Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Húsvéti bevásárlás a kicsiknek fórum

Húsvéti bevásárlás a kicsiknek (beszélgetős fórum)

2008. márc. 9. 06:58
egyre több ilyat hallok a környezetemtől is... figyeljetek az árakra, és igen a különbözetet vissza kell adniuk!
3. ancy (válaszként erre: 2. - 200a1d39d3)
2008. márc. 8. 14:44
Szia.köszi hogy irtál rá.Nem visszadni kellett volna a vevőszolgálaton szólni::Majd legközelebb.Szia
2. 200a1d39d3 (válaszként erre: 1. - Ancy)
2008. márc. 8. 14:35
Köszi az infót.Sajnos sok bevásárló központban nem annyit fizetünk egy dologért,amennyi rá van írva.Én így jártam egy babával a Tescóban.990ft volt aláírva,de 2300ft-ért hoztuk el,mert ugye ott volt kislányom is,akinek nem mondhattam,hogy na vigyük vissza a babádat...elég csalódott lett volna,hisz nem értette volna a dolgot..
1. ancy
2008. márc. 8. 14:10
Sziasztok.Ma voltunk vásárolni a Metróban.Hurrá Húsvéti bevásárlás.Akciós újság Utánfutós kistraktor 14388 Ft.Ez az igazi.Bár mindenhol lehuzzuk az árleolvasónál amiben nem vagyunk biztosak,de erre nem gondoltunk.Pénztár ,fizetés Hú többet fizettünk amit kiszámoltunk.Gyors ellenörzés és lám traki máris 18948 Ft lett.Sok kicsi sokra megy) Szólunk jön is valaki,ellenörzik.Elmennek a főnökhöz ő is ellenörzi.Látjuk nézik az akciós újságot ( abba bizti más is van).Visszajön a hölgy és jó-jó,de szerinte ez nem az akciós traki.A másik traki (emelős) az is 18...Ft.Heppy End Visszakaptuk a különbözetet.Ha mentek vigyázzatok sok traki várja még kisgazdáját,amiben huzhatják a tojásokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook