Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hullhat ahajam melírtől? Hogy tudnék megszabadulni tőle minél hamarabb? fórum

Hullhat ahajam melírtől? Hogy tudnék megszabadulni tőle minél hamarabb? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 2. 06:42

Szerintem is vérvétel-bőrgyógyászat (vérképben vas, TSH) kombóval kéne indítani, ha az eredményeid jók, akkor a festék is ludas lehet, de amíg a leleteidet nem látta orvos, szerintem indulj ki abból, hogy nem a melírtól van.


Én sem hallottam még olyat, hogy a melírtól hullott volna valaki haja, viszont ha kiderül hogy a festéktől van, akkor nehogy befesd a hajadat, mert akkor az összes hajszálad festett lesz... Én mindenesetre nem mernék többet hajat festeni a helyedben, amíg nem tudom 100% biztonsággal, hogy nem vagyok-e allergiás a hajfestékben valamire.

2011. dec. 1. 23:05
menj el góckutatásra ha van rá kevés esély is, hogy nem a festéktől van!
2011. dec. 1. 22:53
igazat adok minden előttem szólónak!
2011. dec. 1. 22:26
Ettől sajnos semmilyen más módon nem tudsz megszabadulni,csak ha hagyod lenőni. Ha esetleg már nagyon durván látszana a lenövés és ápolatlannak hat, javaslom,hogy mosd be sötét színű (minimum világosbarna )tartós színezővel,az befogja valamelyest és nem roncsol úgy,mint a festék.
6. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2011. dec. 1. 22:24
Azért gondoltam, hogy attól hullhat mert a legtöbb haj ami hullik az a festett.
5. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2011. dec. 1. 22:23

A súlyom biztos nem pm miatt ilyen hanem mert egyszerűen elhagytam magam és elhíztam de egyébként már jó úton járok mert 10kg már lement, szóval a súlyom ilyen téren kilőve.


Fáradtnak fáradt vagyok de azért mert rengeteget melózom.

A kezem és az arcom száraz, máshol nem az a bőröm.

2011. dec. 1. 22:21

Szerintem menj el egy vérvételre, ahol megnézik a TSH-dat.

A súlyod és a haj hullásod pm. betegségre is utalhat.

Nem vagy fáradt, nem száraz a bőröd?

2011. dec. 1. 22:12
A szin leszedö szerek végképp tönkre tszik a hajat. Jobban jársz ha hagyod lenöni. Amugy ilyet még én sem hallottam hogy attol hullana de persze mindenki más.
2011. dec. 1. 22:07
Szerintem a festék megváltoztatta a kémiai szerkezetét, így nem tartom valószínűnek, hogy bármilyen módon visszafordítható lenne, marad a lenövés.
2011. dec. 1. 21:51

Talán hülye kérdés de csak úgy tudok megszabadulni a festett tincsektől ha hagyom lenőni? Nincs semmi ami kiszívná a festéket a hajamból?

3. alkalommal lett befestve de nem is szőkítővel csinálta hanem festékkel viszont rettenetesen hullik, a fodrászom állítása szerint biztos nem a melírtől mert a tövét be se festette. Azért nem hiszem el ezt annyira mert többnyire a festett szálak hullanak ki.

Ma este direkt megfigyeltem, nem törik hanem hullik, gyökerestől.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook