Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinika fórum

I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinika (beszélgetős fórum)


8. 719b2b6760 (válaszként erre: 7. - Szisza177)
2014. jan. 2. 09:50
Szuper!...jó tudni hogy vannak még elhivatott orvosok :) pár hónapja jártam a klinikán de sajnos elküldtek arra hivatkozva hogy már nem férek bele a rendelési időbe délelőtt 9 órakor.Erre a napra direkt szabit vettem ki mert bíztam benne hogy több hónapnyi szenvedés és orvos keresés után végre jó helyen vagyok erre azt a választ kaptam hogy nem férek a rendelési időbe és menjek vissza hétfőn amit sajnos nem tudtam mert dolgoztam.....ez eléggé elkesírtett de nem tudom mi folyik a falak mögött így lehet hogy tényleg nem volt idő mert jött a vizit aztán a műtétek.
2013. dec. 21. 00:59

Sziasztok!


Bár már elég rég nem járt itt senki, de nem szeretném szó nélkül hagyni az 1. sz női klinikát!

Na szóval én egy 7 éve kb. 3-6 havonta rendszeresen visszajáró "rajongó" vagyok.

Dr. CSaba Ákos Kálmán volt akinél a kislányomat szültem 7 éve, és most is hozzá járok, de rengeteg dokit ismertem meg a betegségeim kapcsán. Csak jót mondhatok, ha esetleg egy műtétem után szövődmények jelentkeztek akkor is nagyon profin álltak hozzám, azonnal előre vettek és több orvos is foglalkozott velem. Én nagyon problémás eset vagyok orvosilag, volt aki el se vállalta az egyik műtétemet. De CsABA doki, mindig türelmes és megértő volt, és sosem éreztem hogy lekezel vagy nem szán rám elég időt, és persze mondanom se kell, hogy ő tényleg nem az a pénzért vagyok kedves fajta! Nagyon szeretem és ajánlom mindenkinek. Roppant ambiciózus és elhivatott, és nagyon fontos neki minden nő és anyuka :))

2013. júl. 14. 08:42

Köszönöm!Nekem is ez az álláspontom inkább aoda mint gyártelepre ott semmi sem tőrténik ez a Horváth.....mindig őt fogtam ki pedig már vagy ezereszer megfogadtam hogy hozzá nem megyek többet.

Én is jártam már a korházba de az régen volt nyolc évvel ezelőtt ki tudja azóta mi változott,majd hétfőn kiderül ott kezdem a napot. :)

5. Mystrea (válaszként erre: 1. - 719b2b6760)
2013. júl. 13. 17:58
Nyuodtan mehetsz, én innen Dunaharasztiról oda járok inkább mint Gyártelepre. Ott is szültem. Nekem semmi gondom, problémám nem volt egyetlen orvossal sem. Eddig nem kellett beutaló, gondolom továbbra sem. :)
2013. júl. 13. 17:43
Nem szedek én sem semmit.....
3. mese habbal (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2013. júl. 13. 17:00

azóta sem vagyok hajlandó szedni semmit...

kimaradt egy szó

2. mese habbal (válaszként erre: 1. - 719b2b6760)
2013. júl. 13. 17:00

én nem tudom, hogy kell-e beutaló (sztem nem...), de az biztos, hogy ott is sok orvos van, van amelyik jó, van amelyik nem annyira, nem egyformák egy intézeten belül sem az orvosok...

nekem amikor ilyen gondom volt, akkor abba kellett hagynom a fogamzásgátlót, és utána megszűnt a sok fertőzés... te szedsz?

ennek már 12 éve, és azóta sem vagyok szedni semmit.. az borította úgy fel a flórámat, hogy sosem bírta a doki helyrehozni...

2013. júl. 13. 16:49

Most készülök hétfőn a klinikára egy nőgyógyászati kivizsgálásra van valakinek valami tapasztalata az orvosokkal kapcsolatban?

Hosszú idő óta fennáló panaszok miatt mennék amivel a körzeti nőgyógyászom semmit nem kezd a rászűrést lassan 2 éve halasztgatjuk mert amikor visszamegyek újra hüvelyfertőzés vagy hüvelygomba a diagnózis aztán megint gyógyszer kúp stb...aztán kezdődik előrröl a panaszaimra semmit sem mond állandó alhasi görcs ami kisugárzik a derekam felé olyan érzés mintha minden nap menstruációs görcseim lennének alhasi feszülés éles fájdalom a méhemnél mintha késsel szúrkálnák...már kezd elegem lenni és most már igencsak aggódom mert ez nem állapot ha semi bajom miért fáj? Szerintetek mehetek a barossba beutaló nélkül mert szigetszentmiklós oda tartozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook