Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hüllőt haza! - Leopárdgekkó fórum

Hüllőt haza! - Leopárdgekkó (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hüllőt haza! - Leopárdgekkó

2009. dec. 21. 08:57

Sziasztok!!

Én egy Leopárd GEKKO-T VETTEM ÉS NEMTUDOM EGGYENLŐRE MIVELETESSEM MIT AJÁNLOTOK??

2008. júl. 29. 06:45

Sziasztok,


SOS gekkógazdi kerestetik Bp.en.

Tappancs Johnny nevű gyönyörű hím gekkónknak keresünk gazdát, természetesen ingyen adnánk. Kb. három éves, nagyon szép, de sajnos nagyon agresszív, két nősténnyel tartottuk együtt akikkel mindig is együtt volt (legalábbis mi is így vettük őket együtt), és az egyik nőstény ma miatta elveszítette a farkát. Sajnos nem tudjuk megoldani, hogy külön tartsuk őket, most is csak egy mini akváriumban van, ami csak ideiglenes megoldás.

Ha valaki szeretne egyedül tartani egy hím gekkót és jó gazdája lenne, szívesen odaadjuk. Képet kérésre küldünk. Ha valaki kisgekkókat szeretne és ért a tartásukhoz, akkor ő nagyon alkalmas apajelölt, több tojást is leraktak már a nőstények.


XX. kerületből lehetne elvinni.


Gyors válaszotokat előre is köszönjük.

2008. ápr. 23. 20:05
MÉG MIT NEM!
2007. nov. 18. 22:44
Még csak az kéne! Nem viselek el egyet sem a lakásban.
2007. szept. 22. 21:04

Free: gratula a többi állatohoz, nem semmi lehet foglalkozni velük :P Ha "tenyésztőtől" veszed már 3-4000 Ft-ért is hozzájuthatsz, de boltban legolcsóbban 7-9, nemritkán 12 ezer Ft. Jobb neten fórumokban, aprókban utánanézni, ott kedvezőbb ajánlatra találhatsz. A nehézség az élő tücsök, ami 15-20 Ft, én 2 naponta 2 darabot adok 1 gekkónak. Sajnos a tücskök néha ciripelnek :) de ettől rosszabb, hogy megeszik egymást, így nem célszerű 15nél egyszerre többet vásárolni.


Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.


medveali: sajnos nem értek a szaporításhoz, de talán jó hír, hogy már raknak tojásokat. Azt valószínűsítem én is, hogy nem ivarérettek, de többet nem tudok mondani. A teleltetést is ajánlják, de csak ha nagyon jó kondiban vannak.

2007. szept. 19. 19:43
Sziasztok, bocsi, kicsit lemaradtam a fórummal. Hamarosan válaszolok, de mostmár rohannom kell kaját csinálni :)
2007. szept. 7. 06:50
Most 9 hónaposak a gekkoim (2l ány 1 fiú). A lányok rendszeresen 2 -3 hetente 2 db tojás tojnak, amik azonban nem kelnek ki a meleg kelteteőben. Valamitől penészednek.Miért még nem ivarérettek? El kell tenni aludni őket?
4. Free
2007. szept. 5. 14:49

Hol szerezted be őket? Nagyon tetszik a mintájuk, meg nem olyan tipikusan hüllő kinézetűek! Ha párom engedélyezné a 2 degu, 2 ékszerbéka és a 2 macska mellé, akkor nagyon szeretnék :o)

Ja, és milyen árban lehet hozzájutni?

2007. aug. 23. 09:50
Hidd el én is inkább kutyákat tartanék, ha kertes házban laknánk, de addig maradnak ezek a kis dögök :D :D :D Amúgy szeretem őket és könnyű is velük hál'istennek :) Valamiben muszáj kitombolni az állatszeretetem :S
2007. aug. 9. 11:29
hááát... biztos aranyos, de én jobban szeretem a "hagyományos" háziállatokat. :)))
2007. júl. 24. 14:48
A leopárdgekkó szelíd hüllő, sárga-fekete mintázatával mindig a napsütést juttatja eszembe. Eredeti élőhelye Közép-Ázsia, de ma már egy jól megtervezett terráriumban otthonunkban is könnyedén tarthatjuk!

Ugrás a teljes írásra: Hüllőt haza! - Leopárdgekkó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook