Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyfolyásra Probiutikum Pluszt kaptam, használni fog? Tapasztalat? fórum

Hüvelyfolyásra Probiutikum Pluszt kaptam, használni fog? Tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 13. 11:51

Nemtudom a probiotikum mennyire lesz hatásos,

attól függ, hogy tényleg milyen eredetű a folyás...ha gomba okozza akkor pld. más kell, mintha hüvelygyulladásról van szó. ha utóbbi, akkor én a vagilact-ra esküszöm, mert nekem csak az vált be, pedig elég sok mindent kipróbáltam...kombináltam sima intim mosakodóval és elmúlt a folyásom...

2013. márc. 11. 14:42
okés :)
9. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Aliceee)
2013. márc. 11. 14:37

Nem értem. Először az orvosnak meg kell állapítania, hogy mi okozza a folyást. Lehet élettani jelenség, ha a ciklussal függ össze, lehet gomba, lehet baktérium. Jó esetben csak nem mész semmire egy nem megfelelő szerrel, rosszabb esetben elfeded vele a tüneteket, és mire orvoshoz jutsz, már egyrészt komolyabb lesz a fertőzés, ami akár tovább is terjedhez a belső nemi szervekre, másrészt az orvost is megtéveszthetik a módosult tünetek, és megakadályozod abban, hogy előre a helyes diagnózist állítsa fel és a megfelleő kezelést írja elő.


ez nem azt jelenti, hogy mindig elsőre gyógyszerhez kell folyamodni, vannak gyengédebb gyógymódok is az enyhe problémákra, de a diagnózis akkor is az orvos feladata, és pont.


Ha egy kicsit megijesztettelek, ne haragudj érte, de az volt a célom, mert felelőtlenség össze-vissza mindent kipróbálni, és halogatni az orvost.


Mondjuk konkrtéan a probiotikum ártani nem fog, az biztos, nagyon enyhe problémánál segíthet is helyrebillenteni az egyensúlyt, de akkor is: orvos, orvos, orvos.

8. babszibobó (válaszként erre: 6. - Gbabi50)
2013. márc. 11. 14:30
A bélflórát rendbe rakja, de a hüvely flóráját nem..ha gombás eredetű a folyása, akkor meg mindenképp doki
2013. márc. 11. 14:27
erre nem gondoltam :D
2013. márc. 11. 14:25
Lehet hogy a folyást gombásodás okozta és a probiotikum helyre álitja a bélflorát.
2013. márc. 11. 14:19
hátha esse hat akkor visszamegyek
2013. márc. 11. 14:18
Talán akkor el kéne menni orvoshoz vele, ott tuti többet tudnál be:-D
2013. márc. 11. 14:14
nem orvos adta
2013. márc. 11. 14:13

Hála 'Istennek - nem vagyok orvos.

Neki nem hiszel - itt bárkinek igen?

2013. márc. 11. 14:01
Az normális, hogy hüvelyfolyásra Probiotikum pluszt kaptam? :/ Lesz valami haszna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook