Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ideális korkülönbség - szerinted mennyi legyen? fórum

Ideális korkülönbség - szerinted mennyi legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
45. 7b289a15f8 (válaszként erre: 44. - Moonelf)
2010. szept. 1. 19:17
Hogy állnak azóta a dolgok?
2009. okt. 22. 20:25

Üdv!

Mivel látom, hogy még mindig vannak akik olvasgatják ezt a fórumot hozzá szólok ide is. Szóval én 18 vagyok, ő 36 és nem tudom mit tegyek, mert nagyon félek, hogy az emberek akik rossz szemmel néznének a kapcsolatunkra (család, barátok, ellenségek, átlagemberek stb. stb.) megkeserítenék az életünket és így nem működne. És attól is félek, hogy talán pár évig boldogok leszünk de később kiderül, hogy én még nem akarok ilyen fiatalon megállapodni. Viszont egyre erősebb ez a dolog ami köztünk alakul... Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata vagy tanácsa az kérem ossza meg velem..!


Üdv, moonelf

2009. okt. 21. 15:55
Nekem az egyik legjobb haverom és a barátnője között 14 év van. Az a lényeg, hogy jól megértsék egymást. Mondjuk én nem vagyok ellene, csak szerintem azért a csaj legyen a fiatalabb. Ha a pasi a fiatalabb, akkor szerintem félő, hogy túl hamar öregnek fog tartani, és keres egy fiatalabb macát
2009. okt. 20. 22:49
Én félve ismerkedtem meg a párommal igy 21 évesen,mert ő már 29 lesz!Nem is tudom mitől tartottam igazából...de elkezdtünk találkozgatni és rájöttem h kifejezetten előny h ennyivel idősebb nálam mert már érettebben gondolkodik mint egy korombeli és annyira jól kijövünk és szeretjük egymást!Nagyon örülök hogy így alakult!
41. judit0625 (válaszként erre: 24. - Dina2)
2009. okt. 20. 15:47
IGEN!!! miért ne? Mi az, hogy ideális? Két ember vagy megérti egymást, kiegésziti egymást és boldogan élnek,vagy nem. Ez szerintem nem a korkülönbségtől függ. A párom és köztem 20 év a különbség, van két gyönyörű gyermekünk, még "nem volt időnk összeházasodni" mégis lassan 20 éve tökéletes békében és szerelemben(!!) élünk!!!!!!!!!!
2009. okt. 20. 15:33
ez privát üzenetben ment volna, sorry. :)
39. moonelf (válaszként erre: 28. - F166772009)
2009. okt. 20. 15:32

Szia!


Azért írok, mert nemrég olvastam egy fórumhozzászólásod és kérdeznék tőled pár dolgot, mert én is szinte ugyanabban a cipőben járok, mint ahogy te írtad. 17 év korkülönbség és az illető pont 2x annyi idős mint én.

Ha még olvasod ezt az oldalt akkor jelentkezz légyszi.


Üdv,


moonelf

2009. szept. 29. 10:29
Nálunk 10 év a nyerő ideális kapcsolat
2009. szept. 29. 10:28
Köztünk másfél év van! Ez így is jó, de mondjuk egy 5 év az ideális!:)
2009. szept. 28. 11:02
Mki érzi, hogy kit szeret igazán és egyáltalán nem számít a korkülönbség.. Még szélsőséges esetekben sem, ha jó mindkét félnek.. Nálam az 5-7 év korkülönbség a nyerő, és persze a párom javára.
35. opre
2009. szept. 2. 20:16
Helló! Köztem és a vőlegényem közt 11 év van. Ezt teljesen megfelelő számunkra. Nagyon szeretjük egymást!
2009. szept. 2. 19:22
sziasztok én úgy vagyok vele hogy max.10év legyen a külömbség
2009. szept. 1. 18:15

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Egy 23 éves lány vagyok, a "kiszemeltem" pedig egy 40 éves elvált férfi. Még nagyon a "kapcsolat" elején járunk, hiszen még csak ismerkedünk egymással; egy azonban biztos: úgy "felvillanyzott", mint eddig még soha senki. A vonzalom kölcsönös, de egyenlőre azt sem tudom, hogy mi ez. Lehet, hogy csak szexuális vonzalom, és még nem tudom, hogy mit is akarok Tőle/Vele. Én egy konfliktuskerülő ember vagyok, és éppen ezért félek, hogy ha esetleg komolyabbra fordulna a dolog, akkor nem tudom, hogy hogyan reagálnék a rosszalló megjegyzésekre (amit a szüleimtől biztosan kapnék, hiszen ők csak 5-6 évvel idősebbek Tőle. ) Mit tanácsoltok?

2009. aug. 11. 16:44

Sziasztok!


előre mondom nincs nem vagyok nős és nincsenek gyerekeim ,de szerelmes vagyok és

Hát én most vagyok abban az esetben ,hogy félek találkozni a lány szüleivel, de muszáj előbb vagy utóbb , mivel én vagyok 37 éves a lány 18 éves. Oké a szülei idősebbek nálam jóval ilyentéren nincs is gond, csak még is az apja lehet agyonver.

de kérdem én ,hogy miért ilyen a világ?

Miért kell rossz szemmel nbézni arra aki nála fiatalabb de felnőtt nőt szeret? Amugy nem nézek ki annyinak amennyi vagyok jóval fiatalabbnak mond mindenki voltam más szemében 25 éves is. De a világ azért sajnos ilyen.Elitélik azt aki csak boldog szeretne lenni kicsit az életbe,Tudom ha én idősebb leszek ő még mindig fiatalnak számít majd , és mondhatom a fiatalsága rám ment el akkor, szóval lehet nem az ő boldogságát nézem hanem a saját érdekeim figyelem?:(

SZERETEM<3

31. Tikka
2009. jún. 27. 17:13

Nem igazán lehet ezt eldönteni.Szüleim között 10 év volt,tehát apu 10 évvel volt idősebb anyunál./ sajnos már egyikük sem él... :( /

Nálunk a férjem 3 és fél évvel idősebb.Egyik unokatestvéreméknél a férj 11 évvel idősebb, a másiknál a csaj idősebb 2 és fél évvel.Amit én nem tudnék elképzelni,az az,hogy a nő több,mint 4-5 évvel idősebb a pasinál.Na meg ha a pasi több,mint 20 évvel idősebb a párjánál.

30. o.andi
2009. máj. 25. 19:56
nagy korkülönbség nem tul jó
29. satanka0906 (válaszként erre: 24. - Dina2)
2009. máj. 4. 21:38
Ha szeretitek egymást,igen---a többi nem számít
2009. ápr. 29. 19:51

a barátom és köztem 17 év van. most épp duplaannyi idős mint én, de teljesen jól megértjük egymást. az elején a barátnőim teljesen ki voltak akadva h miért van erre szükségem, de aztán megismerték és már nem foglalkoznak a korával. a párom simán letagadhat egy 10est ránézésre =)volt már velem egykorú bar

tom is, de rettenetesen gyerekesek. és az idősebbekkel mindig jobban megértettem magam. mellesleg a barátom is ugyanolyan gyerekes és ididóta tud lenni néha mint én :D nekem ez így most pont ideális, nagyon szeretjük egymást =)

2009. ápr. 29. 19:50
5 év a férfi javára, nálunk ez van és nagyon jó
2009. ápr. 29. 19:49
Mindenkinek más az ideális, ezt nem lehet egyértelmüen megfogalmazni mint egy szabályt.
25. Nikó81 (válaszként erre: 24. - Dina2)
2009. ápr. 29. 14:40
Szerintem igen...
24. Dina2
2009. ápr. 29. 14:38

mit szóltok a 30 éves nő, 47 éves férfi kapcsolathoz? mindenben összhangban vagyunk.

lehet tartós?

2009. ápr. 26. 10:40

Annyi amennyi köztünk van drágám!

Szerintem,a szeretet,megértés a fontos,nem a kor!

22. Ritkó
2009. ápr. 22. 22:31
Köztünk 9 év korkülönbség van a párom javára :) nekünk így jó :)
21. judy47 (válaszként erre: 10. - Sziszko69)
2009. ápr. 22. 22:19

Szia!


Nálunk a párom 61 én 41 vagyok.Olvasd el a naplomat!Én és a párom között nem probléma,hanem az apám kezd kibukni e miatt!De boldogok vagyunk.Ugyan tényleg mindig itthon vagyunk de ezt megszoktam.Nem cserélném le 45 éves hapsira az biztos.Szeretem öt és ö is szeret engem.

2009. ápr. 22. 22:10
Szerintem nincsen ideális korkülönbség. Ha valakit szeretsz, nem számít a kor. Ha valóban szerelem...
2009. ápr. 22. 21:43
Az én férjem 3 évvel fiatalabb és tök jól megvagyunk. Kinek hogy jön be az élet. Szerintem :)
2009. ápr. 22. 21:23
A barátom és köztem 6év van az ő javára. Én ezt előnyösnek tartom, mert általában a nők érettebbek, és a fiatalabb fiúk túl komolytalanok tudnak lenni...:)
17. mgagi
2009. ápr. 22. 21:06
A párom és köztem 7 év van és mi nagyon jól megértjük és szeretjük egymást. Viszont a párom huga és férje között 14 év van. Ami számomra már sok. Az öccse és barátnője között is 15 év van. Kinek mit tartogat a sors. Nekem a 7 év az ideális. Ő már férfi. Nem úgy mint a velem egy idősek.
2009. ápr. 22. 20:58

A férjem és köztem 7 év van az ő javára!

Ez szerintem pont ideális!

Volt velem egy korú barátom is,de még szörnyen komolytalan volt kora ellenére!

Igaz az hogy a fiúk később érnek!

Ezért mondom hogy a 7 év az nekem pont jó!

így érzelmileg,szellemileg tök egy hullámhosszon vagyunk!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook