HPV 58 (beszélgetős fórum)


7. kitta73 (válaszként erre: 1. - Szvetocska)
2009. márc. 15. 08:54
szia!Nálam is volt hpv gyanú,és nekem is azt mondta a doki,hogy ha akarok még gyereket akkor most.Azóta megszültem második kisfiam,egészséges és semmi gondom.Voltam azóta újra szűrésen és már nem mutatták ki a hpv-t.Azért én is 6hónaponként járok szűrésre.
2009. márc. 14. 22:18
Ebben az immunerősítésben van vmi... Nálam kemény 25 évesen condyloma-t találtak, ami annyiban a jobbik eset, h 6/11-es, ami low risk, de a rákszűrés eredményem még nincs meg, tehát nem lehetek biztos benne, h nincs magas kockázatú is jelen... Tehát még para... Viszont a grapefruitmag-cseppet utálhatja a vírus, mert 3 napja iszogatom gyümölcsteában napi 1-2-szer, és ahol én rálátok, ott fogynak a kis szemölcsök... Nem tudom, ez mennyire ok az optimizmusra, mindenesetre beszereztem egy probiotikumot (nehogy a jókat is ritkítsa a grape-csepp), és felemelem napi 3x15 cseppre az adagot...
2008. aug. 5. 16:51
Nálam tavaly mikor rákszűrésen voltam,akkor írták a papíromra,hogy HPV gyanús. Az orvos azt mondta egyenlőre nem foglalkozunk vele,mert terhes lettem.Szeptemberben fog születni a kisfiam,és ne félj semmi baja nem lesz a te babádnak sem.Azt mondta a doki,hogy lehet el is tűnik szülés után,még nem lehet tudni.A lényeg félévenként szűrés.Ne pánikolaj,az a lényeg.Én is kikészültem mikor megtudtam,de nem szabad.Ha időben észreveszik,akkor nincs nagy baj.
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - Szvetocska)
2008. júl. 8. 15:21
Sajnos erre nem tudom a valaszt. :(
3. szvetocska (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 8. 15:20
Köszönöm szépen Antea,nagyon rendes Tőled..viszont még mindig nem tudom,hogy akkor az orvos miért javasolja a mielőbbi babavállalást?
2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Szvetocska)
2008. júl. 8. 15:18

Ne rettegj, azert kell gyakran ellenorizni, hogy idoben elkapjak, ha elkezdodne egy nem kivanatos folyamat.

Az immunrendszered erositese a legfontosabb, az kepes legyozni, ha jol tudom, viszont ha stresszelsz, azzal gyengited.

Kitartast es gyogyulast kivanok!

2008. júl. 8. 15:09

28évesen tegnap diagnosztizálták nálam a hPV 58 as(magas)faktorú HPV-t.Külsőleg nincs jele,egyelőre a cytológiám is 2-es.

Orvosom szerint nem tudok mit tenni,orvosság nincs..viszont javasolta a mielőbbi gyermekvállást..

Egy év múlva nyáron szerettem volna,az ebben a formámban is belefér még??

És a babára nem lesz hatással?

olvastam valahol.hogy volt akinél elmúlt 2év alatt..

Járt már valaki hasonló cipőben??

mostantól 4havonta járok cytológiára,és retteghetek..

Örülnék ha írnátok ezzel kapcsolatban bármilyen (sajnos)tapasztalatot,információt..


Nagyon hálás köszönet:

Egy aggódó lélek:(


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook