Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonévesen két gyerkőccel. fórum

Huszonévesen két gyerkőccel. (beszélgetős fórum)


20. nyecsus (válaszként erre: 19. - Woroscsaj)
2012. aug. 9. 12:51
Dávidkám már 5 éves, Ádámka két és fél.
2012. aug. 9. 12:46
Mennyi idősek a gyerekeid nyecsus?
2012. aug. 9. 12:12
én egyedülállóként nevelem immáron a lányomat. ő most dédszülőknél van balcsin :)) most ért véget egy kapcsolatom, terhes lettem és vártuk is a babát nagyon, erre pénteken kiderült sajnos nem tarthatjuk meg (nekem van nőgyógyászati gondom kislányomnál is majdnem meghaltunk mind a ketten a szülésnél).. azóta nagyon kivagyunk bukva a volt párommal. elmúlt 3hetet együtt töltöttük, hogy helyre hozzuk a kapcsolatunkat,de rájöttünk barátoknak vagyunk csak jók a kapcsolat nem megy. most is itt van, hogy támogassuk egymást, mert nagyon nehéz.. 12 hetet töltöttük hétfőn, láttuk uh-n minden rendben van vele csak én vagyok alkalmatlan arra, h kihordjam.. nagyon megvisel minket. egyébként nálunk amíg a kisasszony oviban van addig volt időm mindenre itthon :))))
2012. aug. 9. 12:04
pl. csomó időt spórolsz meg, ha főzés közben mindig elmosogatod, ami összejön.
16. nyecsus (válaszként erre: 14. - Woroscsaj)
2012. aug. 9. 12:00
én reggel fél hétkor kelek párommal, megreggelizünk,gyors ledöntök egy bögre tejeskv-t,és indulhat a nap. Ő megy munkába, gyerekek akkor még alszanak, addig berakok egy adag mosást, az az első, mert folyton tele a szennyes, közben elmosogatok, ami megmaradt, utána felsöprök, felmosok, beágyazok, gyerekek kelnek, felöltöznek, én is, ők még elszontyognak a reggelivel a tv előtt, addig ha kell, fel tudok porszívózni, felrakom a kaját gyorsan,kiteregetek, beteszek egy másikat, ebéd ha kész, kézmosás, addig lehet játszani, meg őrültködni, ebéd után csendes pihi, tv-zés, alvás, stb...utánna délután játszótér, este haza,fürdés, vacsi,fekvés. Ennyi.
2012. aug. 9. 11:53

Sziasztok!

Én 25 éves vagyok, van két kisfiam, most várjuk a harmadik babánkat...úgy volt, hogy nem tartjuk meg, de nem volt szívünk elvetetni.

2012. aug. 9. 11:43
Én ma főztem,lasagne-t,takarítani terveztem meg mosni,hogy holnap ne kelljen semmit csinálni.És mehessünk megint játszókra.Ti hogy oldjátok meg hogy a kicsi mellett minden kész legyen?
2012. aug. 9. 10:37

Mit terveztek mára?

igen, ha a fájdalomcsillapító hatott akkor nem volt semmi komoly :))

2012. aug. 9. 09:41

Most átom milyen krix-kraxokat irtam az este, azt hittem át van állítva magyarra, s közbe nem.:p

Na ha segített a fájdalomcsillapító, akkor valószínú semmi komoly. Amúgy nem paráztam semmi mástól, csak ha fáj s nem tudok segíteni, nem volt sokszor beteg szerencsére, esni se esett sokat, de mikor tudom h fáj neki valami tiszta ideg vagyok. Olyasmiktől sosem fétem, hogy nem tudom pelenkázni, nem tudom etetni vagy hasonló szokásos parák. Nállunk hamar ment az alvás, mert este teraszoztunk s sétáltunk, ilyenkor jól alszik.

2012. aug. 9. 09:20

Sziasztok!

Este nehezen aludt a kicsi,de kapott egy kis fájdalom csillapítót,nem vagyok híve,de még így nem sírt alvás előtt-helyett.De a szokásos módon kelt most is kétszer:SS

Sugim nem kelt csak átmászott az ágyunkba:)) Már rég aludtunk együtt,jól esett.De legközelebb költözik vissza a helyére.

2012. aug. 9. 01:47
Sziasztok, 26 ;ves vagyok , kisfiam kett[ ;s f;l, szivesen dumalnék , játszótereznék hasonló korú anyukákkal
9. woroscsaj (válaszként erre: 8. - Da54621ded)
2012. aug. 8. 23:42

Köszönöm,bár nem ilyenről szerettem volna beszélgetni.

Amúgy igazad van mert félre érthető a cím,olyan mintha egyedül lennék a gyerkőcökkel,pedig csak napközben amíg Apa dolgozik addig vagyunk hármasban:))

8. da54621ded (válaszként erre: 4. - Woroscsaj)
2012. aug. 8. 23:36

Ha így van, akkor bízom abban, hogy megoldjátok a gyermeknevelést és a megélhetést is.

Sok sikert!:)

2012. aug. 8. 23:33

nem nálunk közbe szólt tesó érkezése,először nem vették fel csak várólistán volt,aztán akkor hívtak amikor már csak 1hét volt a szülésig,és így nem vállaltam be,most pedig szintén várólistán van,de most már nincs semmi "mentség" hogy ne menjen:) Így ha hívnak visszük:))

JÓ Éjt!!

2012. aug. 8. 23:31
Igen, ősz óta jár oviba és ő nagyon szereti :))) Ti jártok? Szeretitek? Holnap írok, de már aludni készülök ;)) jóéjt. akkor holnap ;)
2012. aug. 8. 23:30
Bubuka: Kislányod ovis? Szereti?
2012. aug. 8. 23:28
Igen,van egy sokat dolgozó férjem is:)
2012. aug. 8. 23:28
szintén 24éves múltam, kislányom meg 4 múlt :)))
2. da54621ded (válaszként erre: 1. - Woroscsaj)
2012. aug. 8. 23:25
Van férjed is?
2012. aug. 8. 23:24

Huszon éves anyukákkal szeretnék beszélgetni az élet nagy dolgairól:))


Én 24múltam van egy négy éves lányom, Napsugár,és egy 10hónapos fiam,Péter.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook