Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Huvelygyulladas utan összejön a baba? fórum

Huvelygyulladas utan összejön a baba? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 28. 19:18

Szia!

Ne aggódj!Nálunk családi örökség a nőgyógyászati érzékenység.Anyai ágon mindent képesek vagyunk összeszedni és nem győzünk orvoshoz járni.Nálunk tejsavtermelési problémát állapítottak meg,de ez is kordában tartható.Például nem használok tangát ,sem tampont és kerülöm a nyílvános wc-ket.Nekem ez segített.A kérdésedre válaszolva,mindenki volt már terhes a családban ,nem egyszer.Nekem petefészek cisztám is volt 20 évesen mind két oldalon és mégis terhes lettem.Ugyan elvetéltem,de más okból.Szóval egy kis odafigyelés és nem lesz gond.Nyugi!:)

9. Berbooo (válaszként erre: 8. - 5236d12e25)
2013. jan. 18. 13:36
na igen a hormonok is valoban közrte jatszanak , de akinek volt gyulladasa akar több is annaé fenn áll a petefészek elzaródas is :(
2013. jan. 18. 08:56
A gyulladás nem függ össze vele, a hormonok amik közre játszhatnak elsősorban, stressz szervi elváltozás, vagy párod részéről lehet még gond a spermával. Nekem is sokszor volt gyulladásom most is alig 1,5 hónapja ráadásul úgy hogy 2 havonta találkozom csak párommal nem is voltunk együtt. Egyszerüen annyira kényes vagyok mindenre. Mi már rajta vagyunk a baba témán de pco-s és IR-s vagyok szóval a baba nem fog könnyen jönni.
2013. jan. 17. 22:01

Nekem pár éve nagyon gyakran volt, évente 2-3-szor is. Főleg a kollégiumi éveim alatt.

Közvetlen a babavállalás előtti hónapokban is volt. Kaptam injekciókat is rá.

A baba kicsit nehezen jött össze, ne nem emiatt!

2013. jan. 17. 21:56
Csak nyugi,nem lesz semmi gond...
2013. jan. 17. 21:48
köszi csajok . lehet vajon ezt érezni vagy csak én vagyok paras ?
2013. jan. 17. 21:45
Nekem régebben volt párszor fertőzésem és petefészekgyulladásom.Gondoltam,hogy biztos nehezen fog összejönni a baba,de nem így volt, jött egyböl:)
2013. jan. 17. 21:42
Szerintem igen, de kérdezd meg a dokidat is.
2013. jan. 17. 21:36
pedig jo lenne egy pár biztatas
2013. jan. 17. 21:29

hali.

Nem akarok még gyereket , de régen sokszor volt hüvelygyulladásom , és igaz évek ota jol vbagyok de attol tartok hogy nem jöhet majd majd össze a gyerek. van erről valakinek tapasztalata ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook