Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV szűrés eredménye? fórum

HPV szűrés eredménye? (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Papája)
2022. jún. 16. 23:56
Megyek majd, remélem semmi komoly dolog nem lesz. :(
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
2022. jún. 16. 23:04
Semmi baj, nem tűnt annak!☺️
9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 16:12

A HPV vírusnak nagyon sok szerotipusa van.

Az első eredményt nem tudtam megnyitni.

A második eredmény szerint van, amelyik pozitív, tehát van vele tennivaló.

Jó egészséget kívánok.

2022. jún. 16. 15:47
Visszaolvastam az előző kommentemet és bocsi ha bunkónak tűnt, most látom hogy bunkó hangsúllyal is lehet olvasni, de nem úgy szántam 😅 Mindenesetre remélem semmi komoly!!!
2022. jún. 16. 15:33
Ma lett meg az eredmény, megyek majd hozzá vissza, aztán elmondja. Csak kivancsi voltam van e itt valaki aki tudja esetleg.
2022. jún. 16. 15:29
Ja, azt nem tudom. Miért nem kérdezed meg az orvost, akinél voltál?
2022. jún. 16. 15:27
Most látom a vége lemaradt. Hogy mit takar ez az eredmény, leginkább az érdekelne. :(
2022. jún. 16. 15:20
Én látom a képeket, de mi a kérdés?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tulipán***)
2022. jún. 16. 15:14
Nem tudom akkor. Nekem mutatja. Bár előtte nehezen töltött be. Ha rápróbálsz esetleg majd később, azt megköszönném!☺️
2. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 16. 15:08
Nekem nem mutatnak semmit a képek, teljesen üres a képernyő (de lehet, hogy nálam van a hiba).
2022. jún. 16. 14:31

Az első képen (feb.9) nőgyógyászati cytologia vizsg. soran, az alábbi ambulans lapot kaptam. Akkor azt a 3 huvelykupot elhasznaltam, majd aprilis vege korul hivott a dr Nő, hogy kisebb mehnyakgyulladast mutatott az eredmeny, irt fel 10 napig alkalmazando huvelykupot+tabletta egyben. Azt elhasznaltam, majd mondta ha letudtam akkor majus vegen, junius elejen menjek vissza. Vissza js mentem (jun.2) majd ott mar a masodik kepen lathato ambulans lapot kaptam. Semmi tunetem nincs, neha kisebb folyas, de nem csip, viszket, nem faj semmi.


[link]


A második alkalommal vett HPV tesztre is mintát, annak ez az eredménye:

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook