Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Humanisztikus Asztrológiai Iskola fórum

Humanisztikus Asztrológiai Iskola (beszélgetős fórum)


7. Klimpírozi (válaszként erre: 6. - Pöttöpanna)
2009. aug. 7. 17:10
réteg ág az asztrológiában, erős szűréssel..annyi szent..időd, pénzed, kitartásod van, érdemes elkezdeni,tanácsadóvá válva művelni, sikert hozzá!
6. pöttöpanna (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2009. aug. 7. 16:28

Semmi gond, köszönöm szépen! Nem egy elterjedt irányzat, kevesen művelik, még kevesebb az info róla, de talán nem is baj:)


szép napot

5. Klimpírozi (válaszként erre: 4. - Pöttöpanna)
2009. aug. 7. 09:46

sajnálom, hogy csupán ennyire futotta tőlem, barátnőm akivel együtt jártunk igaz később hagyta abba végzés előtt, lakonikusan közölte, hmmmmm, nem volt rossz...no ezzel nem sokra mentél...

:)

4. pöttöpanna (válaszként erre: 2. - Klimpírozi)
2009. aug. 6. 20:21

Szia


Köszönöm,hogy írtál. Minden neten fellelhetőt elolvastam erről az irányzatról, Rákos Péter Humanisztikus asztológia c. könyvét is, csak véleményeket szinte sehol nem találtam a suliról és próbálok informálódni.....Maga az iskola a honlap alapján szimpatikusnak tűnik.....



Szép estét!


Panna

3. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - Klimpírozi)
2009. aug. 5. 15:21
olvasgasd Rákos Péter könyveit - Googgle - kapsz némi betekintést róluk...
2. Klimpírozi (válaszként erre: 1. - Pöttöpanna)
2009. aug. 5. 15:20

Jártam, érdekes volt, egy év után abbahagytam, mert nem tudtam finanszírozni tovább...érdekes útja, módja az asztrológiának, speciális, a klasszikus vonaltól eltérő, az embert más aspektusból szemlélő, erőforrásokat előtérbe helyező pszichológia alapú irányzata..érdekessége a Hellinger vonulat, az egyéb kiegészítő kurzusok Rákos Péter módra..Konkoly Imi volt kedvenc tanárom ,ábrafejtő mesterem...

Olvasgass róluk az iskola oldalán, és valahol tanácsadást is folytat pár HA. előadó, keresgélj a Googleban...

2009. aug. 5. 14:48

Sziasztok!


Járt valaki ebbe a suliba? Érdekelnének a vélemények!


Panna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook