Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hulló szempilla fórum

Hulló szempilla (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 26. 14:07

Nem hiszem, hogy tépkedi.Sőt őt is megepte, mert a minap mondta is,hogy- hogy kevesebb. Nekem csak azt tűnt fel, hogy kisebb a szeme, mintha álmos lenne,es akkor néztem meg jobban. Amúgy mindig is büszkén mondta, hogy szép nagy szempillái vannak.

A másik oldalon meg olyan, mint volt. Viszont tegnap óta mintha pár szállal több lenne. Tegnap kezdtem, és mindennap fotózni fogom a változást. 😊

2020. júl. 26. 13:27
Nem tépkedi? Titokban sem?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - F047cd7294)
2020. júl. 26. 13:13
Igen többnyire ezeket olvastam én is.. Rossz foga nincs, lehet vashiány is, majd a laborból kiderül. Ez a pillahullás pár napja kezdődött. Illetve nemrég, pár hete intenzíven korpasodik és zsírosodik a haja.. Plusz női jellegek is megjelentek.. Azt hittem hormonális ez is, mert egyébként panasza nincs..
3. f047cd7294 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 18:10
Mennyi ideje hullik? Valamilyen gyulladás tünete is lehet, lehet akár egy rossz fog is, de orvoshoz kell fordulni
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 17:55
Nem is hallottam ilyet. Majd mond, mit mondott az orvos.
2020. júl. 25. 13:52
Sziasztok! 11 éves kislányomnak a jobb szemén levő szempillái majdnem teljesen kihullott, a bal szemén viszont szép dús. Mindenképp viszem orvoshoz, de érdekelne hátha más is járt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook