Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonéves kismamák fórum

Huszonéves kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15005. Danica16 (válaszként erre: 15004. - Miccer)
2013. febr. 24. 23:22
Sajnálom! Drukkolok nektek! :)
15004. miccer
2013. febr. 20. 17:28
Hívtak, de nem sikerült. Mivel házról házra kellett volna járnom, úgy ítélték meg, hogy ez a pár hét, amióta itt vagyok nem elég. Viszont azt mondták, hogyha fél év múlva újra jelentkezem, akkor felvesznek, mert máskülönben nagyon jól sikerült az interjú. Hát ennyi.
15003. naildi81
2013. febr. 20. 16:29

Sziasztok!


Sikerült az állásinterjú? Hívtak a cégtől?

15002. miccer (válaszként erre: 15001. - Danica16)
2013. febr. 19. 20:24
Nem tudom :( Holnap hívnak, eléggé izgultam. Remélem, azért bekerülök! Már tényleg nagyon-nagyon kéne a meló...
15001. Danica16
2013. febr. 19. 19:48
Hogy sikerült a mai Hajni?
15000. Danica16 (válaszként erre: 14995. - Miccer)
2013. febr. 19. 19:48
Háát az amit szeretnék szerintem egészen távol lesz attól ami végül lesz... Valami logisztika közeli állást szeretnék, de akár recepció, asszisztens v akármi, jó lenne a gyed lejártáig találni valamit, mert gyesből nem tudom hogy leszünk meg...
14999. naildi81
2013. febr. 19. 11:20

Milyen igaza van a tesódnak!:) Remélem azért valahogy átvészeljük ezt az időszakot is! Minden nappal közelebb vagyunk a végéhez:)


Karinával most az életkor sajátosságai miatt nem nagyon lehet beszélgetni, Szabolcsot pedig az autók, és a szerelés érdekli, ja és persze a telefon, meg a számítógép. Úgy kezeli mind a kettőt, mintha tanulta volna! Bár a gép elé nem sokszor engedjük, de azért előfordul, hogy játszik rajta. Mostanában pókerezni szokott, és megy is neki. Szabolcs úszni jár heti kétszer, és 4 és fél hónap után átkerült a haladók közé, ma volt először velünk, és nem is ment neki rosszul.


Olyan fura, hogy Lara iskolás, mi pedig még ovisok vagyunk! Mennyivel másabban külföldön a dolgok, mint itthon. Mi is sokat gondolkozunk rajta, hogy jó lenne lépni valamerre. Nyáron voltunk a tesómnál Németországban, és nagyon tetszett. El tudnám képzelni ott az életünket, csak az a fránya német nyelvet meg kellene tanulni! Szabolcs azóta is azt emlegeti mikor kint voltunk. Nagy élmény volt mindnyájuknak!

14998. miccer
2013. febr. 19. 09:22

Olvasom én is a naplókat, de azért mindig más egy fórum. :)


Ildi, durva lehet ez a kiskamaszkor! Nővéremnek anno az volt a jelszava, amikor ennyi idősek voltak a lányai, hogy az élet ad 12 évet, hogy megszeresd a gyereked, hogy aztán elviseld a kamaszkort. :)


Ezek az érdekes kérdések meg... Lara is, Andris is olyanokat kérdez néha, hogy csak nézünk. Lara a minap pl ezt kérdezte: Honnan tudja a kis sejtecske, hogy emberré kell alakulnia? (mármint az anya hasában) Andrist meg a repülők érdeklik nagyon, aztán ahhoz még annyit sem értünk, mint az autókhoz (mondjuk ahhoz se sokat). :) De jó ez az időszak, én szeretem.


Meg már tényleg olyan nagyok! Az egy dolog, hogy Lara sulis, de hogy mozog 4 foga?! Az milyen?! Hát most nőttek ki a kis fogacskái, most meg már ki is esnek?


Én most nagyon várom, hogy dolgozhassak. Ha itthon vagyok, sem foglalkozom úgy a gyerekekkel sokszor, ahogy megérdemelnék. Ha dolgoznék, jobban értékelném a velük töltött időt, azt hiszem. Közel 5 éve vagyok itthon, azért az sok. Ma megyek interjúra, tiszta ideg vagyok miatta. Drukkoljatok, légyszi!


Böbéről tudtok valamit? Én olvasom a blogjukat, de oda se nagyon írt mostanában.

14997. pemete
2013. febr. 19. 08:25

Sziasztoooooooook! :)

Csak nem újraéledünk!? Örülök, hogy előkerültünk.

Nálnk minden szupi, Dana is már olyan nagylány. Mindent tudni akar, olyanokat tud kérdezni, hogy kihullik tőle a hajam:D Tegnap pl azt beszéltük meg hazafelé az oviból, hogy hogyan is működik az autó. El tudjátok képzelni azt a szakszerű magyarázatot? Nagyon meg kell erőltetnem az agyamat sokszor. :)

14996. naildi81
2013. febr. 18. 13:18

Sziasztok!


Örülök, hogy írtatok. A naplótokat egy héten többx is megnézem, elolvasom.

Én 2 éve kiléptem a huszonévesek táborából, bár lélekben még mindig huszonéves vagyok.:)

Mi jól vagyunk, Szabolcs nagyfiú, Karina lassan "elviselhetlen" kamasz! Olyan nehéz vele! Szabolcs kitűnik a kortársaitól, mindenki azt hiszi, hogy iskolás, mondjuk tényleg nem kicsi, a maga 125centijével, és 33 lábával.


Hajni! Nagyon irigyellek a bátorságodért, hogy mertetek lépni. Olvasom, hogy nem mennek könnyen a dolgok, de minden kezdet nehéz, és egyszer biztos összejön valami meló! Jó olvasni, hogy Lara lassan beszokik, és jól érzi magát a suliban.


Dóri! Örülök, hogy ti is jól vagytok, és szépen nőnek a gyerekek. Remélem sikerül munkát találni!


Én mostanában nem tervezem, hogy még egy babát szülnék, olyan nehéz velük, állandóan veszekednek, Karinát nehéz tolerálni, állandóan piszkálná, Szabolcs pedig nyekereg, és mostmár nagyon elegem van a bezártságból jöhetne már a tavasz, a jó idő, hogy kiszabaduljunk a lakásból.


Remélem többx sikerül ide írnunk, és többet tudunk "beszélgetni"!

14995. miccer
2013. febr. 17. 21:36

Olyan furcsa, hogy már ilyen nagy Ábel is, pedig csak nemrég született.

Mi ugye elköltöztünk, Lari elkezdte itt a sulit, Andrist is beírattuk oviba, ő az első a várólistán, remélem, hamar elköltözik valamelyik gyerek, és akkor mehet a helyére, bár itt csak félnapos rendszerben megy az ovizás. Most valahogy Andris nagyon fogékonynak tűnik az ovizásra, a "leválásra", talán kicsit sok volt, hogy Lara idáig itthon volt, egy kis ovizás kivételével. De ugye így alakultak a dolgok, felőlem mehetett volna 3 évesen, csak nem vették akkor fel.

Én is melót keresek, nem egyszerű a dolog, sajnos. Te milyenben gondolkodsz?

14994. Danica16
2013. febr. 17. 20:49

Sziasztok!

Mi megvagyunk, állást keresgélek... Ha minden igaz idén nem szülök már :), így mehetnék végre dolgozni. Gyerekek oviznak, Ábel persze még nem, ő szeparázik nagyon, bár tegnap nagyon elvolt a papáéknál. Szinte észre sem vette hogy nem vagyunk ott. :)

14993. miccer
2013. febr. 17. 09:42
Sziasztok! Ezer éve nem írtunk ide. Kivel mi a helyzet? Pont tegnap jutott eszembe, hogy lassan kinövünk a huszonévességből :)
14992. Dotyi0103
2012. máj. 24. 01:01

Sziasztok!


Minden miskolci vagy környéki kismamát szeretettel várok a klubomban!

Beszélgessünk együtt jókat! ;)

14991. böbe83 (válaszként erre: 14988. - Csiga21)
2012. jan. 10. 21:11
Bori akkor volt kicsit kevesebb, mint másfél éves, Berci meg két és fél éves.
14990. pemete
2012. jan. 7. 09:11
Nem tudom igazából, lehet, hogy nem allergia, hanem az állandó gyulladás miatt volt. Fogalmam sincs, de legalább javul :)
14989. miccer (válaszként erre: 14986. - Pemete)
2012. jan. 6. 08:39
Tehát fémallergia? De durva, azt hittem az mindig csak azon a területen jön ki, ahogy érintkezik a bőre a fémmel. Ezek szerint nem.
14988. csiga21 (válaszként erre: 14987. - Böbe83)
2012. jan. 5. 21:59
És ti mennyi idősen adtátok be őket?
14987. böbe83 (válaszként erre: 14985. - Csiga21)
2012. jan. 5. 20:08
Nálunk mind a kettő volt bölcsis, szerették :)
14986. pemete (válaszként erre: 14984. - Miccer)
2012. jan. 5. 17:56
A gyerekorvos azt, hogy A vitamin hiány, a bőrgyógyász meg azt, hogy ekcéma. Kivettem a fülbevalóját, amitől állandóan gyulladásban volt a füle, és úgy látom, hogy elmúlik neki ez a bőrprobléma.
14985. csiga21
2012. jan. 2. 19:23
Van itt valaki aki adta már bölcsibe a picurját és ha igen mikor?
14984. miccer (válaszként erre: 14983. - Pemete)
2012. jan. 2. 17:48
És az orvos mondott rá valamit?
14983. pemete
2012. jan. 2. 16:17

Sziasztok!

Életre keltünk! :)

Danának képzeljétek elmúlt a kezéről a hámlás, most a tappancsa kezdett el hámlani, nem tudom mi a csuda ez, de kezd elegem lenni belőle, nem igsz, hogy nem múlik már el!

14982. miccer (válaszként erre: 14981. - Csiga21)
2012. jan. 1. 19:17
Persze mindenkinek joga ezt eldönteni, csak ugye a kulturált véleménynyilvánítás nem mindenkinek erőssége. Most már én sem szoptatok nyilvánosan, mert már egyikük sem pici ennyire :)
14981. csiga21
2012. jan. 1. 18:51
Én nem is igazán törődök az ilyen rossz szemmel néző emberekkel szerintem mindenkinek egyéni dolga h eldöntse számára mi fér még bele vagy mi nem én személy szerint túl szégyenlős vagyok a nyilvános szoptatáshoz...
14980. miccer (válaszként erre: 14979. - Böbe83)
2012. jan. 1. 18:21
Ja,m a "hosszú évek" alatt én is leszoktam már arról, hogy beírjak újabb fórumokra, van 2 fix fórum - mindkettő nagyon pang- (ez az egyik), ahová benézek minden nap, de inkább csak naplózom. Tényleg szörnyű, hogy egyesek itt élik ki a kisebbségi komplexusukat, az agressziójukat, és ez tényleg lelombozó. Én pl megkaptam, hogy szexuálisan perverz vagyok, meg "mutogatós néni", mert volt, hogy nyilvános helyen megszoptattam a kisbabám (diszkréten). Na mindegy, az ilyenek miatt szoktam le arról, hogy máshová is benézzek. A másik meg, hogy a négy fal közül nem nagyon robbant ki a hoxa, de valamiféle pótlásnak jó. Ezen a fórumon tényleg kedves emberek vannak/ voltak.
14979. böbe83 (válaszként erre: 14975. - Csiga21)
2012. jan. 1. 18:10

:) hát jó erre a hoxa, meg nem is. Mert egyrészt beszélgethetsz anyukákkal, meg nem anyukákkal különböző témákról, és akkor egyszer csak jön a megmondó eltántoríthatatlan ismeretlen hozzászóló, aki lelomboz, ha nem figyelsz arra, hogy az életben azért mindig árnyaltabb a szitu, és egy csomó infó nem jut el a fórumokon keresztül másokhoz. Ja, és rá lehet szokni, akkor mindig be akar nézni az ember, h. van e valami, akkor is, amikor nem akar:)

Szóval egy jó fórumban jó beszélgetni... itt meg sztem jó emberek voltak, szóval jó helyen vagy... ha beindul...

14978. böbe83 (válaszként erre: 14976. - Miccer)
2012. jan. 1. 18:05
Volt Borinak, de nem vészes, a főorvos Lénrd osztályán engedte azokat a gyerekeket közösségbe,akiket vizsgált, mert nem veszélyes betegség. Néha a szájon belül is vannak kis hólyagok, az fájhat, akkor nem isznak , esznek eleget, ez az egy veszélye van.
14977. csiga21
2012. jan. 1. 17:59
Hát ez a tavai év nem a legjobb volt az már biztos de talán az idei jobb lesz. Új èv, új célok, új remények"
14976. miccer
2012. jan. 1. 16:32

:) Szia Csiga21! Mostanában eléggé elhalt ez a fórum, de azért mindig próbálkozunk :)


Böbe, a remény hal meg utoljára, tudod :) Bár ahogy követtem az eseményeket, ez senkinek sem volt jó éve, node majd most...

Jól emlékszem, hogy nálatok volt ez a kéz-láb-száj betegség? Most estek át rajta a gyerekek, az orvos azt mondta, hogy 1 hétig fertőz, de azt nem kérdeztem, hogyan. Cseppfertőzéssel?

Egyébként emiatt voltunk itthon négyesben tegnap, de tök jól alakult a dolog, persze a napirendünk borult rendesen, még most is tart a délutáni alvás. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook