Húsallergia (tudásbázis kérdés)


2020. aug. 2. 10:49
Vèrből ki tudják mutatni a húsallergiát.
2020. aug. 2. 10:15
Lehet, hogy gyerek korom óta azért is köszködtek a rokonok hogy egyek húst? mert már korán kialakult ez az allergia? Az orvosok szerint csak hisztizek. Egyszerű alkaros allergia vizsgálat ezt nem mutatja ki. Csak ez volt. Nem tudom mikor jutok el komolyabb vizsgálatra. Busz ugyanis macerás.
7. Leopold.15 (válaszként erre: 5. - Auróra2010)
2020. júl. 26. 15:22
nem hinném hogy allergiás vagyok, csak nem szeretem. Ma brassói volt az ebéd, és hányingerem van, nagyon c@rul érzem magam tőle, pedig a többiek szerint finom volt, de ma nem volt kedvem kétfélét főzni.
2020. júl. 26. 15:14
Az én férjemnek az arcán és az orrán jönnek gennyes kelések, ha füstölt kolbász , disznósajtot vagy füstölt készítményt eszik eszik, ilyenkor mindig kliont kell szednie, ez is valamilyen érzékenység, de hogy mégis miért jönnek ki azt nem tudjuk. Persze nem eszik már ilyeneket.
2020. júl. 26. 12:39
vagy csak egyszerűen nem szreti a húst. Mi sem vagunk odáig érte.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hmkati)
2020. júl. 26. 11:45

Ezt egy allergia vizsgálattal nagyon egyszerű kizárni, vagy megerősíteni.


Ennyi bajod legyen az életedben csak!


Egyik rokonomnak vízallergiája van, az sokkal-sokkal rosszabb.

3. ildi992 (válaszként erre: 2. - Ildi992)
2020. júl. 26. 10:14
Mindezt orvosi tanácsra tette.
2020. júl. 26. 10:14
Találkoztam olyan emberrel, aki azért volt vega, mert a hústól kiütések jelentek meg a bőrén, nagyon-nagyon sok. Elmondása szerint tényleg jobb lett, hogy elhagyta a húst.
2020. júl. 26. 10:02

Sziasztok!

Egy női lapban olvastam, hogy a Lyme-kór, késői következménye lehet a húsallergia. De még senkivel nem találkoztam, ki érintett lenne. Ti ismertek ilyennel élőt, vagy magatok is érintettek vagytok?

Évek óta ha disznóhúst, vagy ebből készült élelmiszert/ kolbász, hurka, szalámi, disznósajt, stb./fogyasztok hólyagok jelennek meg a bőrömön. így kerülöm. Említettem orvosnak szerinte ilyen nincs. Ezért keresek hasonló helyzetben lévőket.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook