okt. 14. 09:41

Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a választ utólag is. Sikerült megoldani a problémát. A férjem hazajött a munkából, a többi napra pedig baby-sitter-t fogadtunk. Voltam orvosnál is. Sajnos a becsípődés kb. 3 hétig tartott.


Köszönöm mégegyszer mindenki segítségét!!!!!!!! Nagyon kétségbe voltam esve.

9. gerna (válaszként erre: 1. - Yda)
2011. jún. 13. 11:42
Hívd fel a Vöröskeresztet vagy a Máltait... önkéntesek tudnak segíteni.
2011. jún. 13. 11:41
Nekem injekciót adott a doki és gyógyszert írt, de nem mertem bevenni, mivel még szoptattam. A lényeg, hogy kemény széken ülj és minél többet pihenj, kezed ügyében legyen minden, nem szabad sokat mászkálni. Nincs rokon, aki segítene 2-3 napot?
2011. jún. 13. 11:31
Engem a körzeti dokihoz vittek el,kaptam algopyrin injekciót,és egy sürgősségi beutalót a reumára.ott felirtak midetont és lidocaint,aztán lecsesztek,hogy a menéssel többet ártottam,mint használtam.Szal kemény fekvés kéne.Igazából más nem segít,nekem a főorvos asszony mondta.
2011. jún. 13. 11:27

Szerintem az ügyeletet kéne hívni,egy injekciót hirtelen segítene amíg nincs más megoldás.

Házi segítségnyújtásról ilyen esetben nem hallottam.

A lányomnak már volt ilyen,akkor Ő várandós volt.

Kapott szúrit és jobb lett.Remélem valaki tud segíteni.Jobbulást!

2011. jún. 13. 11:16
melegits sót egy edényben majd rakd bele egy törölközőbe és kösd rá a derekadra , ahol fáj . Pokoli lesz először , de utána jobb lesz de ameddig rajta van próbálj feküdni , már amennyit hagynak.Pár óra és jobb lesz.
2011. jún. 13. 10:33
védőnőt hivd fel,talán ő tud segíteni!
2011. jún. 13. 10:32

3 nap fekvés!én 3 hete jártam így.

izomlazító és krém,flector esetleg lidocain.


Segitség nélkül nehéz lesz,de nincs más megoldás!

2. yda
2011. jún. 13. 10:31
Ma reggel a hátamba becsípődött az ideg. A babámat nem tudom ellátni (pl.felemelni, letenni a kiságyába. A fájdalomtól szinte felállni is alig tudok.Sem rokoni, sem más segítségem nincs.Kihez fordulhatok otthoni segítséget kérni. Nincs véletlenül olyan alapítvány vagy szervezet, akitől ilyen esetben segítséget kérhetek?! Kérlek, ha tudtok ilyenről mihamarabb válaszoljatok!!!!!!!!!!!!!!!!
1. yda
2011. jún. 13. 10:27
S.O.S. Idegbecsípődés - 6 hetes baba mellett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook