Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hurrá, frotérzékeny is lettem. Mint akit megrágott és... fórum

Hurrá, frotérzékeny is lettem. Mint akit megrágott és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Globus)
2022. ápr. 8. 07:16

Ha hirtelen melegfront jön, előtte olyan nyomott a fejem, mintha egy mázsás súlyt cipelnék rajta.

Ha a csuklóim kezdenek el fájni, akkor 5-10 fokos hirtelen hőmérséklet változásra számíthatunk. E tekintetben mindegy, hogy hideg, vagy meleg jön-e.

2022. ápr. 7. 16:46
Üdv a klubban!
2022. ápr. 7. 14:29

Nekem a nap ,szél ,meleg,,együttes tesz oda.


Most vettem be gyógyszert,a fejemre.

8. globus (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2022. ápr. 7. 14:14

Én csak annyit tudok, ha délután baromi álmos vagyok, sőt el is alszom, akkor este biztosan eső lesz.

De nem mindig jön be. Pontosabban nem mindig álmosodok el.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 14:03

Persze, ha el tudnák találni.

Csak elég gyakran tévednek. A frontérzékenység sohasem csap be. :))

2022. ápr. 7. 13:33
Én is az vagyok:(
2022. ápr. 7. 13:28
Én már régóta az vagyok. Óramű pontossággal meg tudom mondani mi következik. Attól függ hogyan és mim fáj. 😑😀
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 12:53
Jah, már megint a könnyebb végét fogod. Pedig kiképezhetnéd magad barométernek is 😝
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. ápr. 7. 10:37
Alapvetően sokkal kényelmesebb és kellemesebb lenne megnézni az időképen, hogy milyen idő jön. De azért köszi.
2022. ápr. 7. 07:27
A legtökéletesebb időjárás-előrejelző, bár egyáltalán nem kellemes. Jegyezd meg, hogy most hogyan érzed magad, és hogy ehhez az érzéshez hideg vagy melegfront párosul-e. Legközelebb majd mondhatnak az okosok amit akarnak, téged nem tudnak becsapni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook