Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hycosy vizsgálat fórum

Hycosy vizsgálat (beszélgetős fórum)


4. missmango (válaszként erre: 3. - Tamara2009)
2011. jan. 6. 20:06
A forumokon az derült ki, hogy minden doki mást mond. Valaki kifejezetten javasolja a sexet a vizsgálat után. És nem mindig kell az orvosoknak vakon szót fogadni, az előző orvosom a hsg-t javasolta, és csak netezés közben jöttem rá, hogy a hycosy mennyivel korszerübb és jobb, mint a hsg. Szóval mindig jobb utánanézni annak, amit mondanak. Ők sem tévedhetetlenek csak azért mert dr. van a nevük elött.
3. Tamara2009 (válaszként erre: 1. - Missmango)
2011. jan. 6. 19:53
Ha a dokid ezt mondta,akkor tartsd be! Ennyi.
2. lamoni (válaszként erre: 1. - Missmango)
2011. jan. 6. 19:38
Én 2 éve voltam HYCOSYN, és én nem emlékszem, hogy ilyeneket mondott volna a doki. Ami a fürdést illeti, a meleg ülőfürdő ált. minden ilyen vizsgálat után kerülendő.
2011. jan. 6. 19:26
Ma volt ultrahangos petevezeték átjárhatóságim. A dokim azt mondta, hogy 3 napig nem szabad házaséletet élni és fürdeni, és ezt a hónapot ki kell hagynunk, ami a babát illeti. Ugyanakkor megjegyezte, hogy aki eddig nem hagyta ki a hónapot, annak se lett semmi következménye. Akkor most mi van? Már 2 elhalt terhességem volt, 2 éve várunk babára, belevághatunk? Van valakinek ebben tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook