Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hulahopp karikázással mennyi idő alatt lehet formásodni? fórum

Hulahopp karikázással mennyi idő alatt lehet formásodni? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 28. 11:41

itt egy teljesen autentikus vélemény,én hónapokig használtam minden nap - kb fél óra.

Hatás kb 2 hét alatt látszódott.

több hónapi eredmény, lementek centik - mell, derék, csípő, lement pár kiló is. Semmivel nem lett nagyobb a fenekem, sőt, megfelelő idő után ( hónapok ) onnan is visz. Először derékból fogytam- kb pár hét, aztán has, csípő, farizom, és pár hónap használat után még a belső combomon is látszott, onnan is ment. Szóval először elkezdte fogyasztani és karcsúsítani a derekam, aztán több hónapos napi használat után egyre lentebb és lentebb is kitolódott a zsírégető hatása. Pár hónap után mindenhol karcsúbb lettem. Nagyon bejött, az egyetlen sport amitől, nem lettem vastagabb, mert nem izmot épített!!!!!! - 90-es karikával kezdjed!


Ezt csak ide másoltam... sajnos nem én voltam, aki ezt írta. Viszont rákerestem a témára és ott találtam ezt egy fórumon. Elhiszem. :)

3. tunderke20 (válaszként erre: 2. - Babuci10)
2017. júl. 19. 15:19
Szia! Én is elkezdtem kb. 3 hete használni, persze odafigyelek az étkezésre is, és almaecetet iszok napi 3*. Két-három centit ment le a hasamból, mert én onnan szeretném. Most viszont hétfő óta futok mindennap 30 percet, hátha az hatásosabb :)
2017. júl. 18. 08:55

Szia!

Nagyon érdekel a téma. Még nincs eredményem, néha elő szoktam venni. Nekem Decathlonos, összeszerelős van. Tuti fogom használni rendszeresen, mert érzwm, h. derék-csípő vonalban hat egészen jól.... Kíváncsi vagyok... ;)

2017. júl. 15. 21:16
Sziasztok! Elsősorban azokhoz szól a kérdésem akik hulahopp karikával fogytak és karcsúsodtak. Mennyi idő múlva lehet ésszrevenni a hatását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook