Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » I used to be fat-Valaha kövér voltam! Légy újra ÖNMAGAD!! fórum

I used to be fat-Valaha kövér voltam! Légy újra ÖNMAGAD!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
908. Enéh1 (válaszként erre: 906. - E072f779c9)
2012. márc. 15. 13:15
az a baromság....olyan pánikba tudnak esni, hogy az valami félelmetes :)
907. Enéh1 (válaszként erre: 905. - Pici Manócska)
2012. márc. 15. 13:15
nem kell ráfogni, ez azért van...pont :D
906. e072f779c9 (válaszként erre: 904. - Pici Manócska)
2012. márc. 15. 13:11
A víz még a nem csajos napokon is betámadhatja az embert, úgyhogy simán! :) Csak tetszik a vagány hozzáállás, mert több helyen láttam, hogy pár deka ingadozás után azonnal vad léböjtbe vagy gyümölcsnapokba kezdtek... :D
905. Pici Manócska (válaszként erre: 903. - Enéh1)
2012. márc. 15. 13:06

már megjött a 3.napom van ma....

és én most a mikulásra fogtam :)

904. Pici Manócska (válaszként erre: 897. - E072f779c9)
2012. márc. 15. 13:04

nem fogok pánikolni...ez csak víz és ha el múlnak a csajos napok le fog majd menni...

teszek én majd róla...

903. Enéh1 (válaszként erre: 901. - Pici Manócska)
2012. márc. 15. 13:04

persze, hogy lehet víz, lehet, hogy szénsavasat ittál és felfújódtál vagy csak szimplán meg fog jönni...

legalább valamit tőlem is lehet tanulni :D

902. e072f779c9 (válaszként erre: 900. - Enéh1)
2012. márc. 15. 13:03
Köszi, az szuper lenne! :D
901. Pici Manócska (válaszként erre: 899. - Enéh1)
2012. márc. 15. 13:03

tőled tanultam ilyennek lenni....

egy két kiló lehet víz is nem esek pánikba...

900. Enéh1 (válaszként erre: 898. - E072f779c9)
2012. márc. 15. 13:01

neked is jobbulást!

dehogy fog esni, nem engedem...:) simán napos lesz és futkározhatsz kedvedre

899. Enéh1 (válaszként erre: 895. - Pici Manócska)
2012. márc. 15. 13:01
ügyes vagy és büszke vagyok rád, hogy pozitívan állsz mindenhez és nem keseredsz el.....::)) gratulálok
898. e072f779c9 (válaszként erre: 896. - Enéh1)
2012. márc. 15. 12:55

Jobbulást! :)


Nekem csonthártyagyulladásom van, tehát mozgás most kilőve... Persze, mikor ideális futóidő lenne, pont akkor! Mire meg felgyógyulok, jön az eső, ez tuti! :S :DD

897. e072f779c9 (válaszként erre: 895. - Pici Manócska)
2012. márc. 15. 12:53
Tetszik, hogy nem esel pánikba! :D 1 kg ingadozás annyi mindentől lehet, hogy csuda! Nem kell egyből zsírfelszedésre gondolni.
896. Enéh1
2012. márc. 15. 12:50

amúgy most kicsit beteg vagyok, fáj a torkom stb...ergo enni se tudok :D :D van pozitív hatása is rám :D pl, az evés része :D rengeteg teát iszom üresen, vagy citromot teszek bele maxi. tüsszentési rekordot állítok fel, sztem Guinness lesz belőle :D


ti hogy vagytok?

2012. márc. 15. 12:48

szép napot mindenkinek. . .

ismét vissza ugratom 76ra. . . .

de nem esek pánikba. . . . most ezt tartom igaz már 3hete. . . de az a -8kiló is nagy teljesítmény. . . .

még szeretnék -3mat leadni. . . .

ám elég jól vagyok de nagyon fájnak még a lábaim a tegnapi magassarkútól. . . .

a hasam már nem fáj, de a menzeszem sajna még elég erős pedig már a 3. napom. . .


ma lesz séta nem is kicsi. . .

legyen szép csodás hosszú hétvégétek sok -kilóval. . .

894. Enéh1 (válaszként erre: 882. - Eszjé)
2012. márc. 15. 12:47

szia!


Én nem bánom, ha itt vagy, sőt.:) örülnék ha esetleg tudnál valamilyen fehérjét mondani, hogy mit szedjek edzés után valamint vacsora helyettesítésére! :)


olvastam, hogy mi a problémátok, hogy nem igazán szeret mozogni a párod...azt kéne megértetni vele, hogy nem miattad hanem maga miatt kéne megmozdulnia és lefogynia,azt hirtelen nem tudom, hgoy mennyi plusz van rajta

893. 21acd87fa3 (válaszként erre: 882. - Eszjé)
2012. márc. 14. 17:29

Én sem piszkálódni akarok, de fura nekem, hogy azok alapján, amit leírtál, hogy működhet így a kapcsolatotok? Amúgy tudja egyáltalán, hogy pl. téged zavar az, hogy ő így elengedte magát? Nem beszéltek erről soha? Nyilván nem lehet egy nőnek olyat mondani, hogy "drágám, úgy nézel ki, mint egy tehén, csinálj már magaddal valamit", de azért finoman lehetne valahogy motiválni. Vagy legalábbis kellene. Nekem igenis megjegyezte a pasim, mikor ducibb voltam, hogy ez vagy az a gatya már nem áll rajtam olyan jól, mert nagy benne a fenekem. Először köpni nyelni nem tudtam, nem tudtam eldönteni, hogy leüvöltsem, vagy inkább sírva fakadjak. De inkább nem nagyon szóltam semmit (max morogtam valamit), és szép csöndben elgondolkodtam rajta, és persze rájöttem, hogy igaza van... Szerintem fontos egy kapcsolatban az őszinteség, bármilyen kínos témáról legyen is szó.


A hsz-od második részével pedig maximálisan egyet értek. Azért, mert 10 éve vagyok együtt a pasimmal, igenis akarok neki tetszeni, és még mindig motivál az, ha megjegyzi, hogy egy ruha milyen jól áll rajtam (vagy épp mennyire nem - lásd az előbbieket). Szóval igen, fontos, hogy ne hagyjuk el magunkat. De azt is muszáj megemlítenem, hogy egészségügyi szempontból sem mindegy! Én nem azért nyüstölöm a pasimat zöldségekkel, gyümölcsökkel (amiket nem nagyon szeret...), mert fogyókúrára akarom fogni, csak próbálom egészségesebb irányba terelni a táplálkozását. Kell, hogy figyeljünk egymásra, és fontos az őszinteség. Próbáljatok beszélni a dologról. Mert ha nem megy, akkor ott nagyobb gondok vannak. Ha támadásnak, és nem építő jellegű dolognak fogja fel a kritikádat, akkor szerintem a kapcsolatban nem jó valami. De ez csak az ÉN VÉLEMÉNYEM. Abszolút segítő szándékkal.

2012. márc. 14. 13:31

szép napot mindenkinek...

mai nap eddig 1szendvics 1narancs két pici fornetis kakaós csiga....

és végre megszabadultam a magassarkúmtól...

2012. márc. 14. 07:55

Sziasztok! Kitartást mára is! Egy nappal közelebb vagyunk az álmaink megvalósításához! Ügyes legyen ám nekem mindenki! :-) És a feladáson senki ne gondolkozzon! Én ma már jobban vagyok, neki is állok a tavaszi nagytakarításnak a szobámban. Ablakpucolás és társai...

Na, puszillak benneteket. :-*

890. eszjé (válaszként erre: 885. - D71ef05a8e)
2012. márc. 14. 05:44
De igen, segítettél. Egyetértünk, és ezzel megerősítesz. Köszönöm.
889. e072f779c9 (válaszként erre: 888. - E072f779c9)
2012. márc. 13. 20:50
Akarom mondani, jobban... :D A másik pozitív dolog amúgy, hogy ma jól bevásároltam, tehát nincs kifogás. :)
2012. márc. 13. 20:46
Sziasztok! Itt Bunny! :)) A mai edzés nekem is kimaradt, most pihenek pár napig, mert még mindig szörnyen fáj a lábam... Viszont egy pozitív dolog: rátaláltam egy mozgásformára (Bodyrock). Amint jobbal leszek, szeretném kipróbálni. Nagyon dicsérik, a látottak alapján pedig tetszik is.
2012. márc. 13. 20:38
na szép estét mai edzés kihagyva...nem volt erőm...fáj a hasam nagyon...csak 20perc séta volt....
886. Pici Manócska (válaszként erre: 885. - D71ef05a8e)
2012. márc. 13. 17:47

akkor nekem ott kattant, hogy megláttam magam ruha próbálás közben egy egész alakos tükörben...

mert előtte azt vallottam, hogy elfogadtam magam olyannak...de ezek szerint mégse...

most -8-9kilóval ugyan az a tükör nem riasztót el....

885. d71ef05a8e (válaszként erre: 831. - Eszjé)
2012. márc. 13. 17:43

Szia! Én éveken át (!) tudatában voltam annak, hogy le kéne fogynom, talán a aszívem mélyén annak is, hogy egyszer meg is csinálom, de addig ez csak abban merült ki, hogy alig vettem új ruhákat - mert úgyis hamarosan fogyni fogok, ugye, haha -, és persze abban, hogy még utoljára megeszem ezt a ..... és ebből tonnákat:)


Nem tudok pontosan visszaemlékezni arra, hogy pontosan mi kellett ahhoz, hogy egyszer tényleg kattanjon valami a fejemben, de amikor az kattant, a következő héten ment minden, mint a karikacsapás, és mindig a már elért eredmény - és a hoxás napló - adta meg a következő naphoz a motivációt.... Ezzel tudom, nem segítettem érdemben, mert csak annyi a tapasztalatom, hogy szó szerint kattannia kell valaminek fejben ahhoz, hogy az ember a vékony akarok lenni-től eljusson addig, hogy már tenni is kész a cél érdekében, sőt, lemondani, küzdeni, időt, energiát, némi pénzt is áldozni....

2012. márc. 13. 17:25

Sziasztok! Még mindig betegen..de ma reggel 3/4 8-tól egészen 5 óráig sétáltunk barátnőmmel a faluban. Max 1,5 órát pihentünk össz-vissz. :-) Ő is náthás. Kihasználtuk ezt a csodaszép időt. :)

Kaja... hát izé...:D

R: pufibúza, 1 natúr joghurttal

T: 1 alma, 1 narancs, diabetikus keksz

E: gyümölcsleves, rakott krumpli

És ennyi! :)

2012. márc. 13. 14:05

Szép napot mindenkinek. . . . .

ma nap eddig volt egy narancs egy sonkás szendvics és egy joghurt. . . .

a továbbiakba valami virsli félét kívántam meg ahhoz most készülünk a boltba. . . .

ki hogy van ma???

882. eszjé (válaszként erre: 855. - 21acd87fa3)
2012. márc. 13. 06:12

Szia. Az alapötlet szertintem tök jó. Így kellene működnie, de köztünk elég nagy a kontraszt. Én vékony, izmos, keveset alvós, mindíg valamit csinálós vagyok. Ő mindenben az ellentéte: duci, sokat alvós, otthon pihenős. És sajnos sosem motiválta az, hogy a külsőnk nem egy kaliber. A közös sportot már próbáltuk sokszor, minden alkalommal frusztrációval zárult. Türelmes voltam, de egyrészt zavarta önmagával kapcsolatban az, hogy nem bír annyit mint én, másrészt velem kapcsolatban az, hogy tudja hogy nekem az ilyen edzés semmit sem ér (mert ilyenkor én azt szeretem ha széthajthatom magam, nem pedig ha lötyögök). Tudjátok, 10 év versenysport van mindkét vénában, azért ennek meg van a nyoma. A közös evés bennem váltott ki mindíg frusztrációt. Zavart, hogy képtelen betartani a diétákat, zavart hogy mindíg volt egy darabka csoki.

Szóval elszántság, fegyelem, meg akaraterő kéne neki, de leginkább cél. Hol lehet ilyeneket venni???


Mivel főleg lányok vagytok (van itt egyáltalán fiú rajtam kívül???), és nagyon sokat segítetek, remélem hogy nem bánjátok ha beállok az észosztók sorába egyetlen tapasztalat erejéig. Soha, de soha nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy a másik véleményét figyelmen kívül hagyva annyira elhanyagoljuk magunkat, hogy ez a kettőnk közti vonzalmat leépítse. Igen, egészen konkrétan jelenesetben az elhízásról beszélünk. Természetesen mindkét félre vonatkozik, nincs kivétel (bár sajnos a mai kultúrában mi pasik bármit majdnem bármit megtehetünk, ezért szerintem ez kocentráltan vonatkozik a lányokra). Embertelen konfliktusokat szül, higyjétek el. Csak egy tapasztalat, tényleg! Jót akarok, nehogy támadjatok :)

881. Enéh1
2012. márc. 12. 20:39

arra gondoltam, hogy:

reggel: zabpehely kefirrel

ebéd:hal vagy csirke roston salival

vacsi: dió és alma

valami ilyesmire

880. 840bd70224 (válaszként erre: 874. - Fdea9923f4)
2012. márc. 12. 20:35
Jó jó! :D Mindent megteszek érte, ígérem! :))
879. Pici Manócska (válaszként erre: 878. - Enéh1)
2012. márc. 12. 20:28
dehogy maradsz az....
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook