Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ideális választás lehet a Balatonhoz költözni, ha légúti vagy asztmás problémák vannak? Balatoniak segítsetek fórum

Ideális választás lehet a Balatonhoz költözni, ha légúti vagy asztmás problémák vannak? Balatoniak segítsetek (beszélgetős fórum)


13. kutymuty (válaszként erre: 12. - 18f139611b)
2015. nov. 11. 18:28
Nemrég olvastam, hogy a Börzsönyben pl. rosszabb volt a levegő, mint Bp-en, a helyiek rossz fűtési szokásaik miatt.
2015. okt. 29. 14:27
Én inkább a hegyekben kapok levegőt, a Balatonnál nem tapasztaltam, hogy jobban lennék.
11. pilus (válaszként erre: 8. - Kutymuty)
2015. okt. 29. 12:59

Bocs',hogy nem írtam,de nekem természetes volt:)

Igen,Siófokról ment Füredre.

Nem a szmoggal van baj,hanem a párával:(

2015. okt. 28. 20:59
költözzél a tengerhez..
9. kutymuty (válaszként erre: 5. - Bjudit55)
2015. okt. 28. 20:57
Ez nem túl jó hír...
8. kutymuty (válaszként erre: 6. - Pilus)
2015. okt. 28. 20:55
Ismerős honnan ért át hajóval? Siófokról? :) Mert az egész Balatonon lehet azért levegőt kapni :) nem szmogos, a nagyvárosokhoz képest pedig aranyat ér ott a levegő...
2015. okt. 10. 12:38
Unokatesóm kiskorában aszmás volt, ezért Miskolcról Keszthelyre költöztek. Azt nem tudom, hogy a balatoni levegő tette-e, de kinőtte a betegségét.
2015. okt. 10. 12:31

Jó levegő a hegyvidéken van.Régebben anyukámnak is azt javasolta sz orvos és nem a Balatont.

Azt tapasztaljuk,hogy gyakran folyik az ember orra(főként reggel),az orvos szerint allergia.Orvosoktól hallottam,h-bár nem bizonyított-de a tapasztalat azt mutatja,h sok embernek nem jó ez a levegő.

Fürednek nagyon jó a klímája,de azt eddig szívbetegekkel kapcsolatban hallottam.(nem véletlen,h ott a kórház is).Ismerős mondta,h mihelyt átért a hajóval,egyből kapott levegőt.De nem volt pénze odaköltözni.Így csak alkalmanként járt át.

Kérdés,hová szeretnél költözni?

2015. okt. 10. 12:02

Én Balatonpari vagyok.

Itt ősztől tavasz végéig nagyon párás a levegő. Bírod? Mióta ide költöztem, az én idült légcsőhurutom minden évben súlyosabban jelentkezik.

4. kutymuty (válaszként erre: 3. - Spann)
2015. okt. 10. 11:26
Köszönöm. Költözés szempontjából érdekel, nem kúraszerűen. Komoly döntés előtt állunk.
3. spann (válaszként erre: 2. - Kutymuty)
2015. okt. 10. 11:25

Attól függ, honnan. A Nagykörútról vagy valami poros kisvárosból bárhová költözöl, mind ideális.

Bár én még nem halottam, hogy a Balaton környékét kifejezetten ajánlanák asztmára, de a levegő jó (főleg a közúttól minél messzebb).

Amúgy inkább az Aggteleki-cseppkőbarlangba szoktak betegeket beutalni, de a budapesti Szemlőhegyi-barlang is ilyen célokat szolgál.

2015. okt. 10. 11:05

Ideális választás lehet a Balatonra költözni, ha légúti vagy asztmás problémák vannak? Saját tapasztalat lenne a legjobb, spekulánsok kíméljenek :) :) :)

Köszönöm!

2015. okt. 10. 11:04
Asztmára balatoni levegő? Balatoniak segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook