Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Húsvéti dekoráció: tűnemezelés hungarocell tojásokkal fórum

Húsvéti dekoráció: tűnemezelés hungarocell tojásokkal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Húsvéti dekoráció: tűnemezelés hungarocell tojásokkal

7. Ikebana3 (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2017. ápr. 10. 12:40
Köszönöm! :) Megnézem! :)
6. Hoxa (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2017. ápr. 10. 11:36
Szia! A gyapjút is lehet néha kapni kreatív boltokban. Egy nemezelő kurzuson ajánlották nekem a Manópostát (manoposta.hu), azóta tőlük veszem, mert a kreatív boltban 140 Ft helyett 200-ért adnak 10 grammot. Mivel sokféle árnyalatot használok, ezért már érdemes onnan rendelnem.
2017. ápr. 10. 11:34
Nagyon szépek!
2017. ápr. 10. 11:01
Nekem tetszik a dolog és szeretek kreatívkodni, új dolgokat vagy legalábbis számomra új dolgokat kipróbálni. De nem tudom, hogy hol szerezhető be hozzá alapanyag. Azt tudom, hogy a tojásforma a hobbi boltokban kapható, de a gyapjú?
2017. ápr. 9. 21:28
Kedvet továbbra sem kaptam a nemezhez :)), de köszönöm a cikket, nagyon érdekes. Fogalmam sem volt hogy készül. Te pedig nagyon ügyes vagy, klasszat csináltatok!
2. Hoxa
2017. ápr. 9. 21:24

Felraktam a legjobban sikerült húsvéti tojásomról egy videót:

[link]

1. Hoxa
2017. ápr. 9. 08:49
A mi családunkban női ágon öröklődik a kreatív véna. :) Nővérem tanított nemezelni, a szappanos változat nagymestere ő. Nagyon sok trükköt és praktikát lestem el internetes oldalakról is, így akadtam rá a "tűs" verzióra. Ezzel szeretnélek megismertetni titeket a cikkben.

Ugrás a teljes írásra: Húsvéti dekoráció: tűnemezelés hungarocell tojásokkal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook