Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ibs szindróma!van e vki aki kigyógyult belőle és hogyan? fórum

Ibs szindróma!van e vki aki kigyógyult belőle és hogyan? (tudásbázis kérdés)


8. spinneli (válaszként erre: 1. - Babsika19)
2012. febr. 27. 14:34
nem lehet belőle kigyógyulni, maximum a tüneteket enyhíteni.
2012. febr. 27. 12:29
És mik a tünetek Nektek?Alhasi szúró fájdalom tényleg jelentkezhet ibsnél?
2012. febr. 25. 11:47
Sziasztok.Borsmenta olaj kapszulát hol lehet kapni?mert akárhány gyógyszertárba elmegyek,nincs.A dida nevüben van,de az nem kifejezetten ibs-re van.
5. Negrita34 (válaszként erre: 2. - Katácskák)
2011. máj. 11. 11:53
melyiket szeded rá?
2011. máj. 11. 11:52

Sya Tündi nekem is ibs szindomám van a Hovád k

korházba van egy jó doki Szentkereszti Balázs a neve

és ő adott gyógyszert nekem dicitelnek hivják evésközbe kell be venni és nincs hasmenés probáld ki nekem segitett aranyos az orvos és segiteni fog de csak hozzá menj

2010. jan. 28. 11:05
Sziasztok.Ha valaki tud valami segitséget,vagy egy jó gastroenterológust,megköszönném.Nyolc éve kezdődött a problémám,rengeteg antibiotikumot kapta abban az időben hugyhólyag promblémára.Bélflóra problémát állapitottak meg,ami azót is kiujul.Probiotikumot szedek rá azóta,a diétát is hellyel-közzel betartom.Nemrég voltam egy "állitólag" jó dokinál,aki azzal szembesitett,hogy ez ibs.Naponta 5-6x szor kell menni a W.C.re,és sürgetően,nem tudom kordában tartani ha fellángol.A doki javaslata az volt,hogy ne egyek.Szerintem ez nem normális dolog,hogy valaki ilyet mond.Kérdem én,Ő mit csinálna,ha a betegei mellől kellene rohangásznia a klotyóra.Végül azt irta rá a papirra hogy napi 1200 kcal,rendszeres mozgás.Kérlek,segitsetek,bármilyen olyan tanáccsal amitől jobb lenne a helyzet,hogy ne azon keljen gondolkodnom,nap mint nap,ha elmegyek valahova,hogy van-e közelben W.c.Vörösáfonyát eszegetek,olvastam hogy ez is jó rá.Előre isköszi
2008. nov. 21. 10:34

Szerintem tökéletesen nem lehet belQle kigyógyulni.

Legalább is nekem nem sikerül(t)Igaz én nem diétázok, cigit is szivok, idegeskedek, de mondjuk már nem annyit.

Gyógyszert szedek rá.Attól mondjuk jobb az állapotom mint volt.

Kivánok Neked és Mindenkinek Egészséges, Boldogságos Napokat :)

2008. okt. 13. 18:15
Ibs szindróma!van e vki aki kigyógyult belőle és hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook