Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » HSG után könnyebb a teherbeesés? fórum

HSG után könnyebb a teherbeesés? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 24. 18:58
Sziasztok:) jár erre még valaki?????
14. Együd Anita (válaszként erre: 12. - Epresfank76)
2013. márc. 26. 20:16

Szia!Nekem van p.é-m múlt hónapban lemaradtunk 2-3 nappal folyamatosan figyeljük! Most is látszott hogy érik a picike múlt hétvégén rá is kellett menni :) hát reméljük!

örülök hogy ilyen pozítiv a tapasztalatod a clostival remélem nekem nem kell beszednem :/

1,5 héten belül kiderül!

Remélem én is hamar babás leszek!

13. Együd Anita (válaszként erre: 11. - 0e14e97ee3)
2013. márc. 26. 20:11

Nagyon köszönöm.hát mindent megtettünk az ügy éredkében :)!!!!A méhpempőt én is ismerem szedtem is egy darabig! Örülök hogy gyógynövény párti vagy!

Hát az Elevit lég sokat segít a p.é-ben, eddig soha nem tudtam mikor van de mostmár érzem is! Igaz hogy nagy kapszula (én sem szeretem) de jó és hatásos, mellesleg az orvosom mondta hogy szedjem! Én meg szót fogadok, csak már jöjjön a manó! Sok sikert neked!

12. epresfank76 (válaszként erre: 9. - Együd Anita)
2013. márc. 23. 21:25
Nekem sárgatest elégtelenségem volt,illetve nulla volt ,így nem volt PÉ-m ezért kellett a closti lettek is tőle szép kis érett tüszőcskéim,mondta doki mikor kell együtt lennünk,és az első és egyetlen clostis hónapban megfogant a kisfiam :)
11. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 11. - Együd Anita)
2013. márc. 23. 09:26
Akkor mindent bele a hétvégén!:)Én is szedek vitaminokat,Aloe Vera italt iszok,méhpempőt is szoktam venni néha,cickafark teát iszok,ami ülőfürdőnek is nagyon jó eltünteti a cisztákat,elevitet én is szedtem,de a nagy kapszuláktól írtózom,ezért azt abbahagytam.
10. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 9. - Együd Anita)
2013. márc. 22. 19:06
Szia! Én tavaly szedtem clostyt 2 havit,de nem segített,most az orvosom azt mondta nem kell semmit szednem,minden oké,örülök is neki mert voltak mellékhatásai,úgyhogy ezt most jó,hogy kihagyom!
2013. márc. 22. 14:14
Sziasztok! 2év sikertelen próba útán fordultam dokihoz!minden hónapban figyeljük uh-n a p.é-t múlt hónapban lemaradtunk! a férjemet is kivizsgáltatta a doki voltunk sperma vizsgálatom ott hála istennek minden rendben! tegnap voltam a dikimnál: 1-2 napon belül bekövetkezik a p.é ügyeseknek kell lenni,de ha mégsem esem teherbe akkor jövő hónaptól a mensi útán a 2.napon kell elkezdenem clostybegyt szedni 5napig 2*1 szemet! tapasztalatok?
8. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 7. - E2d749efbf)
2013. márc. 21. 20:58
Ez a legrosszabb,hogy minden rendben,és mégse jön:( néha már úgy érzem nem bírom,nagyon nehéz,körülöttem sorba babás lesz mindenki csak én nem:( Én is drukkolok neked,ennyi idő után már megérdemelnénk mi is,hogy anyukák lehessünk!
2013. márc. 21. 20:42
Bocsi, korán ment el :-) Szóval 3 év várakozás után volt a vizsgálat, rá 2 hónapra inszeminációkkal mentünk tovább. Sajnos még nem sikerült, elvileg minden rendben. Drukkolok neked!
2013. márc. 21. 20:40
Szia! Nekem közel 3 év
5. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 3. - Christineee)
2013. márc. 21. 20:13
Szia! Vérvételi eredményeim is jók lettek,azt mondta a dokim fél év próbálkozás még és utána meddőségi,remélem odáig már nem jutunk el!
2013. márc. 21. 20:09
Gratulálok a kisfiadhoz,szerencsés vagy,hogy rögtön összejött utána,nekem nemrég volt HSG minden rendben,és lassan 3éve nem jön a babóca,ráadásul most meg is jött:( pedig nagyon bizakodtam,hogy hátha majd most és nem:( úgyhogy várunk tovább a csodára!
2013. márc. 21. 20:07

Nekem is volt HSG átjárhatóak voltak a petevezetők, de egyik oldalon volt némi letapadás amit a vizsgálat feloldott. Így nővelte az esélyeket.

Sajnos a teherbeeséshez nme elég az ha átjárhatóak a petevezetők. Hormonálisan is rendben kell lenni. És még ez sem garantálja a sikert!

2013. márc. 21. 19:58
Nekem volt HSG-m az egyik petevezetőm átjárható a másik nem,de a dokim mondta,h HSG után könnyebb babásodni,mert kitágítja a petevezetőket.És nekem amúgy sárgatest elégtelenségem volt,tehát kellett stimu meg progi pótlás,de a HSG hónapjában megfogant a Kisfiam,aki most 16 hónapos.Biztosan van ebben valami,de sok más függvénye is.
2013. márc. 21. 19:54
Átjárhatóak a petevezetékeim,elvileg minden rendben velem,érdekelne valakinek könnyebben összejötte a baba HSG után úgy is ha átjárható volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook