Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » IBAN fizetés fórum

IBAN fizetés (beszélgetős fórum)

2016. máj. 2. 18:08
Elküldte a sajat IBAN-jét. A fogadó bank nevét. És milyen arfolyam alapján számolom ki mennyit küldjek... az otp netbankon van árfolyam, de ott akkor a középárfolyammal számoljak vagy ez hogy megy?
2016. máj. 2. 15:20

[link]

Ez megvan már?


A fogadó bank nevét és címét kéri valószínűleg. Ha neked forint számlád van, forintban indul az utalás, neki pedig euroban érkezik.

2016. máj. 2. 14:14
Ez egy Bricklinkes vásárlál volt. A pasi elküldte az adatokat, mennyit fizessek. De ott akadtam el, hogy kér a kedvezményezett pénzforgalmi szolgáltatója után még egy név, címet. Meg forintban tudom beírni az összeget, de nekem ugye azt küldte el, hogy mennyi eurót utaljak... Ez lenne az első ilyen utalásom és nem boldogulok... így azt hiszem az utolsó is.
2016. máj. 2. 13:53
Szia! Amelyik számlára utalsz, annak az IBAN számára és a Swift kódjára szükséged van. Ezeket ki lehet kérni az adott banknál.
2016. máj. 2. 13:34
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy OTP netbankon hogyan kell kitölteni az űrlapot deviza átutalásnál? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook