Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » I68+ iphone clone fórum

I68+ iphone clone (beszélgetős fórum)


4. Belle Morte (válaszként erre: 3. - Angyal1971)
2009. okt. 7. 07:54
Azért van benne, hogy másik IPhone-nal tudjon kommunikálni, talán számítógéppel is lehet, ezt nem tudom. Nincs mit, ha kérdésed van még keress priviben, amiben tudok segítek.
3. angyal1971 (válaszként erre: 2. - Belle Morte)
2009. okt. 7. 07:40

Köszi szépen, a PC-vel kommunikálást már megoldottam, kiderült, hogy túlbonyolítottam a kérdést, és a legegyszerűbb megoldás nem jutott eszembe...

A Bloothot kapcsolatot ezek szerint ne is erőltessem? Csak azt nem értem, hogy akkor minek van benne a készülékben? Na mindegy, azért túlélem valahogy... D:


Köszönöm a segítségedet, és a jó szándékú figyelmeztetést is!

2. Belle Morte (válaszként erre: 1. - Angyal1971)
2009. okt. 6. 12:52
Zenét ITunes programmal, netről szedd le, másik teló meg nem is fogja felismerni, barátnőmnek is ilyen van, szerintem nem jó, mert ez már nem is telefon, zsebszámítógép. Vigyázz, vannak programok, amikhez net kell, csak nem szól a teló, nehogy nagy legyen a számlád.
2009. okt. 6. 12:40

Sziasztok!

Nagyon szeretném kérni a segítségeteket. Eddig azt hittem, egészen jól boldogulok a telefonokkal, de rá kellett jönnöm, hogy sajnos nem.

Ma délben kaptam ajándékba egy i68+ telefont. És teljesen elakadtam vele.

1. Blothoot kapcsolatot nem tudok vele létesíteni, az i68+ felismeri a másik készüléket (Nokia), fordítva már nem.

2. Hogyan tudnék a gépemről zenét rátölteni a telefonra? Ha az USB-t rádugom, azt mondja, hogy az eszközillesztő kész, megfelelően működik, na de hogyan jutok el oda, hogy rápakoljak a telefonra? (nagyon jó lenne a zene rá, mert ami benne van...)

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook