Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hullik a hajam, voltam vele bőrgyógyásznál, de meg sem vizsgált csak beszélgettünk, Szerinted? fórum

Hullik a hajam, voltam vele bőrgyógyásznál, de meg sem vizsgált csak beszélgettünk, Szerinted? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 7. 13:40

Szerintem is a manduládat nézesd meg még.Ha nem fáj akkor is és ha soha nem volt vele problémád akkor is.

Nekem is olyan problémám volt, hogy a mandulámra álmomban sem gondoltam volna , hogy rossz lehet.

2009. okt. 6. 19:51
Az egyik rágóm gyulladt volt, amiről nem is tudtam. Ahogy megoldódott a probléma, a hajhullás is abbamaradt.
2009. okt. 6. 19:46

Először is ki kell vizsgáltatni, mert annak oka van! (Már ha vki nem festi és kínozza agyon a haját)

Lehet egy góc miatt, sok tesztoszteron, vashiány, vitaminhiány, gyulladás, gyógyszerek mellékhatásai.. A célravezető az, ha a problémát szüntetik meg, emellet szükségesek a vitaminok, elegendő folyadékbevitel, hajszeszek, szakszerű kezelés, és a vegyszerek mellőzése. Ja és persze a fejmasszázs naponta (csodákra képes).

15. danama (válaszként erre: 13. - 98a882c496)
2009. szept. 7. 19:04
majd akarok venni a Rosm...-ban most le is lesz árazva
2009. szept. 7. 18:53
sziasztok! nekem 4 hónapja kezdett hullani a hajam!de csomókban!!! semmit nem tudtak mondani az orvosok..míg egy hajgyógyász elküldött a gégészetre! mandula ki...haj vissza! a mandulátokat nézessétek meg mert a haj hullásért és az a aknékért is ez a felelős! FEL A FEJJEL!!!!
2009. szept. 7. 18:39
Szia, nekem is volt ilyen problémám; azt ajánlották, hogy kezdjem el szedni a Revalid nevû tablettát (kapszulát). Van sampon meg balzsam is, de én csak a gyógyszert vettem meg. Napi 3 szem kell belõle, evés elõtt. A hajhullásom nagyon lecsökkent, most már alig hull...de ez normális. Napi 50 szál megvan engedve, de azt is hallottam, hogy napi 100 sem sok...szerintem a 100 túlzás, de sose lehet tudni :)) Nem a legolcsóbb, de nem is olyan ördöngõs az ára. 3 hónapig tart egy teljes kezelés.
12. danama (válaszként erre: 11. - C42aaaac41)
2009. szept. 7. 17:34
igen :-)
2009. szept. 7. 17:28
fogaid rendben vannak?
2009. szept. 7. 15:55

nekem is hullik és nagyon sok helyen voltam a panaszommal.

Valóban belső okokra vezethető vissza, így ha nem javul nézz be egy immunológsuhoz, talán összefogottabban látja a problémát.

2009. szept. 7. 15:10
Ha kívülről látható dolog miatt hullik akkor azt te is észrevetted volna és mondod neki nem. Ha mondjuk a túlzott zsírosodás miatt hullik azt ő is látná ránézésre vagy te is megjegyezted volna. Legalábbis szerintem ez az alap hogy te is hozzászólsz hogy szted mi van. A hajhullásnak legtöbbször belső oka van. Vitaminhiány betegség stb amit nem lehet ránézésre észrevenni. A hajhullás csak más bajok tünete. Bőrbetegségek esetében foltokban hullik a haj. Szerintem az orvos jobban ért hozzá de ha az megnyugtat akkor nyugodtan menj el egy másik orvoshoz is. Ha meg felír vmit akkor eldönötd hogy kiváltod e. Veszteni nem fogsz nagyon semmit.
8. danama (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2009. szept. 7. 15:10
vér, vizelet ok
2009. szept. 7. 15:09

Haj hullás lehet pajzsmirigy alulműködéstől is.

Egy vérképből meg tudják állapítani.

6. danama (válaszként erre: 2. - 01c8755c79)
2009. szept. 7. 15:09
vérkép tökéletes , nekem az volt a furcsa hogy meg sem vizsgált
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Danama)
2009. szept. 7. 15:08

sokszor elég egy idegesebb időszak az ember életében. Néha ettől is hullhat, no meg egy kiadós vírusos betegség után is :(


ha nem törődnek jobban Veled, irány a patika, ott majd elmondják mi a tennivalód

2009. szept. 7. 15:05

nekem is pocsékul hullik a hajam...

gondolom, bőrgyógyásznál voltál?

2009. szept. 7. 15:05
Szerintem megvizsgálhattak volna!!Nekem hullott és az orrmandulámnak volt baja!!Ki kellett venni!!!Keress valami rendes orvost!!!
2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Danama)
2009. szept. 7. 15:04

Vérkép? ... nálam igen komoly vashiány okozta.

Akkor Maternát szedtem rá, 1-2 hét és teljesen rendbehozza.... utoljára (tavaly) már Elevitet szedtem ugyanannyi ideig, szintén 1-2 hét alatt teljesen rendbe hozta. (Magzatvédő vitamin mindkettő. :o))

2009. szept. 7. 15:02

Nagyon hullik a hajam, kérdezett egy pár dolgot a doktornő, de nem vizsgált meg, pl nem nézte meg, hogy mennyire hullik.

Csak sokféle szert írt fel, mindet kiváltottam 4200.- volt.

szerintem azért rá kellett volna nézni legalább a fejbőrre, Ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook