Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hysteroscopia+petefészek átjárhatósági bavatkozás előtt állok, volt valamelyikőtöknek itt ilyen műtéte? fórum

Hysteroscopia+petefészek átjárhatósági bavatkozás előtt állok, volt valamelyikőtöknek itt ilyen műtéte? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 12. 20:41
25öt adtam és nem volt semmi baj bent. Annyit csinált, hogy meglyuggatta a petefészkeket.
16. *babyboy* (válaszként erre: 11. - Catbond)
2012. szept. 8. 14:32
20.000-et adtam.csak elzáródás volt.
2012. szept. 8. 13:09

nekem 3 luk volt, egyben a cső a többi le volt ragasztva, katétert és csövet műtét után 2 nappal szedték ki asszem.


Nekem nem volt elzáródásom, sem másom, és még nem vagyok terhes azóta sem. 03.21én volt a műtét.


Beöntéstől katétertől nem kell félni, hisz ha babát akarsz akkor szüléskor is meglesz mindkettő, és hidd el sokkal szarabb mikor majd megpusztulsz a fájdalomtól és még piszkálnak is:)


Nekem modndom nem volt gáz a műtét és a vele járó dolgok, de lehet ez annak köszönhető, hogy már szültem és gyakorlatilag átestem mindenen már akkor szóval nem ért váratlanul ami a laparkor volt.

14. dd874e511d (válaszként erre: 11. - Catbond)
2012. szept. 8. 13:07
25öt adtam
13. dd874e511d (válaszként erre: 6. - Catbond)
2012. szept. 8. 13:06
csinálnak
12. dd874e511d (válaszként erre: 6. - Catbond)
2012. szept. 8. 13:06
igen tesznek be
11. catbond (válaszként erre: 10. - *babyboy*)
2012. szept. 8. 10:49
És mennyit adtál a dokidnak? Remélem nálam is csak elzáródásról van szó,mondjuk nálam gond van a vérzéssel is,hormonálisan nincs semmi bajom.
2012. szept. 8. 08:25

Nekem 07.03.-án volt a műtét

a műtét során megszűntették az elzáródást

Nekem nem volt katéter(hála az égnek)

egy vágásom volt a köldökömbe(nincs 1 cm)

Én kaptam hajnalba beöntést előtte lévő nap meg ricinust.Én azóta még nem lettem terhes

de most clostibegyt szedek mert nincs peteérésem

orvosom is reménykedik, hogy így már eredményes lesz

9. catbond (válaszként erre: 8. - 7d6739e46c)
2012. szept. 7. 22:43
Köszi, ez elég részletes volt! :) és hogy álltok azóta a babával?
2012. szept. 7. 22:13
nekem is volt ilyen műtét.Sokan teherbe enek utána,én nem,mivel nekem egyik petevezetőm sem átjárható és ezt a műtéttel sem lehetett megoldani.Kiderült hogy volt egy kis nedometriózis is,amit viszont a műtéttel leszedtek,megoldották a problémát.A méhüreg belülről rendben volt.Én nem kaptam katétert szerencsére,beöntés sem volt,de előző nap hashajtást kellett csinálnom.Nekem draincső sem maradt bent a műtét után és én aznap délután már hazakönyörögtem magam.Nekem nem fájt a torkom és nem köhögtem,de kicsit rekedt voltam 3 napig.Szerintem nem vészes a dolog.Én 20E-t adtam,idén tavasszal.
7. catbond (válaszként erre: 4. - C1a46ddede)
2012. szept. 7. 20:42
:) De jó lenne ha októberben én is teherbe esnék. :)
2012. szept. 7. 20:41
Tesznek be katétert?
2012. szept. 7. 20:40
A műtét előtt csinálnak beöntést is?
2012. szept. 7. 20:36

Nekem volt laparoskopiám. Én akkor (3 éve) 20 ezret adtam a magándokimnak azért a műtétért, amit a közkórházban csinált meg.

Egyébként azért volt az átjárhatóságim, mert nem sikerült teherbe esnem. Májusban volt a műtét, és júniusban már babát vártam! :)))

2012. szept. 7. 20:35

Nálam arra derült fény , hogy nincs fizikai oka a meddőségemben, átjárható mind2 vezető, nincs a méhben semmi nem oda való, sem endometrózis sem más.

Igazából mást nem tudtam meg, csak azt, hogy elvileg semi szervi akadálya a dolognak.

Maga a műtét nem fájt, műrmint utána, ébredés után azonnal lábra tudtam állni, sétáltam, fürödtem délután, a csövet volt kicsit fura megszokni de nem volt fájdalmas sem a bentléte sem a kivétele. Egy bajom volt, az altatás miatti tubus a torkomban... na az szétcseszte az egészet és annyira kapart, meg köhögtem, hogy iszonyat, és persze rettegtem az első köhögéstől mert hát ugye hasizimból köhögsz és féltem fájni fog e de nem fájt az sem.

Sok iskert neekd is!

2012. szept. 7. 20:28
Mire derülhet fény a beavatkozás következtében, illetve mennyi illik, szoktak adni magándokinak ilyen műtétnél?
2012. szept. 7. 20:28
Hysteroscopia+petefészek átjárhatósági bavatkozás előtt állok, volt valamelyikőtöknek itt ilyen műtéte?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook