Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV gyógyítás fórum

HPV gyógyítás (beszélgetős fórum)


16. Milup2 (válaszként erre: 15. - Didris)
2012. okt. 6. 14:17

Sajnos igen, ugyebár elképzelhető, hogy jut oda a HPV szexuális úton, vagy hogyisírjam finoman..


Na, meg akiről írtam, hogy a kisfia is HPV-s, a gégéje, hangszálai vannak oda..Olvass bele: "ecsina" naplója: "Zétény története-HPV"

Sajnos nagyon régen írt a naplójába, remélem, nem a legrosszabb történt..:(

15. didris (válaszként erre: 14. - Milup2)
2012. okt. 5. 14:15

Garatrákot???

Neee....

Garat HPV? Az jóóó!!

az még kéne mondjuk...

14. Milup2 (válaszként erre: 13. - Didris)
2012. okt. 5. 08:32

Pont, ahogy írod, ugye együtt is fürödtem alkalmanként a kicsivel, 1 pohárból is néha volt, hogy ittunk, elkapott az ideg..Mikor a gyerekorvosnál rákérdeztem ezzel kapcsolatban dolgokra, na, kikerekedett a szeme, s tök bunkón az volt a válasza, hogy nem kaphat el semmit a kicsi, csak nemi úton terjed, és különben se igyanak 1 pohárból.

Na, bumm...Jól lecseszett, pedig olyan kellemetlen volt egyáltalán felhoznom is a témát, komolyan...

Persze, csak nemi úton...:S Mikor megtudtam, hogy a külső nemi szerveken is ott ez a fránya vírus, akkor meg ugye: wc-re is ráülünk, na, oda is juthat belőle...Á, kész voltam...

Dokim: közös törölközőhasználattól nem lehet elkapni...Nagyon megnyugtatott:S


Szemét egy vírus, és lappanghat évekig, évtizedig is bennünk...

Örülök, hogy neked P3-nál megállt:D


Persze azzal, hogy "kibeleztek", lehetek továbbra is HPV-s, mint írod, akár szemölcsöket is okoz, meg garatrákot, meg mittoménmit még...:S

13. didris
2012. okt. 4. 21:23

Egyszer azt mondta nekem egy doki, hogy 2 féle ember van: Aki már HPV-s és aki az lesz... hát szomorú...

De persze igazad van, csak a dokim mégis azt mondta, nem lesz gond. De ha ezt nézzük, akkor együtt fürdés alkalmával is elkaphatja, vagy ha simulunk egymáshoz (mert ugye a szemölcsöket is a humán papilloma okozza).

Ez egy szemét vírus!

Sajnálom, ami veled történt. Szerencsére nekem megállt P3-nál és kimetszették.

12. Milup2 (válaszként erre: 5. - Didris)
2012. okt. 4. 19:13

Pedig lehet gond. Pont azért császároznak ilyenkor, merthogy ahogy kifelé halad a picúr, ott végig elkaphatja a HPV-t az anyukától. (ugyebár gumióvszer sem ad 100% védettséget a HPV ellen, mivel a nemiszerveken & környékükön is megtalálható, s elkaphatja így óvszer mellett is a másik, így aztán a baba is, miközben halad kifelé az anyuka testéből)

De persze azt nemtom neked melyik HPV-d volt, s hogy mindegyik annyira veszélyes-e a babára?


Én kész para voltam. 2 és fél éves volt a fiam akkor, mikor kiderült a HPV-m, s máig azon rágódok, mi van, ha átadtam a kicsinek, pedig engem aztán császároztak ugye msá okból, de mégis...Főleg, hogy itt egy naplóban olvastam egy pici kisfiúról, aki HPV-s, az anyukától kapta valszeg el szülés közben. (ő nem tudott róla, hogy HPV-s)


Persze nem paráztatni akarlak, csak én annyit utánakérdeztem ennek, meg utánaolvastam, kész idegbajos voltam a HPV miatt, nem ok nélkül, ki kellett mindent szedni belőlem (méhem, petefészkek, mirigyek)...

11. Milup2 (válaszként erre: 6. - Cirmoscicajaj)
2012. okt. 4. 19:00
HPV szűrésnél derül ki. Fizetni kell érte(asszem 5ezerFt). Csak akkor nem kell fizetni, ha P3-P4-P5 van vkinek. Nekem P4-em volt, így nem kellett fizetnek a HPV szűrésnél.
10. Milup2 (válaszként erre: 9. - Pimpinkin)
2012. okt. 4. 18:59

Immunerősítőt tuti ajánl majd a doki.


Azt mondta a dokim, mikor ugye nekem is kiderült, hogy szinte minden 2. ember átesik az életében HPV fertőzésen, de a legtöbbnek nem okoz gondot, ritkább esetben viszont igen..Hát én is az utóbbi esetbe tartoztam:S

2012. okt. 4. 17:15
vam a Klinikáknál egy HPV központ időpontot fogok kérni és elmegyek! hát ezt nem lehet igaz hogy nem tudnak vele valamit csinálni volt már valaki ilyen helyen?
2012. okt. 4. 15:03
Nekem is (16)Hpv van sajnos.halálra aggódom az miatt, hogy nehogy nagy gond legyen.
7. didris (válaszként erre: 6. - Cirmoscicajaj)
2012. okt. 4. 13:29
Sima rákszűrésre elmész és mondod, hogy szeretnéd a HPV szűrést. De pénzbe kerűl. 5000 vagy ilyesmi. Sokszor akciózzák a szurit.
2012. okt. 4. 12:05
sziasztok.honnan lehet megtudni,h valakinek van-e iléyen betegsége?egyszer kaptam egy levelet a dokimtol,h lehet rá jelentkezni nála(mármint a szurira) 3 szuri van,egyenként (kedvezményesen)20 ezerért.sajna nincs arra pénzem,h 3 szurira "kidobjak" 60 ezret (de gondolom már nem akciós)
5. didris (válaszként erre: 3. - Milup2)
2012. okt. 4. 11:24
Nekem tudták, de nem császároztak. Azt mondták semmi gond nem lesz.
2012. okt. 4. 11:23
Ja, és férfiakat az urulógián vizsgálnak HPV-vel.
2012. okt. 4. 11:22

Nincs rá gyógyszer, a szervezetnek kell legyőznie. Immunerősítőt szedjél.


Nekem is volt HPV-m (16), méhnyakrákom lett tőle..:(


Sajna, ha HPV-s vagy a kicsi szülés közben elkaphatja tőled.:( (nem jelenti azt, hogy nem szülhetsz, de ha tudják, HPV-s vagy, akkor császároznak)

2012. okt. 4. 11:21

Szia!!

De sajnos van tapasztalatom. Terhességem alatt derűlt ki nekem 16 vagy 18 magas kockázatú volt plusz rákszűrésem P3. 36 hetesen akart a doki megműteni, de nem engedtem. Aztán 1 éves lett a picim és akkor megtörtént a műtét. Kimetszették.

Igazából a HPV hajlamosít a daganat kialakulására ezért kell figyelni. Úgymond gyógymód nincs rá, hanem az immunrendszernek kell legyőznie, ami 1-2-3 év (nem emlékszem már). Vannak immunerősítő gyógyszerek, meg van ez az ezüstkolloid amire sokan esküsznek (nézz utánna).

szóval kimetszették és most az utolsó vizsgálatnál kiderűlt, hogy egy másik magas kockázatúm van hatvanvalahányas. Hát ez van.

Gyermeket tudsz vállalni, persze. Semmi gond nem lesz.

Partnert urológián vizsgálják. Vesznek kenetet.

2012. okt. 4. 11:04
Sziasztok! Az a probléma hogy 1 éve diagnosztizáltak 32 magas kockázatú HPV-t. Azóta több orvosnál jártam, több fórumot olvastam és egész egyszerűen nincs válasz a kérdéseimre. Gyógyítható ha igen mivel? a partnernek nyilván kell vizsgálat de sehol nem csinálnak? Gyereket tervezünk így lehet? Kérlek nincs valakinek tapasztalata ez ügyben! előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook