Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » I ♥ anyósom ♥♥♥♥ fórum

I ♥ anyósom ♥♥♥♥ (beszélgetős fórum)


27. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 28. 16:12
Szerencsés vagy!!!
2012. márc. 28. 15:01
Az én anyósom is normális. Tudja, hogy nem kell beleavatkozni mások dolgába. Tudja, hogy nem szabad részrehajlónak lenni. Tudja, hogy előttem nem szabad rosszat mondani a sógornőmre, mert akkor azt feltételezném, hogy rám is rosszat mond a sógornőm előtt. Tudja, hogy mikor kell tanácsot adni, és mikor nem. Adni, hallgatni, segíteni, bájcsevegni...ez a titka mindennek. Akkor béke van, és akkor ugyanezt kapja viszont.
2012. márc. 28. 14:18
Nálunk sincs semmi probléma :) A lényeg, hogy Szeretem a fiát :) Anyának, meg hogy Szeretnek engem :)ennél több nem is kell :)
24. Ami.
2012. márc. 27. 22:20
Mi is jóba vagyunk,havi 1 ebédre találkozunk,mesél mindenki..soha nem szólunk bele a másik életébe.Örül h sok mindenre megtanítom a fiát.Én anyukám se szól bele az életünkben,nagyon jó a kapcsolatunk.Mi szerencsések vagyunk ebben,a magunk urai vagyunk:)
2012. márc. 27. 12:51

Tündéri egy anyósom van! (pasi vagyok)

Legalább annyira jól főz, mint a lánya, igazi nagymamás típus, vigyáz az unokára, már 1,5 hónapos kora óta (színházba mentünk), mindent rá lehet bízni, nem szól bele a dolgainkba, sokat segít, szó nélkül is, szinte úgy kell eldugni előle a vasalni valót.


És nem erőlteti magát ránk, hetente max. 1x jön át, (5km-re lakik) hétvégén szívesen hív magához ebédre, szívesen is jön át, ha mi hívjuk. Megérti, ha a másik mama van soron, ahogy azt is, hogy valami nem úgy lesz, mint ahogy Ő gondolta.


Mindig kérdez, mielőtt venne a kisfiamnak valamit, igyekszik modern anyósként viselkedni és szemlélni azt, hogy mi hogyan neveljük a kisfiunkat... tiszteletben tartja azokat az elveket, amiket mi rögzítettünk vele kapcsolatban, természetesen kis kihágásokkal, mint ahogy a nagyik szokták :-)


Mondjuk kisfiammal nem olyan nehéz (kép az adatlapomon), majd meglátjuk, hogy a kistesójával (még pocakban) hogy lesz ez... :-)

22. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 27. 12:23

Nem vagy egyedül:)

Én azt hittem, hogy az enyém nem a legjobb; de aztán vettük a fáradtságot és megismertük, elfogadtuk egymást. Most már sajnálom, hogy annyira messze laknak. Mondjuk lehet, hogy több találkozás hatására nem szeretném ennyire, mert azért mindketten konokak vagyunk, de már tudunk ezen is együtt nevetni...

21. olvedireka (válaszként erre: 11. - Adbefc7882)
2012. márc. 27. 12:18
Igen mi együtt lakunk vele ! Igy is jó! Sokat segit a 7 hónapos kislányom körül is, ha épp nem dolgozik :-D
20. EsztyMorgan (válaszként erre: 6. - Rekuczy)
2012. márc. 27. 12:01
Jajj, az enyém is képes erre. Mert "Sanyi így szereti.." Én meg simán visszavágok: "én meg így szeretem, majd megeszi így". Amúgy ha esetleg elakadok a főzésben, mert közbejön valami, akkor megcsinálja, és mondjuk a múltkor is dicsérte a fasírtomat, pedig eleinte leszólta, hogy minek teszek bele paprikát, meg ízesítőt és majoránnát, stb.. Azután meg le se tudott állni, annyira ette :))
19. aeb0378846 (válaszként erre: 11. - Adbefc7882)
2012. márc. 27. 11:52
Hát biztos kétszer nehezebb úgy a jó viszony ha egy konyhán vannak. De őszintén szólva, bár van hely én sem látnám szívesen a konyhámban a más lányát, igaz én sem akarok a máséban főzni.Két fiam van 18-20 évesek. még arráb van, de kezdjék külön. Ha meg muszály egy fedél alat lakni aki jött az alkalmazkodik, aki ott volt meg nem marakodik.
2012. márc. 27. 11:52
sziasztok!Igaz,nem az anyósom még a barátom anyukája,de nagyon szeretem!Tiszta szívű,egyszerű asszonyka...Mindig ott segít ahol tud...és állandóan a kedvenc sütijeimet csinálja:))Ja,és soha nem szól bele semmibe!
2012. márc. 27. 11:51

Jelentem én is imádom az anyósomat :) és mi együtt is lakunk, egy nagy családi házban velük, igaz teljesen külön emeleten, külön fürdővel, konyhával.

Szerencsések vagyunk, mert a férjem is nagyon szereti a szüleimet és fordítva. :)

2012. márc. 27. 11:49

Nagyon szépeket írtok az Anyósokról! :) Az én anyósom is szeretni való nagyon. 45 éves és olyan mintha az édesanyám lenne...Mindent megkapok tőle amit az anyámtól nem! Van olyan hogy néha még együtt is alszunk. Nekem anyám helyett anyám, és ezt nagyon tisztelem benne, hogy nem menye ként néz rám hanem lánya ként. Minden olyat megtudok beszélni vele, amit az édesanyámmal nem tudtam.

100% bizalom van köztünk, és a legféltettebb titkainkat is megosztjuk egymással. Tehát én az anyósomra mondhatom azt hogy ő az anyukám! :))

15. Ministry (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 27. 11:49

Szia!


Ha az fórumtémámra volt ez a reakciód, kérlek, áruld el, téged hogyan fogadott el?


Velem még mindig nem barátkozott meg, hogy elvettem az egyetlen gyermekét, és most nem ő az első? Szeretnék én is jóba lenni vele, de bármit teszek, csak bántást kapok vissza!

A szüleim imádják a férjem, saját gyermekűként szeretik. Nekem pedig nagyon fáj, hogy én hiába próbálkozom, semmi sem jó az anyósomnak... :(

2012. márc. 27. 11:48
Nem laktam egyikkel sem,de valójában együtt tudtam volna velük élni,de csak egy ideig....
13. 9536810fa1 (válaszként erre: 11. - Adbefc7882)
2012. márc. 27. 11:47
... én csak fél évet laktam anyóssal, amikor készült a házunk... hehe... királylány voltam mellette! :))
2012. márc. 27. 11:46

Én is szeretem az anyósaimat::)))Történetesen kettő van belőle, mert kétszer mentem a férjhez.Mindig azt mondtam, hogy valakinek adott az ég 1 rossz anyóst én helyette kaptam 2 nagyon jót.Az első anyósommal is tartjuk a kapcsolatot és nem csak az unokák miatt.Úgy szereti a új férjemet, mintha a saját veje lenne.Persze az ő fia csalt meg,de köztünk soha nem volt harag.Én a régi férjemmel is jóban vagyok és az új családjával.A mostani anyósom éppen olyan jó mint az első volt.Mindenben segít és szereti a kapott unokáit-a lányaimat-és ők is szeretik őt.Anyukám is jó anyós és majd valamikor én sem szeretnék tőlük lemaradni.

Előttem van a jó példa és én így szeretném csinálni:DDDDD

2012. márc. 27. 11:46

És van itt olyan, aki együtt is lakik az anyósával?

Vagy csak néha-néha, esetleg napi max. 1-2 órára találkoznak?

2012. márc. 27. 11:44
Nekem is nagyon kedves és szeretni való anyósom van! Megtanultunk egymást tisztelve együtt kapcsolatban élni és azóta szuper minden. szeretek vele lenni, segíteni őt mindenben. NAgyon segítőkész és nagyon szereti a gyerekeket. Mindent megtesz értük és értünk is!!! akár heteket is eltudok tölteni vele, mellette!
2012. márc. 27. 11:43
Már leszürtem olyan anyós amilyen ember, ha jó anyósnak is az .
8. simple (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 27. 11:43
Nem vagy egyedül. Az enyém is ilyen, csak ő még fiatalabb.
2012. márc. 27. 11:42
Az én anyósommal sincs különösebb probléma ! Igaz a gyerekeknél nem igazán tudom hasznát venni, mint segítség , mert sokszor beteges és fáj mindene . Soha nem szólt bele az életünkbe , támogat és a lehetőségeihez képest mindent megtesz a családért .
6. rekuczy (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 27. 11:42
reszemrol egyedul :) nekem lassan azt is meg akarja tanitani mikor mit fozzek a fianak mert ugy szereti a fia sot o szeretne berendezni a lakasunkat sot bekoltozot egy idore hozzank azt hittem zizifarmra kerlok. Tobbek kozot akkor at rendezte a konyhamat es a tobbi es olyan etteleket fozzot jelzem keres nelkul amire alergias vagyok szoval egy arany anyos :)
2012. márc. 27. 11:42
Én is jobban szeretnék egy ilyen anyóst, sajnos nem rajtam múlik, irigylésreméltó, akinek jó anyósa van.
4. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 27. 11:40

... én (volt) anyósom is ilyen. Bár már 14 éve nem vagyok a menye, de ma is szeretjük és tiszteljük egymást. Csupa szív és szeretet szintén, ki tudja mutatni a szeretetét és a tiszteletét is, mindenkit képes szeretni és tisztelni azért, amilyen.

Anyukám is jó anyós... szerintem, bár erről a sógornóm tudna nyilatkozni. :))

A volt férjem, ha anyuék felé jár a kisfiával (új kapcsolatából a kisfiú) beugrik anyuékhoz egy köszönésre... hehe... vagy egy ebédre. :))

3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. márc. 27. 11:39

Szerencsés vagy :))

Én sem utálom az anyósomat, nehezen viselem. Tesz is érte. De soha nem kívánnék neki rosszat, akármilyen zizi is néha.

2012. márc. 27. 11:39
Én is imádom az enyémet, szinte mondhatni többet tanultam tőle, mint az anyukámtól. mindenben segit ha tud :-D
2012. márc. 27. 11:38

Én szeretem az enyémet, nem csak elviselem de kifejezeten szeretem. Annyi fórum szól arról hogy , elviselhetetlen és kibirhatatlan.

Az enyém kétszer annyi idős mint én, viszem neki hétvégén az ebédet és segitjuk minden intézni valóban,pósta orvos stb (84 éves). Kb két éve még tudodtt és sütött is, soha egy szüli és névnapról nem felejtkezik el. Csodás asszony óriási szívvel, igazi nagymama tipus.Három fia van, de soha nem avatkozik bele a családok dolgába. Remélem én is tudok ilyen anyós lenni. Anyum már nem ennyire... minta anyós ő kicsit nehezen vislei ha nem ő a föld közepe...de őt is nagoyn szeretem. Anyós közelében egyszerűen jó lenni, annyira jó az aurája, csupa szeretet és szeretet.


Egyedül vagyok ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook