Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » I. sz. Női Klinika, Genetikai Tanácsadó! Fontos kérdésem lenne, kérlek segítsetek!!! fórum

I. sz. Női Klinika, Genetikai Tanácsadó! Fontos kérdésem lenne, kérlek segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 26. 11:16

Sziasztok!

Megdöbbenve olvasom a tapasztalatokat! :(

Még mindig így megy, hogy 1 hónapra adnak időpontot? Fasza! Én annyit nem tudok aggódni! :(

2011. szept. 23. 10:24

Sziasztok!

Ismét itt. Tegnap volt szerencsém megtapasztalni a Tanácsadó gépezetet. Nem tudok másként fogalmazni, mint egy gépezet. Ahová bekerülünk, majd onnan ki. Semmi jó tapasztalatom nincs. Késtem, sokat, de flegmák voltak, sehol egy fél mosoly elrejtve a száj sarkában, semmi kedvesség, csak gépies hangnem. Gyors papírtöltögetések, utána egy nagyon gyors UH vizsgálat, amihez nagy reményeket fűztem (önző módon azt hittem felajánlják, hogy akarom-e tudni a babám nemét, de nem ez lett), csalódtam. Mire kérdezhettem volna már öltöznöm kellett és el is köszöntek. Ki sem léptem az ajtón, már a következő (hozzáteszem nekik ismerős) nő volt a téma. Vissza oda, ahonnan küldtek. Tömeges beszólítás, majd a kis csapattal (egyenként) 2-3perc alatt végeztek. Az orvos addig beszélt csak, míg kinyomtatta a papíromat és ugyanazokat a dolgokat mondta el, amiket itt helyben is. Tehát semmi jó tapasztalatot nem szereztem és örülök, hogy nem kell többet visszamennem.


k.anita78, neked örülök, hogy jó tapasztalatokat szereztél. Azért el kell mondanom ehhez, hogy neked is szerencséd volt, mert orvosod van(vagy volt, nem tudom pontosan), akit ott nyilván ismernek is, vagy legalábbis van befolyása és így veled emberségesen bántak.


Kívánom, hogy másnak legyen szerencséje és csupaszív dolgozókkal találkozzon. Nekem most nem ez jutott. Sajnálom...

2011. szept. 14. 16:40

Sziasztok!

Muszáj hozzászólnom a fórumhoz, mert úgy látom sokan elégedetlenek vagytok!Nálunk az UH vizsgálaton találtak elváltozást az ottani orvos értesítette a kezelőorvosomat(aki nem privát),Ő pedig hívta a genetikát(ez péntek dél körül volt)kedden reggelre be is hívtak vizsgálatra.A klinikán a várakozást leszámítva mindenkivel úgy foglalkoznak mintha ő lenne a világ közepe mindenki megértő, segítőkész, türelmes, soha senkinek egy rossz szava nincs, nem vágnak pofákat ha kérdezel pedig erőn felüli az a munka amit ők végeznek!

Minden tiszteletem az ott dolgozóké!

2011. aug. 26. 12:28

Sziasztok!

Családilag jól elszúrták a tegnapi napomat, nem jutottam el. Jó ideges is voltam miatta. Ma újabb időpontot kértem. Meg is kaptam, négy hét múlva, azaz szeptember 22-én mehetek 13órára. Hölgy közölte nem fognak vizsgálgatni, csak ultrahang lesz. Szóval azt hiszem erről ennyit... Még mindig kíváncsi leszek, hogy ott helyben mennyire lesznek készségesek.

15. 48bf8c027e (válaszként erre: 14. - Kriszti1212)
2011. aug. 24. 08:00

Szia!


Majd írd meg mi volt.

2011. aug. 24. 07:21

Sziasztok!

Na én az általatok megadott telefonszámon hívtam őket, elsőre felvette egy hölgyike a telefont és nem egész egy hétre rá kaptam időpontot. Egész pontosan holnap kell majd mennem 13órára. Teljesen normálisan beszélt, és ha kérdeztem valamit nem volt flegma. Holnap meg majd kiderül, hogy milyenek lesznek.

13. namama
2011. aug. 23. 21:04
Sziasztok,sajnos nekem is nagyon rossz tapasztalatom van az I.sz. klinikával kapcsolatosan.Nem szeretik felvenni a telefont és nagyon kioktató hangnemben tárgyalnak mindenkivel.Érzik,hogy kiszolgáltatott az aggódó kismama.Nem szórakozásból kénytelen időpontot kérni,hanem valami baj,rossz eredmény miatt.Nem akarok reklámot csinálni a magán klinikának,de ott teljesen más minden.Nem beszélve arról,hogy ott nem három hetet kell várni,körmöt rágva,az örűlet határán,- a leletre,-hanem 3 nap alatt készen van.
2011. aug. 8. 11:56

ÉN 3 HÉTIG HÍVTAM ŐKET, MIRE IDŐPONTOT TUDTAM KÉRNI!


SUCEV ÁLTAL MEGADOTT TELEFONSZÁMOKON HÍVTAM ÉN IS ŐKET!

11. Agnik1
2011. aug. 8. 11:55
Nekem sincsenek jó tapasztalataim velük kapcsolatosan. Az orvosom küldött volna oda, de már telefonban leteremtettek, hogyha baja is van a gyerekemnek a hasamban, már késő agonizálni mert előrehaladott a terhességem. Időpontot nem is kaptam, csak egy adag kiosztást részükről. Még az orvosom is fel volt háborodva miattuk...
2011. aug. 8. 11:34

Nekem nincsenek túl jó tapasztalataim a klinikával.Sajnos.

Amikor a 3. babámat vártam nagyon rossz lett az AFP eredményem és 2 hete kaptam hogy kiderítsem hogy nincs e baja a babának.

Mikor felhívtam őket közölte a nő hogy mivel fiatal vagyok nem vagyok benn a rizikófaktorban és 1 hónap múlva tud idő pontot adni.Mikor elmondtam mi a helyzet akkor is csak ezt mondogatta és nagyon flegma volt.Végül nem oda mentem hanem egy genetikushoz magánba.Igaz drága volt(bár mondjuk ez relatív)De megérte,mert nagyon megnyugtatott és nagyon kedves volt.

9. Kriszti1212 (válaszként erre: 8. - 48bf8c027e)
2011. aug. 8. 11:12

Neked is köszönöm szépen.


Láthatóan téves telefonszámot adtak meg itt a kórházban.

2011. aug. 8. 11:05

Szia!

próbáld meg ezeket:

06-1459-1500/54250 mellék

06-1-317-6174

hétfő kedd csütörtök 8.00-15.00

péntek 8.00-12.00 ilyenkor van rendelés

2011. aug. 8. 11:04
Írtam! :) Ha kérdésed van nagyon szívesen segítek! (már ha tudok :P)
6. Kriszti1212 (válaszként erre: 5. - Liza13)
2011. aug. 8. 10:58
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. aug. 8. 10:57

Na előkotortam neked a papírjaimat. (én tavaly év elején voltam)

Mindjárt megírom priviben! :)

2011. aug. 8. 10:57
???????
2011. aug. 8. 10:51

Időpontot kellene kérnem tanácsadásra, azonban senki nem veszi fel a telefont. Egyszer véletlenül elkaptam valakit, de meg is szakadt a vonal, s mikor újra hívtam már nem vették fel. Interneten van egy telefonszám két mellékkel is, de én nem ezt a számot kaptam meg az itteni kórháztól, aki felküld Pestre. Tudnátok segíteni, hogy mennyire hiteles az, ami a honlapra ki van írva? Illetve milyen gyorsan kapom meg azt a nyavalyás időpontot?

Előre is köszönöm!

2011. aug. 8. 10:51
Szia! Mi a kérdés? :)
2011. aug. 8. 10:49
I. sz. Női Klinika, Genetikai Tanácsadó! Fontos kérdésem lenne, kérlek segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook