Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hypospadiasis avagy húgycsőfejlődési rendellenesség 2. (Műtét és történései) fórum

Hypospadiasis avagy húgycsőfejlődési rendellenesség 2. (Műtét és történései) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hypospadiasis avagy húgycsőfejlődési rendellenesség 2. (Műtét és történései)

1 2
2010. júl. 7. 15:46
Alt + 3. Jobb oldalról a hármas. Egyszerre nyomod le a kettőt. ♥
16. anyu70 (válaszként erre: 15. - Mothertiger)
2010. júl. 5. 21:19
Ezt a szivecskét hogyan tetted a hozzászólás végére? :-)
2010. júl. 5. 18:52

Remélem, hogy igazad lesz... Nagyon sajnálom egyébként, olyan hülye érzésem van. De nem akarom, hogy frusztrált felnőtt legyen belőle, aki nem mert senkivel kezdeni a problémája miatt.


Kívánom minden kisfiúnak a legjobbakat, és mielőbbi gyógyulást!!!!! ♥

14. lissa20 (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2010. júl. 5. 16:14
Akkor a te fiadnak elég egy szépészeti műtét, de a nővéred fiának már azon kell át esnie mint az én fiamnak.
2010. júl. 4. 20:49

Értem.

Az én fiamnak olyan, hogy épp valami fél centi (vagy kicsit kevesebb) az a hely, ahol eredetileg lennie kellene a nyílásnak. A nővérem kisfiának is olyan, mint a te kisfiadnak. A makkja alatt van a nyílás.

12. lissa20 (válaszként erre: 11. - Mothertiger)
2010. júl. 4. 11:31
Azt jelenti hogy a fiamnak közvetlen a makk alatt volt a húgycsöve.
11. mothertiger (válaszként erre: 10. - Lissa20)
2010. júl. 2. 20:04
Az milyen? Bocsánat, de nem tudom... :(
10. lissa20 (válaszként erre: 5. - Mothertiger)
2010. júl. 2. 06:50
Az én fiamnak subcoronalissal műtötték.
9. lissa20 (válaszként erre: 7. - E6a969240e)
2010. júl. 2. 06:46

Nekünk se sikerült ugyan is kialakult a sipoly, de mi kaptunk katéter cső van bent már lassan más fél hete és javulni látszik a dolog. erre azért volt szükség hogy összeforrjon a sipoly és már eredmény is van mert már csak csöpög, és nagy valószínűséggel nálunk már nem kerül sor újabb műtétre.

A te kisfiadat ki műtötte?

2010. júl. 1. 12:35

Mi az, hogy nem sikerült???


Nővérem kisfiának is ez a baja, de neki durvább, mint az én fiamnak. Hol van a topicindító?

2010. jún. 30. 23:02

Sziasztok!

Az én fiamat is mütötték Szegeden...! Nekünk is 1/másfél óra volt a mütét. apuka 72órán keresztül ült a gyerek ágy mellett.. jobban ki volt mint én!

A mütét nem sikerült.. nyár végén újra mütik!!!

Immáron Budapesten a Bethesdában...!

2010. jún. 30. 12:49
amint olvastam szinte ujraéltem Hankám hólyagplasztikai torturáját a Heim pálban Merksz prof osztályán...olyan kis csodálatraméltóak ezek a gyerkőcök,mert kis türelmes betegek és rengeteg erőt adnak nekünk felnőtteknek ,mi ugyanis sokkal nehezebben viseljük általában mindezt mint ő maguk...Gyógyulást nektek és mindenkinek ki átélt hasonlókat!!!
2010. jún. 30. 11:22
Milyen jellegű hypospadiasisa volt a kisfiadnak? Az enyémnek hypospadiasis coronarius van. Most intézkedem ez ügyben...
4. mimi1 (válaszként erre: 1. - Lissa20)
2010. jún. 29. 18:32

Minden egyes szavaddal együttéreztem. Nagyon szörnyű ilyen kiszolgáltatott helyzetben lenni, hogy az akit a világon legjobban szeretünk más emberek tudására, szakértelmére van utalva és te nem tehetsz érte semmit!

Kislányom szívét június 2-án operálták, a műtét hat és fél órája maga volt a pokol, a végére félőrült voltam az aggodalomtól.

3. lissa20 (válaszként erre: 2. - Anyu70)
2010. jún. 29. 17:36
Köszi szépen a fiam nevében is. Mi Szegedre járunk és a Juhász László műtötte. Én bízom azért benne hogy nem lesz második igaz ki alakult a sipoly neki de azon van az orvos hogy ne kelljen újra műteni.
2010. jún. 29. 17:26

Most egy kicsit felelevenedtek bennem is a régi emlékek olvasva a cikkedet. Természetesen elfelejteni soha nem fogom, de valahogy nincs annyira jelen az ember mindennapjaiban. Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

Minket először (és másodszor) Verebély prof. műtött a Gyereksebészeten, harmadszor Merksz Miklós a Heim Pálban. Titeket?

2010. jún. 29. 16:08
Már írtam erről a betegségről, most szeretném meg osztani a műtét és a kórházban töltött idő történéseit. Június 1-jére kaptunk időpontot, fél 8-ra kellett mennünk. Ott is voltunk időben, 8-kor kaptunk egy ágyat az őrzőben.

Ugrás a teljes írásra: Hypospadiasis avagy húgycsőfejlődési rendellenesség 2. (Műtét és történései)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook